Adresa

Sklopčická 481, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

T
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní zubařka je neuvěřitelně ochotná, kdykoliv přijdete, vždy se Vám snaží vyhovět. Navíc milá, empatická, vše vysvětlí a dokáže si s Vámi povídat o čemkoliv. Na druhou stranu nečekejte žádný luxus v podobě přístrojů a vybavení. Prostě takové to klasické starší vybavení. Se složitějšími zákroky posílá k jiným zubařům, kteří mají špičkové přístroje. I tak jsem maximálně spokojená. Více takových zubařů, kteří svou práci mají rádi a záleží jim i na druhých.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Preventivní prohlídka

Naprosto skvělý přístup paní doktorky i k dětem od malička. Chodím k ní od mala a teď i mé děti. Děti se zubaře vůbec nebojí. Syn měl kaz a bez problémů jsme to zvládli. Je třeba počítat s tím, že má paní doktorka hodně pacientů, ale vždy se snaží všem vyhovět. Takových lékařů je třeba si vážit.


I
Ověřeny pacient

Dobrá zubařka, velmi příjemná, hodná, milá. U zákroku si s vámi povídá, člověk se cítí příjemně. Jelikož jsem u ní zatím jen byla zoubky opravovat, tak asi není moc co hodnotit. Zatím jediné negativum bylo, že mi po vrtání málo zaplombovala zub, takže cítím jeho okraj.


V
Ověřeny pacient

Je to ta nejlepší zubařka.


Od dětství mám děsnou fobii ze zubařů. Od té doby co chodím k paní doktorce(bydlím od ní skoro 60 km-ale stojí mi to za to jezdit k ní)se týden předem netřepu, nemám strach. I když už nejsem dítě, usmívá se na mě, povídá si se mnou a chválí mě když zákrok zvládnu. Opravdu jsem za ni moc ráda a doporučuji ji každému. Ona a její sestra( k té chodí má kamarádka)jsou nejlepší zubařky u nás!


nejlepší péče


Ověřeny pacient

Nejlepší zubařka jako znám, celou dobu při ošetřování si s váma povídá a usmívá se na vás, že ani ten vytržený zub neucítíte


J

Od doby co chodím k paní doktorce nemám problém. Dcera se také přestala bát jelikož měla špatnou zkušenost s paní doktorkou. Je to sice trošičku z ruky ale opravdu dobrá péče která za to dojíždění stojí.


nejlepší zubařka na světě...od dob co jsem k ní začala chodit, tak na preventivní prohlídky chodím úplně v klidu a bez strachu :-D


L

Milá, usměvavá paní zubařka. Zbavila mě strachu ze zubařů, jelikož předchozí doktorka byla nepříjemná. Dovede poradit a také s vámi všechno konzultuje. Velice DOPORUČUJI!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti