Orlí 10, Brno
Gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologie a porodnictví prenatální vyšetření

K paní doktorce jsem byla nasměrována dvakrát a to z důvodu toho, že moje lékařka neměla zrovna již volné místo k objednání a já jsem potřebovala pouze recept na antikoncepci. U paní doktorky jsem se setkala jen s arogancí a ponížením, kdy mě dokonce na chodbě před ostatními pacientkami vytkla, že nevím kdy mám cyklus a nevím kdy mi dojdou prášky?! Vlastně jsem ji obtěžovala, že jsem k ni byla objednána. Další stejná situace nastala o nějaké roky později a bohužel zkušenost úplně stejná. Odcházela jsem s brekem a velkým pocitem ponížení, k ,,paní doktorce" už nikdy více i kdyby to byla poslední doktorka v Brně. Měla by už odejít do důchodu a přenechat místo mladším a lidštějším kolegyním.

Umístění: Gynekologie a porodnictví

K paní doktorce jsem šla s akutním problémem, kdy moje doktorka z Centra Dvořák nebyla přítomná v ordinaci. Byl to jeden z nejhorších zážitků, co jsem kdy měla s doktorem. Byla jsem vyděšená, co se se mnou děje a paní doktorka můj strach absolutně nepochápala. Byla drsná a vyšetření mě vyloženě dohnalo k pláči a bolelo. Vnitřní vyšetření ultrazvukem mě asi bude provázet ve snech. Nezapomněla se mi vysmát a vyčíst mi, proč jsem nepravidelnou menstruaci neřešila dříve. S tímto problémem jsem tam ale vůbec nebyla. Nemohu skoro chodit kvůli bolesti a paní doktorka mi napsala hormony na nepravidelnou menstruaci a řekla, ať si zavolám za týden na výsledky. Hormony jsem odmítala již několik let u své doktorky a rozhodně je nebudu užívat. Čekání na výsledky chápu, ale že by mi sdělila, jak mám teď týden fungovat a třeba napsala léky na bolest, to se bohužel nestalo. Na konec mi ještě vyčetla, že brečím a že se léčím s psychickou poruchou a že bych se měla jít radši proběhnout ven na vzduch, než brát léky. K paní Kutějové už opravdu NIKDY. Nechápu, proč stále na tak dobré klinice pracuje, očividně má tak 10% spokojených pacientů. Větší neprofesionalitu jsem nezažila.

Umístění: Gynekologie a porodnictví

U pani doktorky som bola prvý krát s istým intímnym problémom, navyše mi meškala týždeň menštruácia. Okrem testov mi spravila aj klasické vyšetrenie a nasadila antibiotiká. Vraj do týždňa mi príde menštruácia. Našťastie som tie antibiotiká nezačala jesť, spravila som si tehotenský test, ktorý mi vyšiel pozitívne. Následne som jej to zavolala a jej prvotná reakcia bola, že tak to mám smolu (že tie atb teraz nemôžem jesť). Žiadny záujem, prídte sa ukázať, aby sme to potvrdili, nič. Tak som sa s ňou rozlúčila a už viac neprišla. O cca tyždeň som išla na vyšetrenie k svojmu terajšiemu gynekológovi a ten mi potvrdil, že som v 6 týždni. Nechápem ako to mohla nevidieť, veď už má čosi odrobené v gynekológii...Každopádne som veľmi rada, že tam nechodím.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Těhotenství

Gynekologického centra na Orlí jsem byla spokojenou pacientkou již mnoho let a sama ji doporučovala....Jednalo se o vcelku pro mne akutní případ, a má ošetřující doktorka je na dovolené a jedině u p.Doktorky Kutějové byla volná místa.... Upřímně už to zcela chápu, arogance sestry a totální nezájem paní doktory, díky bohu mně nevyšetřily, a na základě této zkušenosti odcházím jinam. Je to bohužel škoda byla jsem zde spokojená, a je velká škoda že zde vykonává takovou práci takováto zapšklá doktorka, a velmi afektovaná sestra, ke kterým přicházejí ženy s intimními probémy. Za mě určitě ne.

F
Umístění: Gynekologie a porodnictví

S arogantnejsou doktorkou som sa v zivote nestretla, nemala problem mi hned vytknut, ze som podstupila operaciu inde a preco nie u nich, s tym zacala. Dalej ma ponizila, nebudem zachadzat do detailov a takisto sa pytala, ci mam trvaly pobyt v CR s tym, ze mala v ruke moju VZP karticku, cize mam k nej doveru 0 bodov. Zapisali ma k nej v ramci Centra Dvorak, asi preto lebo k nej niekoho potrebuju zapisat. Hroza, naozaj neviem, co si o sebe pani doktorka mysli, ale musi byt poriadne frustrovana, pripadne si neuvedomovat co svojim spravanim robi. Som rada ze mam nad
30 pretoze u mladsej baby by mohla naozaj sposobit psychicku traumu. Urcite NIE.

G
Umístění: Gynekologie a porodnictví Akutni

Zdravím.
Chci se podělit o nepříjemnou zkušenost s paní doktorkou. Byla jsem u ni poprvé a naposled. Z akutním případem(bolesti a krvácení při styku) mně odbyla jako by se nic nedělo a tvrdila že je vše v naprostém pořádku a krvácení je normální věc. O aroganci radši nemluvě. Jelikož problém přetrvával našla jsem jinou paní doktorku, která mě nemile překvapila s tím že mám akutní zánět a abnormálně velký vřed na děložním čípku. Pochybuji že to paní doktorka Kutejova nevěděla. Kdybych našla recenze dříve, určitě bych k ní nešla.

Umístění: Gynekologie a porodnictví akutní problém

Do centra docházím k jiné paní doktorce, se kterou jsem velmi spokojená. K MUDr. Kutějové jsem byla objednána s akutním problémem, protože měla nejkratší termín objednání (no, není se čemu divit). Musím říci, že paní doktorka byla nepříjemná, arogantní a z jejího chování jsem nabyla dojmu, že ji svoji návštěvou vlastně obtěžuji. Je smutné, že člověk s takovým chováním si zvolí pomáhající profesi, kde je empatie a slušné jednání prostě základ. Nevím, zda má paní doktorka takovou povahu nebo jsou to symptomy vyhoření, ale pokud ji pacienti oběžují a její práce ji nebaví, tak bych jí doporučila jít do důchodu.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Zájem ohledně těhotenství va prevence

Nikdy jsem se nesetkala s tak arogantní a nepříjemnou lékařkou... Vyšetření hrubé a bolestivé a to nejsem žádná citlivka. Na dotazy odsekavala a dívala se na mě z patra. Sama jsem vysokoškolsky vzdělaný zdravotník. Za mě tedy opravdu ne! Pavla K.

Umístění: Gynekologie a porodnictví

Pani doktorka je svá, to je pravda, ale jsem s ní spokojená. Pokud je pacientka moc citlivá, tak chápu že je z paní doktorky nesvá. Pracuje rychle, presne, věcně, bez obalu. Když chcete něco vědět, je potřeba se zeptat, pak vše vysvětlí podrobněji. Je to dobrá lékařka, pokud však hledáte "drbarnu", kde si u kafca pokecáme o problémech a možných "co by kdyby", tak chápu, že je pacientka nespokojená. Pani doktorka jde hned k jádru, vezme možnosti, ty vyjmenuje, popřípadě osvětlí, jede dál. Me to vyhovuje. Jasně že někdy to vypadá až jako netrpělivost, ale jsme jen lidi, máme právo na únavu,atd. O co jí požadate, vyjde vstric. Nema ráda zbytecne průtahy - kdyz řešíte třeba změnu neschopenky, ..., to je blbý, ale stejne vás neodbude . Provedla mě dvěma problémy-byla citliva, kde bylo potreba - a hlavne krásným těhotenstvím, za to ji díky!

Umístění: Gynekologie a porodnictví Akutni gynekologicky problem

U pani doktorky Kutejove jsem byla dvakrat s akutnim problemem. Neni moji doktorkou, ale Centrum ambulantni gynekologie umoznuje vyuzit i sluzby jinych lekaru v akutnim pripade, pokud vlastni doktor nema volno. Ovsem v obou pripadech jsem se u ni setkala s arogantnim chovanim, mela jsem pocit, ze obtezuji. Pripadala jsem si hloupe. Velmi neprijemna zkusenost. Vubec se nedivim, ze pred ordinaci pani doktorky nikdo nesedi, zatimco u dalsich lekaru je plno. Asi neni nahoda, ze kdyz potrebujete resit akutni problem, ma volno vzdy jen pani doktorka Kutejova, protoze k ni nejspis nikdo nechce chodit. V Centru ambulantni gynekologie jsem spokojena, lekari, s kterymi jsem se dosud setkala, se chovaji profesionalne za vsech okolnosti. A proto se dost divim, ze zde pracuje nekdo s tak otresnym pristupem.