Samostatná ordinace PL - stomatologa
Tyršova 403, Kolín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

Obrovská spokojenost. K paní doktorce chodím od dětství, přičemž velmi dbala na to, abych dodržovala správnou ústní hygienu. Díky jejímu přístupu dodržuji správný postup a víc jak deset let nemám kaz a mám nulovou paradentózu. Preventivní kontroly se nebojím a vše probíhá velmi příjemně. Dokonce si paní doktorka pamatuje i co u ní občas pronesu a na téma spolu konverzujeme. Pokud o svůj chrup chcete pečovat, je paní doktorka Polednová skvělou volbou.

Plne souhlasim se vsemi negativními ohlasy na pani doktorku... Slysela jsem plno stížností na jeji jednání s pacienty. Pokud vam arogantni jednání vadi, nechodte tam!!!!! Stejne vam řekne že jste neschopni si čistit zuby poradne.. A může se stát že vas vyhodí z ordinace...

Paní doktorce Polednové vděčíme celá rodina za perfektní péči. Vysvětlila všem, jak se o zuby starat a snažíme se pokyny dodržovat, takže nemáme problémy. Děti známých se díky jejímu přístupu zubaře vůbec nebojí.
Má smysl pro humor, takže se kolikrát jejím trefným postřehům ještě doma zasmějeme.

K paní doktorce Polednové jsem chodila s celou rodinou několik let. Ovšem při poslední návštěvě u paní doktorky už pohár mojí trpělivosti přetekl. Paní doktorka je náladová, arogantní a co víc, nenávidí děti a chová se k nim naprosto příšerně. Neznám žádnou ženu, která by se takto chovala k dětem!!!
Teď chodíme k nové paní zubařce, které paní doktorka Polednová svým chováním nesahá ani po kotníky a měla by se k ní přijít do ordinace podívat, jak se má chovat lékař ke svým pacientům. Jako zubařka je asi dobrá, ale cit a kousek lidskosti naprosto postrádá. I kdyby byla poslední zubařka na světě, už niky bych k ní nevkročila!

Paní doktorku znám ještě z dob, kdy ordinovala na Zálabí. Po odborné stránce není co vytknout a díky ní docházím pouze na preventivní prohlídky. Bohužel musím konstatovat, co zde již bylo zmíněno a to ty občasné "výstupy" paní doktorky ve směru k pacientovi. Ano, připusťme, že průměrný pacient se občas na 100pct neřídí radami lékaře a výmluvy bývají skoro dětinské :) Ovšem mám za to, že způsob, kterak pacientovi komunikovat důležitost důsledného dodržování pravidel dentální hyieny by měl odpovídat tomu, že se jedná o komunikaci dvou dospělích lidí. Všichni míváme "své dny", ale ve svém povolání si nemůžu dovolit svoje nálady ventilovat směrem k zákazníkovi. Problém je asi v tom, že ve stávajícím systému NENÍ pacient zákazníkem (ač by takovému pocitu může svádět několikatisícová částka odváděná měsíčně do systému ZP). Pacient je pouze médiem skrze které lékař získává peníze od zdravotní pojišťovny. Paní doktorka zcela určitě nepatří mezi lékaře, kteří vidí za pacientem jenom body/peníze, ale občas svým jednáním dokáže člověka dost nepěkně urazit. A to se, prosím, počítám do kategorie lidí tzv. "splachovacích" :)
Dokonce jsem po posledním výstupu zvažoval změnu lékaře, ale vzhledem ke katastrofální situaci v zubařské branži, se nezdařilo.

Paní doktorka Polednová je vynikající zubařka. Velice pečlivá a starostlivá. Jsem její pacientkou už velice dlouhou dobu. Vždy mi vyhověla, když jsem potřebovala rychle ošetřit. Často jsem trpěla při růstů moudráků hroznou bolestí a dostávala jsem do nich záněty. Vźdy mě přijala a pomohla tuto nepříjemnost překonat a dala veškerou možnou péči. Je to opravdu doktorka na správném místě. Lucie Sedláčková

U stomatologa hodnotím především kvalitní ošetření zubů. Rozhodně mi nevadí, že se neustále neusmívá a pokud je potřeba upozorní na nedostatek, který by vedl ke zhoršení stavu chrupu. U jiných lékařů hodnotím totéž, především zájem o můj problém z hlediska odbornosti. A co se týká ocenění práce lékařů je namístě, aby odpovídalo jejich velké odpovědnosti za zdraví lidí. Více sebekritiky vážení!!!

Paní doktorka ošetření zubů zjevně výborně rozumí. Pro pacienta a jeho chrup je tudíž vlastně stěstím dostat se mezi její klienty. Po stránce lidské ovšem zřejmě občas ujede více, než je její profese a pověsti, které se jako odborník těší, hodno. Stomatologů je nedostatek, a výkyvy v náladě ošetřujícího lékaře, které nejsou zcela výjimečnými a padnou necitelně na hlavu pacienta, připomínají zneužití postavení, kdy nemocný de facto nemá na výběr. Znám několik pacientů paní doktorky, jsem ráda, že moje zubní lékařka je nejen svědomitá a výborná odbornice, ale nikdy nepoznám (za 16 let stejně jako manžel a děti), že se třeba špatně vyspala.E.Dvořáková

Velmi mě rozhořčil výlev poslední účastnice hodnocení. Paní doktorka Polednová je stomatolog na svém místě, denně odmítá nejméně další 4 pacienty, vzhledem k naprostému vytížení. Pokud někdo čeká, tak právě pro neustálý přetlak pacientů, kteří také v dopoledních hodinách chodí s akutními záležitostmi. Vodit malé dítě do čekáren plných dalších dospělých pacientů je velmi nevhodné a navíc v čekárně paní doktorky je upozornění na to, že vzhledem k možnému infekčnímu onemocnění je nutné zařídit si pro tak malé děti hlídání. Byla jsem uvedené události svědkem a vše je vylíčeno velmi subjektivně.

Vděčná pacientka paní MUDr. Polednové

Doktorka Polednová je velice pečlivá, zodpovědná a jemná stomatoložka s hezkým přístupem k pacientům. Vyžaduje od svých pacientů provádění kvalitní péče o chrup. Stejně tak je milá a příjemná její sestra Lenka Rychlíková.