Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Jiný

Chci podekovat p.dr.Manouskove,ktera mi davala svou peci celych 30let .Neznam lepsi lekarku ,empaticka,pohotova,ochotna,uzasny diagnostik ...uz sice nepracuje, mi chybi a tezko najdu ji podobnou .Dekuji za vse

Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Jiný

Paní doktorka i celý keji tým jsou perfektní, milí a na vysoké úrovni. Moc děkují Radmila a Radúz Máchovi

Y
Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Jiný

Paní doktorka je velice pečlivá, ochotná a já jí moc děkuji za veškerou péči a milá slova. Rovněž děkuji i hodným sestřičkám. Přeji Všem do Nového roku 2021 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů. Děkuji

Ž
Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Jiný

Nejlepší a nejochotnejsi paní doktorka a celý její tým. Všichni me s úrazem a následným otokem posílali od certa k ďáblu a jediná paní doktorka a její tým byli ochotni a prisli na to co mi vlastne je. Patří jim všem můj dík. A to nebylo poprvé. Nevadí mi zadne čekání v ordinaci, to čekání totiž za to stoji.

Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé

Dobrý den chtěla bych se podělit o názor tohoto skvělého týmu ..Několik let navštěvuji tuto ordinaci. V této ordinaci se setkáte od recepční ,sestřiček a paní doktorkou jen z vlídnosti ,úsměvem ,péči, porozuměním. Všem doporučuji .A MOC DĚKUJI TOMUTO SKVĚLEMU TÝMU..........

Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé

K paní doktorce chodím již několik let a jsem velmi spokojená jak s celkovou péčí, tak i přístupem. Paní doktorka mi hodně pomohla. Děkuji a mé díky patří i sestřičkám.

Příjemné prostředí, příjemný přístup všech zaměstnanců. V čekárně občas člověk stráví více času ale to je zřejmě způsobeno popularitou. Elektronický recept je možno vyzvednout hned vedle v lékárně. Případně dost specialistů je k dispozici v rozrůstající se budově. Takže není třeba chodit daleko a mnoho se dá vyřešit "rychle" během jednoho dne. Zařízení funguje i jako školící středisko. V případě nepřítomnosti paní Manoušková vždy někdo zastupuje a mnohdy jsou přítomni současně takže to pak jde mnohem rychleji.

Paní doktorka je velmi milá a hodná, pomůže vám s každým problémem. Mě loni v létě zachránila život. Byla jsem na operaci cysty ve vítkovické nemocnici, kde mě ovšem nechali odejít domů s plně otevřeným vaječníkem a krvácením do břicha, k paní manouškové jsem šla na kontrolu, že mi není dobře. Vzala mi krev a chvíli na to mi volala, že musím okamžitě do nemocnice. V nemocnici mě nechtěli vzít a nadávali, že má doktorka musí být uplně blbá, že rozdíly v krevních testech nejsou velké, ale paní doktorka mi říkala, ať se nenechám odbít. Tak jsem si stála za svým, lékař mě tedy vyšetřil a zjistil, že mám plné břicho krve a okamžitě na operaci, bylo to za pět minut dvanáct a jsem tady jen díky tomu, že paní manoušková i přes malé rozdíly v testech poznala, že to semnou není dobré. ZACHRÁNILA MI ŽIVOT!! a nic za to nechtěla. A když k ní jdu na vyšetření, tak mě vždycky vyšetří ona, stačí jen chodit dopoledne, protože odpoledne už tam bývají ti studenti. Navíc má také ordinaci v Porubě, tak je jasné, že nemůže sedět jen na Chalabaly...

Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné a ochotné!!! Já jako handikepovaný na vozíku jsem si lepší lékařku nemohl najít!!! Moc jim děkuji za péči!!! MM

Po sedmi letech maximálni spokojenost.Pani doktorka je velice příjemná a starostlivá. Sestřičky mají profesionalní přístup ke všem pacientum .