Fryštátská 236/29, Karviná

Umístění: Ordinace Jiný

Nejhorší doktorka . Mou maminku neumí léčit nechce ji dat žádanku pro kardiologa. Je po operaci srdce má problémy a neřeší to. Již jsem informovala lékařskou komoru.

Ú
Umístění: Ordinace Jiný

Nejskvělejší doktorka! Měla jsem divné příznaky, které Paní Doktorka ani na chvíli nepodcenila a nezpochybnila i když lidé v okolí říkali, že si vymýšlím a že to přeháním. Paní Doktorka mě tak dlouho posílala na různá vyšetření a k různým specialistům, až se dopátrala k velice vzácne chorobě, a to se teprve ukázalo, že to bylo vážné. Ale i když máte běžnou virózu, tak vám hned nenapíše zbytečná antibiotika. Nejdřív potvrdí nález, až pak ordinuje léky- a tak by to mělo fungovat. Bonusem je její vstřícný přístup, úsměv, a ochota vše dopodrobna vysvětlit. Je to prostě lékařka na jednički se třemi hvězdičkami :-)

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší lékařka jakou si jenom člověk může přát. Lidský přístup, vše naprosto srozumitelně a jasně vysvětleno. Nádhnerná ordinace a úžasná sestřička jenom dokreslují příjemnou atmosféru kterou paní doktorka nastavila. S přístupu paní doktorky lze vyčíst že snaha pomoct každému kdo ordinaci navštíví je na prvním místě. Kéž by všichni lékaři byli jako Ona. Jsem moc šťastný že mám takto úžasnou lékařku a opravdu bych za nic neměnil.

Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měla. Pak jsem se odstěhovala a bohužel jsem přešla k bližšímu lékaři. Nedává hned antibiotika, jako můj současný lékař a to se mi na ní strašně líbilo, problémy opravdu řeší. Vzhledem k tomu, že to byla má první lékařka, co mi bylo 18 let a nevyzkoušela jsem nikoho jiného, tak jsem nevěděla, co mám. Teď bohužel pacienty nepřibírá a já hrozně lituju toho, že jsem se odhlásila a nevydržela dojíždět, teď mám antibiotiky zničenou imunitu a nic jiného, než další atb mi tady lékaři nedají (a to jsem těhotná), protože jinak léčit neumí... Opravdu brečím, že už to není má doktorka. :-( A sestra byla taky úplně super.

Tahleta paní doktorka je ta nejlepší, jakou si člověk může přád :) V době, kdy jsem ji hodně potřebovala mě neodsoudila jako simulanta a pátrala tak dlouho, než se dobrala výsledku, že mám zánět slinivky a že nejsem simulant. Moc Vám děkuju :)

Paní doktorko ještě, že Vás mám, jsem chronicky nemocná, navštěvuji spoustu odborných lékařů, ale pak sbalím výsledky vyšetření a běžím za Vámi abyste mi pomohla. Nikdy jste mě neodbyla a ani nenabídla rivotril a podobné oblbováky, abych dala pokoj, jak to s oblibou dělá právě většina odborných lékařů. Snažíte se mi pomoci, vyslechnete mě a najdete řešení. Víte o mých nemocech celistvě a proto ke mě tak přistupujete, ne jak odborníci, kteří mě vidí jen s tím konkrétním problémem. Víte, když celý život je člověk omezován zdravotními problémy, tak je vděčný za vstřícnost a pochopení lékaře. Děkuji Vám i Vaší hodné sestřičce.

Paní doktorka se srdcem na dlani a vždy dokáže poradit a pomoci. Tam kde už nade mnou odborní lékaři lámou hůl, paní doktorka to nevzdává a najde pro mě úlevu.
Moc děkuji paní doktorce i sestřičce.

vstřícný,ochotný,příjemný to samé se musí říct o sestřičce Zdeničce

Nejlepší paní doktorka,super:)

Péči paní doktorky si nemohu vynachválit, vždycky je ochotná, poradí co a jak. Sestřička je také milá. Doporučuji.