Marie Valoušková, psycholog Praha

PhDr. Marie Valoušková

Psycholog

9 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Krškova 807, Praha
Klinická psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
9 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Klinická psychologie

Velmi milá, empatická, zkušená a pečlivá paní doktorka. Opravdu se člověku věnuje. Jsem ráda,že jsme mohli jít právě k této paní doktorce. Příště ,bude-li potřeba ,půjdeme rozhodně jen k ní.


Ověřeny pacient

Upřímně nechápu negativní komentáře. Paní doktorka ke mě vždy byla velice milá. Nikdy mě do ničeho nenutila, vždy mi dala na výběr. Sezení bylo vždy příjemné, naslouchala, nechala propuknout mé emoce a ve všem mě chápala. Člověk, který mi velice pomohl a já na ní ráda vzpomínám :)


H
Ověřeny pacient

Velmi nepříjemná paní doktorka. Chová se k vám jako že jí obtěžujete. Odbíhá od tématu, nedokáže poradit. Rozhodně nedoporučuji.


Ochota naslouchat, porozumnění, dobré vyhodnocování, vstřícnost. Taktní a příjemný člověk. Při odchodu po rozmluvě, mám velmi dobrý pocit - uvolnění a srovnané myšlenky.


Ověřeny pacient

Musím souhlasit s negativními názory. Paní doktorka naprosto neví co má říkat, či o čem se bavit. Vnucovala mi diagnozy, ktere jsem do te doby nemela...bohuzel jsem o nich zacala premyslet a nejak si je dokazala postupne vsugerovat... bavi se o jinych pacientech a je naprosto nemozna. Nepomuze, neporadí...kdybych mohla v zivote neco zmenit bylo by to hlavne to, ze bych se k ni nikdy neprihlasila a nesla k ni. Byla to moje zivotni chyba a horce ji lituji.


Chodím k ní už docela dlouho...a zpočátku jsem taky měla problém s odtažitostí (ale spíš z mé strany)...nemyslím, že se minula povoláním, mě vždy povzbudí a pomůže...


Ověřeny pacient

Paní Valoušková je nepříjemná, nesympatická, odtažitá, strohá a nedůvěřivá. Vůbec Vám nevěří a nedokáže ani poradit. Mě vnucovala úplně nesmyslnou diagnózu a musela jsem jí pořád dokola opakovat, že to tak není...Jinak mlčí, nepříjemně kouká a očividně neví, co Vám má povídat...tak začně vnucovat milion knih...a to je tak všechno... Nejhorší psycholog !


K
Ověřeny pacient

Já paní Valouškovou navštěvuji už nějou tu dobu. Pocit odtažitosti jsem z počátku měla taky, ale sama jsem byla odtažitá a nedůvěřivá. Po nějaké době musím říct, že mi dost pomohla vypořádat se s mými problémy.
Dovedu si představit i lepší psychology, ale také podstatně horší.


L

Není vůbec empatická, nepříjemná, odtažitá, na psychologa se vůbec nehodí


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti