Praktický lékař pro dospělé
Vrchlického 802/11, Liberec

K lékaři nechodím často, ale dnes už k panu doktorovi Štrinclovi jdu s důvěrou a hodnotím i jeho smysl pro humor. Sestřička je operativní a vstřícná. Svého lékaře bych neměnila.

Alena Kašáková
17.5.2014

Nejlepší obvodní lékařka, lepší jsem si ve svém životě nemohla přát, milá, svědomitá, s velkým pochopením pro pacienta, se zodpovědným přístupem- člověk u ní měl vždy pocit , že je tam jen pro něj a snaží se pomoci jak to je jen nejvíc a nejlíp možné, vděčím jí za moc.
Věřím, že její syn bude stejně dobrým lékařem, jako je jeho maminka.

Je vynikající lékařka,jsem u ní přes 20 let a nikdy jsem nelitoval,dr.štrinclovi ml. přeju,aby měl stejně úspěšnou praxi a tolik spokojených pacientů jako maminka.Juhoš Robert

Je nejlepší praktickou lékařkou, kterou jsem měla. Věřím, že p. doktor Štrincl ml. jí velmi dobře zastoupí.

Velmi oceňuji vstřícný přístup sestřičky i paní doktorky, která vždy dokáže pomoci, je milá a profesionální v tom nejlepším slova smyslu. Každý problém řeší důkladně a nikdy nemám obavy z toho, že by něco mohlo být zanedbáno což dnes považuji za nejdůležitější při návštěvě praktického lékaře. Při poslední návštěvě mě vyšetřil mladý pan doktor (syn paní doktorky), který byl velmi milý a stejně pečlivý jako paní doktorka.

Musím hodnotit jen kladně - odborník na svém místě, vždy přívětivá a milá. CHodím k ní od roku 1975 ale jen v nejnutnějších případech.

vždy ochotná,klidná ,pomůže, poradí, odešle ke specialistovi bez problémů,stále s úsměvem

Výborná a velmi ochotná paní lékařka. Nic nepodcení, ale taky nic nepřehání a nedramatizuje...

Absolutní spokojenost, už jen popovídání s Ní léčí. Sestra je take super. Zlobí jen lidé v důchodovém věku, kteří si s ni chodí jen popovídat :)))

Nejlepší paní doktorka, která vyslechne, poradí, vyléčí - bez zbytečných průtahů a řečí, příjemná, milá - no prostě naše paní doktorka :-)