Sam. ordinace PL - stomatologa
Opletalova 496, Chrudim

Paní doktorka NEPOUŽÍVÁ ani rukavice natož roužku! Neměl jsem ani slov když jsem to viděl! To už asi o něčem svědčí!

Já k paní doktorce chodím 30 let a všechno je v pořádku, všechny plomby drží, zuby mě nebolí a když jsem musel přijet ambulantně z tábora, ihned mě ošetřila a vše dala do pořádku. Já jsem nadmíru spokojen.

Mám jen 1 kaz a paní Kulhavá vykazuje každý rok o vice jak 5 kazů více, podle ní mám snad plnou pusu kazů. Několikrát mi při prohlídce tvrdila, že mám krásné ukázkové zuby, Když jsem přešla k jiné doktorce, řekla mi, že mám začínajíci zánět dásní a že ten kaz, který mi paní Kulhavá dělala někdy před 6 lety je nedodělaný.
Můj manžel k paní Kulhavé také přešel po vyndání moudráků mu ani paní "doktorka" nebyla schopná vyndat všechny stehy. Okamžitě také přešel k jiné doktorce a ta mu řekla, že má dva kazy a také začinajíci zánět dasní. Tuto "zubařku" v žadném případě nedoporučuji!!!

Dobrý den,jak tak čtu negativní názory musím se všemi bohužel jen souhlasit.K paní zubařce Kulhavé jsem chodila od začátku základní školy až do svých 18...Celou dobu mi tvrdila že mám krásné a zdravé zuby.Pak jsem k ní přišla s tím, že mě bolí už dlouho zub a ona mi na to řekla že tam nic nemám, že mi jen rostou moudráky. Jenže doma jsem si sama ten kaz našla a nebyl zrovna "neviditelný" !!!! Tak jsem přešla k jiné paní zubařce a ta mi po první prohlídce zjistila 6 kazů a hned mě poslala na rentgen. Asi po čtvrt roce u nové zubařky, která mi dává zuby dokupy mám už 2 zuby mrtvé (bez nervů) a na jednom mě čeká korunka, přes to, že si zuby čistím pravidelně a pečlivě...A co se týče peněz, tak raději nemluvit.. Už teď jsem za správu zubů zaplatila přes 4000 Kč a pro mě jako studenta je to teprv palba!!!Takže by mě dost zajímalo kam paní zubařka při prohlídce koukala!!!

K paní MUDr. Kulhavé jsem chodila přibližně 5 let na všechny půlroční preventivní prohlídky. Stále jsem bojovala s krvácením dásní a bolestí moudráků, ale paní doktorka mě pokaždé uklidňovala že je vše v pořádku a zuby mám zdravé. Z toho důvodu jsem přešla k paní doktorce Klemové, kde mi po vyšetření sdělila že mám 9 kazů, udělala mi rentgen a zjistila že ty kazy tam mám už několik let. Podotýkám že paní Kulhavá mi za celých 5 let našla pouze jeden kaz u kterého mi plomba už dávno vypadla. Ani si nedokážete představit jak jsem na zmíněnou osobu naštvaná. Takhle zanedbat péči je snad pro lékaře naprosto nepřípustné!! Odejděte dokud je čas a nenechte si zničit zuby.

Nechtěla jsem všem těm názorům věřit. Chodím k MUDr. Kulhavé celá rodina, už od školky, na pravidelné prohlídky 2x ročně. A byla jsem v celku spokojená, až do dneška. Kdy moje sestra přešla k zubaři v Praze, který ji zdělil, že komplet všechny plomby se musí předělat, ptž jsou špatně udělané a navíc ji čeká trhání dvou zubů. A na mě samotnou udělala špatný dojem před půl rokem, kdy mi udělala plombu, která mi za dva dny vypadla a já si tu další musela samozřejmě také zaplatit.
Čeká mě tedy hledání nového zubaře, a už teď se děsím, co mi poví ... :(

Musím pouze souhlasit s negativními komentáři.. K doktorce jsem chodila na preventivní prohlídky 2x do roka už od základní školy, vždy jsem tam byla asi 2 minuty s tím, že zuby mám krásné a zdravé.. Před týdnem jsem šla na preventivní prohlídku a sdělila jsem jí, že mám hrozně citlivé zuby, ona mě prohlídla, řekla mi, že mám zánět dasně, ať příjdu za měsíc, že mně opraví dvě staré plomby, který se ji nezdají.. Nedalo mi to a přešla jsem k paní doktorce Horákové, ta mně s hruzou oznámila, že mám 11 kazů a menší zánět dásní.. Teď mi opravuje co se dá.. Přejděte dřív než bude pozdě..

K tehle pani zubarce chodila par let ma sestra i znami. A musim rici, ze pokazde prisla celkem spokojena (sestra). Ale jen do te doby, nez si sama pri prohlednuti zubu vsimla, ze ma kazy. Kdyz se zubarky ptala co s tim, tak ji zubarka odpovedela ze to nejsou kazy, ale jen zubni kamen (tohle nebyl pripad jen u ni!)!! Kdyz pominu tohle, tak ji velmi casto vypadavaly plomby a pani zubarka si vubec nevsimla pokrocileho zanetu v jednom zubu. Celou dobu jen prokecala, ale praci neodvedla zadnou! Ted jsme obe u vyborneho zubare, ktery nad jejim chrupem jen lomil nestastne ruce. A rejpalove - zuby si ma sestra i znami, kteri k ni chodili cistili radne a nejsou to lide, co by jedli dvakrat nezdrave - naopak. A presto jim zuby znicila!! NEDOPORUCUJI! Honem pryc, nez vam znici zuby!

K této paní zubařce již nikdy více. přes měsíc mě bolel zub a ona ho jen vyčistila a pak mi řekla že neví co s tím, prootože mě to stále bolelo. Změnila jsem zubařku. Ta se snažila zub zachránit a naštěstí se jí to povedlo, ale měla jsem přijít dřív, že jsem tam měla zánět jak hrom. Jinak Zuby si čistím pravidelně a pořádně. A na prohlídky jsem chodila taky 2x do roka, takže to nebylo jen mnou ale i paní zubařkou. Jo a pod všema plombama, vč. těch nových jsem měla kazy, takže nová zubařka měla 3 měsíce práce jen s moji pusou.

My jsme velice spokojeni!!!Výborný přístup k dětem,odborné rady, odborná práce!!! Znám doktory, kteří opravují zdravé zuby-penízky!! A těm jste naletěli!!
Lidi,proč se nepodepisujete? Proč pliváte anonymně? Nejezte nekvalitní a používejte pořádný pasty a ústní vody!! Pak to bude určitě lepší!! A budete moci mluvit i na kratší vzdálenosti než 1m. A používejte mozek, určitě ho někde najdete. A když Vám vypadne 2x plomba za 5 let, tak třeba dodržujte 2 hod. po návštěvě se necpat nebo požádejte o drahý výkon/např.korunku/. Většinou ale víte, co jste jedli těsně před vypadnutím. Mě se to stává s karamely,tureckým medem,atd.
Ani já se nepodepíši,jelikož je okolo mnoho blbců, řekl bych většina a život si znepříjemňovat nenechám.