Gynekologie a porodnictví
Orlí 10, Brno

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Paní doktorka Kutějová je zatím nejhorší lékař, kterého jsem kdy zažila. Pokud se díváte na recenze před tím, než byste tam někdo šel, NEDĚLEJTE TO. Paní doktorka v sobě nemá kus empatie, lidskosti, a už vůbec ne pochopení. Chová se k vám jakobyste byl ten nejhloupější člověk na planetě, protože se zeptate na něco, co ona už očividně stovky let ví. Nebojí se chytnout za čelo a kroutit hlavou když si něco popletete. Jakožto mladá maminka mužů říct, ze přístup k mému druhému těhotenství je spíše vysmesny, ze mám děti brzo(finance i čas jsou). I přes to, ze podepíšete, ze u vyšetření nechcete zdravotní sestru, bude tam sedět a koukat vám přímo do kuchyně a budou si tam něco mumlat společně před vaši V. Z ordinace odchazite s pocitem vyhoření a ze jste hloupý člověk, k paní doktorce jdu vzdycky vyklepana až je mi zle, jsem u ni teprve 2 měsíce, za měsíc se přepisu jinam. Hrůza a děs ‍

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

K paní Dr.Kutějové jsem chodila cca 7 let, při první dceři byla ochotná udělat při každé návštěvě prohlídku, to že byla arogantní jsem neřešila...bohužel v roce 2023, jsem musela změnit doktora. Jsem ve 20tt a pani doktorka mě neudělala za poslední 2 měsíce žádnou prohlídku, děsně arogantní už jak tu bylo psané, zajimaly se jen o peníze...při první prohlídce (při druhém těhotenství) mě paní Dr.vystrašila, že je plod menší než by měl a že nevidí srdíčko...včera jsem opět byla na kontrole a žádné vyšetření opět nebylo. Jsem velmi ráda, že jsem okamžitě přešla k jinému gynekoligovi a doufám, že budu spokojená.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Na Orlí chodím na gynekologii dlouhá léta k jinému lékaři, se kterým jsem maximálně spokojená. K doktorce Kutějové mě dohnal akutní, ne příliš příjemný případ, který byl z mé strany velmi citlivým tématem. Z chování, arogance, nulové empatie paní doktorky i sestry jsem byla v naprostém šoku. V první řadě je zajímaly jen peníze, zda jsem schopna na místě zaplatit za provedený úkon. Od lékaře by člověk v mé situaci očekával oporu a odborné chování. Z ordinace jsem odcházela znechucená, naštvaná, v šoku z toho, že takoví lidé mohou na takových pozicích pracovat. Od vyšetření uběhla již delší doba, ale takhle zkušenost ve mně pořád přetrvává a donutila mě napsat tuhle recenzi.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Když čtu tyhle recenze, nechápu co ještě dělá v téhle ordinaci. Čte to někdo kromě pacientek? Ano chodím tam roky, ne moc často, ale je to čím dál horší co se týče celkového přístupu. Tenhle člověk nemá city, nedívá se ani do očí když se jí snažím vysvětlit co mi je a jde vidět že se nemůže dočkat až rozhovor bude mít za sebou. Vyloženě ji práce nebaví tak proč ji dělá? A sestřičky ani nepipnou. Ja dělám v cukrárně a snažím se vždy na zákazníka usmát, ale ona dělá opak. Přenáší negativní energii a pak mám celý den zkažený. Končím s touhle lekarkou. Tomuhle centru dělá jen špatné jméno.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

K této lékařce již sice nechodím, ale o zkušenost se ráda podělím. Jedná se o jednu z nejméně empatických lékařek, které jsem zažila. Je zlá, arogantní, povýšená a baví se s vámi jako velmi nadřazeně. Absolutně nechápu, jak takový člověk může dělat tuto práci. Bohužel nelze najít jedinou pozitivní věc.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Absence empatie a vůbec všeho lidského. Zato dostatek arogance a povýšení. Odcházela jsem s brekem. Tato osoba nemá na takovém místě co dělat.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

V 18.tt. rozštěp břišní stěny - tedy jsem šla před týdnem na potrat, dnes na kontrole u p.Kutejove mě hned po usazení bylo řečeno ,,tak už to máte za sebou ,,a to doslovně!!!! Jakože cože? Málem to tam semnou seklo! Já po ztrátě dítěte ,psychicky úplně vyčerpaná a celkově se tento stav špatně popisuje ,dostanu místo vlídné a empatické otázky tohle? No bylo by lepší kdyby mlčela!!Celkové chladná, nelidská, aby toho nebylo málo tak mě před týdnem a kousek řekla do telefonu při špatných výsledcích krve ,že to vypadá na něco úplně jiného !!Tudíž mě nedokázala ani vysvětlit správnou diagnózu a poslala mě k jinému doktorovi .Tímto způsobem jednání se divím ,že má stále pacienty ,já rozhodně u ní končím a již jsem domluvená s jiným gynekologem. Avšak musím dodat ,že sestra která 21.4.22 sloužila ,byla velice příjemná ,škoda jen že není ona doktorkou.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Poprvé jsem měla ranný samovolný potrat. Plno pozitivnich těh. Testů pak krvácení dlouhodobější a pak nové těhot testy vycházely slaběji a slaběji. Při krvácení mě nechtěla přijmout, že tam nic neuvidí. A po krvácení mi nevěřila, že to bylo těhotenství a pozitivní testy ve folii vidět nechtěla, že na to není zvědavá a štítí se. Ranné potraty do 3 měs jsou běžné ale ona jakoby o nich nevěděla a můj názor zamítla a ještě se chovala povýšeně s posměškem. Takové doktorce se nedá svěřit a nic s ní prořešit.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Byla jsem u této paní doktorky náhodou, protože moje doktorka je na mateřské. Peskovala mě velice jedovatě jako malou holku, proč jsem nešla na prohlídku dřív přímo s rukou ve mě. (Bylo to mimochodem proto, že jsem měla obavy, že narazím na někoho jako je tahle paní doktorka.) Sestra to pak dorazila, když se ptala jesti opravdu krvácím, tónem, jak kdybych si to vymýšlela. Když jsem si chtěla stěžovat u jejich nadřízených - nedohledala jsem na jejich webovkách žádný kontakt. Opravdu nedoporučuji tuhle lékařku.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Lékařka se při preventivní prohlídce chovala naprosto profesionálně,vlídně,věcně a ohleduplně.Prohlídka byla pečlivá,se všemi potřebnými informacemi.Doporučuji.