MgA. Martin Heřman Frys, psychoterapeut Plzeň

Železná 18, Praha
Martin Heřman Frys - Praha

Přijímám: dospělí

Psychoterapie • 900 Kč

www.frys-martin.com - na webu najdete čemu se věnuji. --- NEVĚNUJI SE: diagnostice, jakýmkoli posudkům a psychotestům, párové terapii. Pro dopolední...

• Psychosomatické obtíže
  • Závislost, emoční, vztahová nebo na látkách (alkohol, hra)
  • Trauma (ranné, vývojové, akutní)

Ukončené školy

• Jabok - Vyšší sociálně pedagogická a teologicka škola
  • DAMU - Divadelní akademie múzických umění

• psychoterapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

800 Kč

od 800 kč

Železná 18, Praha

900 Kč

Martin Heřman Frys - Praha

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Martin Heřman Frys - Plzeň Individuální sezení

Empatický přístup terapeuta s cílem najít příčiny problémů mi velmi pomohl. Přestože jsme se viděli poprvé jsem se nebála být otevřená.

Jsem naprosto spokojena s přístupem pana Fryse a vřele doporučuji všem,kteří tapaji kudy kam ve svém zivote

Umístění: Martin Heřman Frys - Plzeň individuální psychoterapie

Pana Fryse jsem oslovil s prosbou o pomoc při osobnostním růstu. Samozřejmě jsme probírali i dětství, rodinu, vztahy, práci a na spostu věcí mi pomohl se podívat z jiné perspektivy, kterou jsem sám už nedokázal vidět. S oblibou říkám, že než jsem potkal pana Fryse, byl jsem "hodný chlapec" - po terapii s ním se už nebojím postavit se za své názory, pocity, svoji osobnost, říct ne a nevyhovět. Klidná síla, zpomalení a prožití okamžiku při terapiích s ním mi velmi vyhovovaly. Děkuji :)

Umístění: Martin Heřman Frys - Plzeň Individuální sezení

Opravdu nerad pisu negativni hodnoceni, ale i to je nekdy potreba.
Martin je jistě milý člověk.. Nicmene ..já jsem měl s Martinem konzultaci dvakrát, nejdříve po skypu, protože tehdy to kvuli stávající situaci nebylo možné osobně. To jsem mu popsal své potíže. Domluvili jsme se pote na osobním setkaní,a konktrétně na peso boyden terapii. Vše jsem si o tom přečetl dopředu a tudíž jsem už celkem dost věděl, takže jsem myslel, že pri osobním setkaní budeje tuto terapii praktikovat. Nicmene Martin mi celou dobu vysvetloval, o čem to je, i když jsem to vědel, takže uplne zbytecne. Rikal jsem mu, že bych chtěl neco delat, ale mi on trval na svem a naznačil mi, ze jsem netrpelivy. Byl jsem tedy dost zklamany. Strucne: on mluvil, ja ale platil...mluvit by mel ale hlavne pacient..když jsem rekl, ze mam silne uzkosti, tak mi doporucil spychiatra a brat prasky. To jsem presne nechtel, protoze verim, ze dokud normalne funguju, tak to neni nutne. kdybych chtel, brat brat prasky, tak jdu rovnou za psychiatrem a ne za terapeutem. To je jen moje zkusenost, nechci nikoho odradit.

Umístění: Martin Heřman Frys - Plzeň

Martin Frys úžasný člověk , klidný , vyrovnaný , empatický , vše krásně popíše, vysvětlí, navede, pomůže a to s naprostým nadhledem.

Umístění: Martin Heřman Frys - Plzeň

Doporučuji každému, kdo se trápí a neví jak vystoupit ze začarovaných kruhů. Díky Martinovi teď žiji v klidu a bez zbytečných trápení.

MgA. Martin Heřman Frys

Děkuji, za kladné hodnocení :-) ať se daří.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapie a poradenství První sezení - Praha

Oceňuji profesionalitu, otevřenost, ohleduplnost. Prostě lidskost a člověčenství v nejryzejším smyslu tohoto slova. Rovněž vysokou erudovanost. Odbornost. Osobní nasazení. Velmi si toho vážím a děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapie a poradenství

Mimořádně empatický člověk. V terapii jsem neměla v plánu pokračovat po vyřešení konkrétního problému, se kterým jsem tam přišla. Nicméně docházím už 6 měsíců a myslím, že má velký smysl v tom pokračovat. Rozhovory jsou vedeny přátelsky a s humorem. Nesoudí, nehodnotí, nekritizuje. Učí se mít rád, pečovat o sebe a že za to stojíte.

Umístění: Terapie a poradenství

Byla jsem u pana magistra poprvé , ale ráda se budu vracet. Je milý, dokáže vyslechnout a hlavně poradit. Hovor je veden profesionálně a s rozvahou . Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapie a poradenství

Milý,ochotný,usměvavý,dobrá nálada.Vyzařoval z pána klid,rozvaha a prostor pro rozhovor.Nezalekl se žádné situace

• Psychosomatické obtíže
  • Závislost, emoční, vztahová nebo na látkách (alkohol, hra)
  • Trauma (ranné, vývojové, akutní)

Ukončené školy

• Jabok - Vyšší sociálně pedagogická a teologicka škola
  • DAMU - Divadelní akademie múzických umění

• psychoterapie

Stáže

• CPPT o.p.s Ambulance pro nelátkové závislosti Plzeň
  • 2016 - Sananim z.ú. Doléčovací centrum
  • 2011-2016 DPS Ondřejov s.r.o. - psychoterapeut na oddělení závislostí (alkohol, léky, gambling)
Zobrazit více

Certifikáty