Adresa

Sklopčická 481, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Preventivní prohlídka

Naprosto skvělý přístup paní doktorky i k dětem od malička. Chodím k ní od mala a teď i mé děti. Děti se zubaře vůbec nebojí. Syn měl kaz a bez problémů jsme to zvládli. Je třeba počítat s tím, že má paní doktorka hodně pacientů, ale vždy se snaží všem vyhovět. Takových lékařů je třeba si vážit.


I
Ověřeny pacient

Dobrá zubařka, velmi příjemná, hodná, milá. U zákroku si s vámi povídá, člověk se cítí příjemně. Jelikož jsem u ní zatím jen byla zoubky opravovat, tak asi není moc co hodnotit. Zatím jediné negativum bylo, že mi po vrtání málo zaplombovala zub, takže cítím jeho okraj.


V
Ověřeny pacient

Je to ta nejlepší zubařka.


Od dětství mám děsnou fobii ze zubařů. Od té doby co chodím k paní doktorce(bydlím od ní skoro 60 km-ale stojí mi to za to jezdit k ní)se týden předem netřepu, nemám strach. I když už nejsem dítě, usmívá se na mě, povídá si se mnou a chválí mě když zákrok zvládnu. Opravdu jsem za ni moc ráda a doporučuji ji každému. Ona a její sestra( k té chodí má kamarádka)jsou nejlepší zubařky u nás!


nejlepší péče


Ověřeny pacient

Nejlepší zubařka jako znám, celou dobu při ošetřování si s váma povídá a usmívá se na vás, že ani ten vytržený zub neucítíte


J

Od doby co chodím k paní doktorce nemám problém. Dcera se také přestala bát jelikož měla špatnou zkušenost s paní doktorkou. Je to sice trošičku z ruky ale opravdu dobrá péče která za to dojíždění stojí.


nejlepší zubařka na světě...od dob co jsem k ní začala chodit, tak na preventivní prohlídky chodím úplně v klidu a bez strachu :-D


L

Milá, usměvavá paní zubařka. Zbavila mě strachu ze zubařů, jelikož předchozí doktorka byla nepříjemná. Dovede poradit a také s vámi všechno konzultuje. Velice DOPORUČUJI!!!


S

K paní doktorce již chodíme řadu let a jsme spokojeni.
Je velice příjemná a ochotná.Umí to i s dětskými pacienty.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti