Sklopčická 481, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Preventivní prohlídka

Naprosto skvělý přístup paní doktorky i k dětem od malička. Chodím k ní od mala a teď i mé děti. Děti se zubaře vůbec nebojí. Syn měl kaz a bez problémů jsme to zvládli. Je třeba počítat s tím, že má paní doktorka hodně pacientů, ale vždy se snaží všem vyhovět. Takových lékařů je třeba si vážit.

Dobrá zubařka, velmi příjemná, hodná, milá. U zákroku si s vámi povídá, člověk se cítí příjemně. Jelikož jsem u ní zatím jen byla zoubky opravovat, tak asi není moc co hodnotit. Zatím jediné negativum bylo, že mi po vrtání málo zaplombovala zub, takže cítím jeho okraj.

Je to ta nejlepší zubařka.

Od dětství mám děsnou fobii ze zubařů. Od té doby co chodím k paní doktorce(bydlím od ní skoro 60 km-ale stojí mi to za to jezdit k ní)se týden předem netřepu, nemám strach. I když už nejsem dítě, usmívá se na mě, povídá si se mnou a chválí mě když zákrok zvládnu. Opravdu jsem za ni moc ráda a doporučuji ji každému. Ona a její sestra( k té chodí má kamarádka)jsou nejlepší zubařky u nás!

nejlepší péče

Nejlepší zubařka jako znám, celou dobu při ošetřování si s váma povídá a usmívá se na vás, že ani ten vytržený zub neucítíte

Od doby co chodím k paní doktorce nemám problém. Dcera se také přestala bát jelikož měla špatnou zkušenost s paní doktorkou. Je to sice trošičku z ruky ale opravdu dobrá péče která za to dojíždění stojí.

nejlepší zubařka na světě...od dob co jsem k ní začala chodit, tak na preventivní prohlídky chodím úplně v klidu a bez strachu :-D

Milá, usměvavá paní zubařka. Zbavila mě strachu ze zubařů, jelikož předchozí doktorka byla nepříjemná. Dovede poradit a také s vámi všechno konzultuje. Velice DOPORUČUJI!!!

K paní doktorce již chodíme řadu let a jsme spokojeni.
Je velice příjemná a ochotná.Umí to i s dětskými pacienty.