Klinická psychologie
Krškova 807, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Klinická psychologie Jiný

Paní doktorka je velmi trpělivá a otevřená klidnému naslouchání a má přátelský přístup, ze kterého cítím zájem o mojí osobu a problémy, kterých mám mnoho. Její snaha mi opravdu pomáhá. Vždy se mi ulehčí a přináší mi sezení u paní doktorky systém v řešení mých problémů.Návštěvy u pí. doktorky mi přináší vždy posun v mých problémech, v poslední době i jiného vážného onemocnění. Často vkládá i osobní zkušenost, což považuji za přínosné. Při své práci je velmi autentická, dokáže sdílet radost ze společných pokroků. Je to opravdová "důvěrnice". Vážím si také její schopnosti zaměřit se na konkrétní cíl a namotivovat mě k jeho řešení. Spolupráce s ní je velmi příjemná, obohacující a především přináší výsledky. Pomoc a podporu jsem vyhledala kvůli mému osobnímu , ale i rodinnému problému a nyní kdy mne potkalo vážné onemocnění je ji přístup nad očekávání. Vím, že bez její podpory, bych sama nedosáhla takových poznání, a postupů v řešení mých problémů a toho, co v takových situacích člověk potřebuje ve vztazích, či nemoci. Paní doktorka je pro mně velkou podporou, za což jí opravdu mockrát děkuji a těším se na naší další spolupráci.

Umístění: Klinická psychologie Jiný

Silně nedoporučuji! V ordinaci jsem strávila ani ne 15 min a byla jsem poslána pryč. Zmatená Pí. doktorka, která mě hned přeložila k někomu jinému. Vůbec mi nerozuměla, věci jsem jí musela několikrát opakovat, ani mě nevyslechla a měla divné otázky. Z postarší polikliniky jsem měla hned špatný pocit. Pí. doktorku mi doporučila psychiatrička a skutečně jí nejsem vůbec vděčná. V této oblasti si opravdu radši připlatit za kvalitní terapii než tohle!

Umístění: Klinická psychologie

Velmi milá, empatická, zkušená a pečlivá paní doktorka. Opravdu se člověku věnuje. Jsem ráda,že jsme mohli jít právě k této paní doktorce. Příště ,bude-li potřeba ,půjdeme rozhodně jen k ní.

Upřímně nechápu negativní komentáře. Paní doktorka ke mě vždy byla velice milá. Nikdy mě do ničeho nenutila, vždy mi dala na výběr. Sezení bylo vždy příjemné, naslouchala, nechala propuknout mé emoce a ve všem mě chápala. Člověk, který mi velice pomohl a já na ní ráda vzpomínám :)

Velmi nepříjemná paní doktorka. Chová se k vám jako že jí obtěžujete. Odbíhá od tématu, nedokáže poradit. Rozhodně nedoporučuji.

Ochota naslouchat, porozumnění, dobré vyhodnocování, vstřícnost. Taktní a příjemný člověk. Při odchodu po rozmluvě, mám velmi dobrý pocit - uvolnění a srovnané myšlenky.

Musím souhlasit s negativními názory. Paní doktorka naprosto neví co má říkat, či o čem se bavit. Vnucovala mi diagnozy, ktere jsem do te doby nemela...bohuzel jsem o nich zacala premyslet a nejak si je dokazala postupne vsugerovat... bavi se o jinych pacientech a je naprosto nemozna. Nepomuze, neporadí...kdybych mohla v zivote neco zmenit bylo by to hlavne to, ze bych se k ni nikdy neprihlasila a nesla k ni. Byla to moje zivotni chyba a horce ji lituji.

Chodím k ní už docela dlouho...a zpočátku jsem taky měla problém s odtažitostí (ale spíš z mé strany)...nemyslím, že se minula povoláním, mě vždy povzbudí a pomůže...

Paní Valoušková je nepříjemná, nesympatická, odtažitá, strohá a nedůvěřivá. Vůbec Vám nevěří a nedokáže ani poradit. Mě vnucovala úplně nesmyslnou diagnózu a musela jsem jí pořád dokola opakovat, že to tak není...Jinak mlčí, nepříjemně kouká a očividně neví, co Vám má povídat...tak začně vnucovat milion knih...a to je tak všechno... Nejhorší psycholog !

Já paní Valouškovou navštěvuji už nějou tu dobu. Pocit odtažitosti jsem z počátku měla taky, ale sama jsem byla odtažitá a nedůvěřivá. Po nějaké době musím říct, že mi dost pomohla vypořádat se s mými problémy.
Dovedu si představit i lepší psychology, ale také podstatně horší.