K pani doktorce chodim vic jak 10 let. Vse udela peclive. Nabidne i injekci. Nikdy zadny problem, posle na rentgen, kdyz se ji neco nezda. Za me palec nahoru, chodim k ni rada a tesim se k zubari. Mam dvouleteho chlapce, ktereho jsem k ni take prihlasila. Jelikoz ma priserne zuby, tak zvladla mu jich sest zaplombovat a ctyri vytrhat. Je neuveritelna, naprosto super a nejsikovnejsi. Sice se toho bala,ale svou praci udelala perfektne. Muj kluk se uz v pohode naji a neustale se smeje, ted uz i pri cisteni zubu. Nejlepsi doktorka a sestricka, vrele doporucuji.

Paní doktorku bych nevyměnila za nic na světě. Měla jsem 3 zubařky a nedá se to srovnat. Pokaždé se těším, i když jdu na nějaký zákrok. Vím, že o mě bude perfektně postaráno. Paní doktorce přeji jen to nejlepší. M.Wranová

Chodím k ní už léta a naprosto spokojen.

Rozhodne nejlepsi!! Jsem u pani doktorky leta a nikdy jsem neodchazela nespokojena. Vi co dela a to je pro mne dulezite...

Byla jsem u pani doktorky poprve a je to opravdu o necem jinem, nez muj predchozi lekar. Pani doktorka byla moc prijemna a vsechno mi predem vysvetlila. Vubec to nebyla ta hruza, na kterou jsem byla zvykla.
Urcite doporucuji!

Pani doktorka i sestricka jsou proste SUPER! Prijemna atmosfera, profesionalni chovani, spickova pece. Doporucil jsem vsem znamym a jsou take spokojeni

Jsem velice spokojena! Uz leta k pani doktorce chodim a vzdy odchazim spokojena! Pani doktorka ma prehled o nejnovejsim vyvoji ve stomatologii a vzdy si najde cas vse podrobne vysvetlit. Prijemne prostredi, prijemna sestricka, co vic si clovek muze u zubare prat?

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vstřícná a jako zubař vždy pečlivá a citlivá. Mohu všem doporučit

nemám s ní dobré zkušenosti, proto nedoporučuji

Doporučuji lepšího zubaře neznám