Markéta Milnerová, zubař Kladno

Zubař Více

K Nemocnici 2814, Kladno
Privátní zubní ordinace

Umístění: Privátní zubní ordinace Jiný

Dnes jsme byli u paní doktorky i s mým tříletým synem, obávala jsem se hlavně kvůli synovi , ale paní doktorka byla naprosto úžasná , velmi citlivá , to bylo poprvé co syn u zubaře neplakal ! Předčila naprosto naše očekávání , za mě pět hvězdiček je velmi málo ! Určitě doporučuji

Umístění: Privátní zubní ordinace ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velice milá a stejně tak skvělá je co se odbornosti týče. Jsem ráda, že chodím k ní a nemusím tak mít z návštěvy zubaře hrůzu.

Paní zubarka je velice milá a citlivá,ještě nikdy jsem nepoznala takovou hodnou a ochotnou zubarku.Všem doporučuji a 5 hvězdiček je málo.Jana K

Nejen, že je paní doktorko šikovná, ale navíc se na ní moc hezky kouká, když má člověk v křesle zakoloněnou hlavu. Byl jsem u ní jen nouzově při návštěvě v Kladně a docela mě to mrzí.

velmi dobrý je oprvdu slabé hodnocení,je nejlepší.

Dnes jsem navšívil pí MUDr, vytrhla mi zub a potom ještě přidala úsměv , jsem z ní okouzlen, je prostě úžasná.

Úžasná lékařka, kvalitní a milý přístup k pacientovy. K paní doktorce chodím velmi ráda, i přesto, že je zubařka.

Také já mám ze zubařů strach,ale paní doktorka je velmi ohleduplná a citlivá.Výborně jedná s pacienty a proto k ní chodí celá naše rodina.Velké DÍKY

Je to úžasný člověk a ještě úžasnější zubní lékařka.je velmi šikovná,velmi citlivá,velmi ohleduplná.mám ze zubařů fobii a tady,světe div se,jsem naprosto v klidu a nešílím z prohlídek,ani zákroků.mohu vřele doporučit,jménem celé své rodiny.paní doktorko,vážíme si vás a máme vás moc rádi.