Marie Valoušková, psycholog Praha

PhDr. Marie Valoušková

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Krškova 807, Praha
Klinická psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Klinická psychologie

Velmi milá, empatická, zkušená a pečlivá paní doktorka. Opravdu se člověku věnuje. Jsem ráda,že jsme mohli jít právě k této paní doktorce. Příště ,bude-li potřeba ,půjdeme rozhodně jen k ní.

Upřímně nechápu negativní komentáře. Paní doktorka ke mě vždy byla velice milá. Nikdy mě do ničeho nenutila, vždy mi dala na výběr. Sezení bylo vždy příjemné, naslouchala, nechala propuknout mé emoce a ve všem mě chápala. Člověk, který mi velice pomohl a já na ní ráda vzpomínám :)

Velmi nepříjemná paní doktorka. Chová se k vám jako že jí obtěžujete. Odbíhá od tématu, nedokáže poradit. Rozhodně nedoporučuji.

Ochota naslouchat, porozumnění, dobré vyhodnocování, vstřícnost. Taktní a příjemný člověk. Při odchodu po rozmluvě, mám velmi dobrý pocit - uvolnění a srovnané myšlenky.

Musím souhlasit s negativními názory. Paní doktorka naprosto neví co má říkat, či o čem se bavit. Vnucovala mi diagnozy, ktere jsem do te doby nemela...bohuzel jsem o nich zacala premyslet a nejak si je dokazala postupne vsugerovat... bavi se o jinych pacientech a je naprosto nemozna. Nepomuze, neporadí...kdybych mohla v zivote neco zmenit bylo by to hlavne to, ze bych se k ni nikdy neprihlasila a nesla k ni. Byla to moje zivotni chyba a horce ji lituji.

Chodím k ní už docela dlouho...a zpočátku jsem taky měla problém s odtažitostí (ale spíš z mé strany)...nemyslím, že se minula povoláním, mě vždy povzbudí a pomůže...

Paní Valoušková je nepříjemná, nesympatická, odtažitá, strohá a nedůvěřivá. Vůbec Vám nevěří a nedokáže ani poradit. Mě vnucovala úplně nesmyslnou diagnózu a musela jsem jí pořád dokola opakovat, že to tak není...Jinak mlčí, nepříjemně kouká a očividně neví, co Vám má povídat...tak začně vnucovat milion knih...a to je tak všechno... Nejhorší psycholog !

Já paní Valouškovou navštěvuji už nějou tu dobu. Pocit odtažitosti jsem z počátku měla taky, ale sama jsem byla odtažitá a nedůvěřivá. Po nějaké době musím říct, že mi dost pomohla vypořádat se s mými problémy.
Dovedu si představit i lepší psychology, ale také podstatně horší.

Není vůbec empatická, nepříjemná, odtažitá, na psychologa se vůbec nehodí