MUDr. Marie Murswieková

Zubař Více

Česká Lípa 1 adresa

Praktický zubní lékař
Bulharská 844, Česká Lípa

Vždy vyčerpávající vysvětlení každého problému a kvalitní péče bez obav z bolesti! navíc výborný přístup k dětem. Občas nedodržení objednací hodiny, ale na druhou stranu v případě akutního problému ošetří bez objeednání hned. Maximální spokojenost!

U teto doktorky jsem byla nakou dobu kdyz my nastali zdravotni problemy necekany a musela jsem nastoupit do nemocnice v terminu kdy jsem byla objednana k teto zubarce ,jsem se nemohla dostavit a mela jsem plno jinych starosti jsem se neomluvila ale pozdeji vysvetlila situaci,,nezajimalo ji to....a dnes kdy jsem mela dorazit v 8.00h a ja dorazila v deset protoze jsem se spletla me vyhodila i s kartou,,...tak mi reknite co je to za chovaní??,Snad nikdo neni neomylnej nemyslite??

Skvela k prisupu k detem.

U paní doktorky jsem byla na pohotovosti s tak ochotným a příjemným vystupováním jsem se dlouho nesetkala,moc jí děkuji.

K této stomatoložce jsem chodil spousta let, když jsem byl objednán na určitou hodinu tak jsem přišel na řadu min hodinu nebo i více. Neustálé návštěvy a chození do ordinace ze zádu. Když jsem se ozval, hned bylo zle, že se mám teda přehlásit k jinému stomatologovi. S tím, že je doba ve které je stomatologů spousty. Další problémy se projevily když jsem teda zaplať bůh přešel k nynější zubařce a ta mi řekla, že si budu muset udělat můstky na 4 zuby. Které mi samozřejmě "dlouhodobě léčila" právě pí. doktor. S nynější jsem nadmíru spokojen pokaždé když jdu na kontrolu tak samozřejmě rengenový snímek to u staré doktor jsem neznal a každý zub prokonzultujeme další léčbu. Udělejte si závěr každý kdo jí navštěvuje.

Jediný problém je nedodržování času objednání. Pokaždé příjdete na řadu až po hodině.

Velmi kvalifikovaná zubařka, s příjemným vystupováním.

Několik jsem jich již zažil ale ona je nejlepší.jemná ,citlivá žádnej ras. U ní jsem se přestal zubaře bát.K paní doktorce chodím nejméně 30 let a nemněnil bych.Je prostě nejlepší.

od malička se bojím zubaře... až u Mudr.Murcwiekové ten strach přešel. :-)))