Erbenova, Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

psychologické poradenství

Možnost objednání na webu olomouckypsycholog.cz

Jmenuji se Markéta Doleželová, jsem psychoterapeut ve výcviku.

Vystudova...

• psychoterapie

Umístění: psychologické poradenství Individuální psychoterapie (50 minut)

Dekuji paní Doležalové. V tom, co je označováno za těžkou, dobře léčitelnou nemoc - schizofrenie mi p. Doležalová byla nejprve zpovědnicí. Díky tomu, že opravdu umí člověkovi dát prostor k tomu aby vyjádřil co potrebuje a co "má na srdci" dochází k postupnému otevírání člověka světu. Odlupují se mi vrstvy těch nálepek jež chteli ublížit, nebo narychlo "zaplácnout" nějakou bolístku a odkrývám svobodu a rozhoduji se k tomu být šťastný a žít svůj život bez ohledu na to co jsem si nechal na sebe nalepit. Někdy mi to nejde bez toho aby se ostatní cítili momentálně dotčeni. Uvědomuji si svoje hodnoty a odrážím se teď ode dna. Přicházím k uvědomění, že být šťastný je stav mysli. Je to výsledek našich každodenních rozhodnutí.

Profesionální přístup a podpora p. Doležalové je samozřejmostí. Nehodnotí zbytečně. Řekne vám na ci si dávat pozor. Dává vhled do situace a rady. Její přístup je zdravý a vyhovuje mi. Způsob platby mi vyhovuje. Je po domluvě. Cena je sjednána dopredu.