Ordinace prakt.zubního lékaře
Ke Stadionu 1930, Kladno

Přestože jsem svoji vlastní hloupostí, nechodil jsem na preventivní prohlídky, si přivodil velké komplikace paní doktorka mě neodmítla a zachraňuje co se dá. Oceňuji lidský přístup k pacientům.

Před léty řekl bych dobrý lékář. Paní lékařka příjemná a vždy uklidní, ale.... Nyní co paní doktorka předvádí v její ordinaci je absolutně neodborné a šokující. Půl roku řeším zub po ENDO (plnění kanálků) paní doktorka absolutně neví co dělá, nedělá retgeny nic. Pořád jsem jí důvěřoval a říkal jsem si určitě to spraví, ale po několika navštěvách mi pokaždý bylo řečeno něco jiného, ikdyž jsem tam od prvopočátku chodil se stejným problém. Výplně z kanálků nakonec vyndala na mojí žádost s neochotou, jenže zub pořád stejně bolel. Vyhledal jsem jiného lékaře, kde mi byl udělán rentgen a z hrůzou jsem zjistil, že jedem kanálek mám stále zaplněný, jelikož jsem byl pouze na pohotovosti, zub jsem musel dořešit u svého lékáře. Šel jsem tam..... a máte to vyndáný tam nic není. POKAŽDÉ JINÉ INFORMACE, nesmysly. Vzdal jsem to! Vyhledal jsem soukromou kliniku v Praze kde jsem z hrůzou zjistil, nesprávné ošetření a kompletní zničení zubu! A co navíc? Pod dalšími plombami mám kazy, tudíž zuby nebyly řádně ošetřeny a zadělány s kazy. I přesto, že jsem si myslel po pravidelných prohlídkách, že mám vše v pořádku, neměl jsem! 10 kazů! Všechny převážně pod výplněmi. Navíc zub o který jsem NECHTĚL PŘIJÍT mi byl dnes vytržen a to jen proto, že z malého kazu který jsem tam měl, nebyl řádně ošetřen, zadělán a kaz pokračoval dal, až se mi zub uštípl .... Kdyby to původně ošetřila jak má NIKDY BY SE TO NESTALO a dneska netrpěl 2 hodiny v CHIRURGICKÝ NEMOCNICI NA KARLOVĚ NÁMĚSTÍ!!! Zvažuji poslat kontrolu!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Nevzdala to se mnou a zachránila mi zub před vytržením. A navíc má opravdu lidský přístup k pacientům.

K této zubařce už bych nikdy nešla. Těžko teď dávám své zuby po jejich zákrocích dohromady. Co jí opravdu jde je trhání zubů a klábosení s přáteli. Za mě naprosto špatná péče!

vždy mi poskytla kvalitní ošetření, vždy našla adekvátní řešení problému, navíc je velmi příjemná se smyslem pro humor

C

U paní dokrotky jsme v péči přes 15 let. Je skvělá. Zachránila mi několik zubů a težkou paradentózu a záněty dásní. Jsem diabetička na inzulínu, přesto jsme obě boj nevzdaly a "své zuby" mám dodnes.
Děkuji i za laskavý a citlivý přístup,optimistickou náladu.

paní doktorka je skvělá, po celý svůj život za ní jezdím z Prahy a její péči si nemohu vynachválit.ov

Velmi dobrý přístup k pacintům.

mě paní doktorka doslova zachránila zuby,které mi jyný lékař skoro včechny svou péčí zničil,je to ta nejlepší a vlastně jediná dobrá a schopná zubařka

Paní doktorka opravdu jen trhá a neléčí.Má tam stále návštěvy nebo telefonuje. Ale jde to tam rychle jelikož všem říká Přijďte za půl roku a nebo jen trhá.