Specialista pro léčebnou rehabilitaci
Halasovo náměstí 1, Brno

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Specialista pro léčebnou rehabilitaci Jiný

Mám v nohách artrózu a ostruhu. Paní doktorka mi předepsala pouze rehabilitaci na ploché nohy. Když jsem jí řekla, jaké mám zdravotní problémy s nohama, odvolávala se pouze na žádanku, že mám v ní uvedené jen ploché nohy a přílohu, kde jsem měla napsané výsledky z několika rentgenových snímků, vůbec nečetla. Arogantní a neprofesionální chování, proto nedoporučuji.

Umístění: Specialista pro léčebnou rehabilitaci Jiný

Naprosto clovek co tam nema co delat. Jak tady nekdo psal ze je empaticka tak to se musim hodne zasmat!!! Arogantni povysuje se nad ostatni lekera kteri vam k ni dali doporuceni. Kazdeho ma potrebu shazovat ale jeji pristup ze je naprosto neprofesionalni to nezminuje. Tahle doktorka je naprosto nelidska, a pristup k pacientumm je neprofesionalni a naprosto nelidsky! Byl jsem k ni odeslan s bolesti zad.

Umístění: jiné místo poúrazová rehabilitace

MUDr. Hlinková Marie s pacientem téměř nekomunikuje, řádně nevyslechne, neprohlédne, pouze na mechanickém stroji přepisuje zprávu ortopeda - odborníka. Doporučená léčba nepomohla, navštívila jsem specialisty pro léčebnou rehabilitaci, kde se mi patřičně věnovali a výsledek se dostavil. Nedoporučuji.

Velmi nepříjemné jednání, už tam nepůjdu. Jen jsem potřebovala napsat poukaz k doporučené fyzioterapeutce, poslala mě k ní obvodní lékařka a do telefonu jsem požadavek hlásila, na místě však šílený problém.

Paní doktorka si uměle vyrábí pacienty. Když k ní přijdete od ortopeda se žádankou na rehabilitaci, dozvíte se od sestry, že paní doktorka Vás "musí znovu vyšetřit". Asi se automaticky předpokládá, že Váš ortoped je blbec. Objednají Vás za 14 dnů. Absolvujete stejný rozhovor, jako u ortopeda - co a kde vás bolí, odkdy, včetně celé rodinné anamnézy (kvůli rehabilitaci!). Paní doktorka vám přepíše poukaz a napíše vám toho ještě víc (mě na 1,5 hodiny!) Pak vás předají rehabilitační sestře, která vás objedná za další 3 týdny. Takže od chvíle, kdy vás něco bolí, máte čekat 5 týdnů !!!

Sestřička i paní doktorka sou milé a mají dobrý přístup k pacientovi, odblokuje a poradí :-)

Paní doktorka je zkušená, pacientovi se svědomitě věnuje a poradí, sestřička milá a vstřícná, fyzioterapeuté k ní příslušní velmi dobří, avšak pozor na jednu vyjímku.

Souhlas s tím, že k matkám miminek se chovají na jediné jí podporované rehabilitaci hrozně - lékařka vám řekne, že když nebudete chodit, tak si velmi uškodíte, na rhb odmítajívzít vás s kočárkem který by byl v místnosti nebo na chodbě, jo a řekli mi, že jsem hrozná matka, když dítko tahám s sebou po nemocnicích a doktorecha že je malej chudák. Šestinedělka tkerá tam byla přede mnou, odcházela s pláčem. Takže asi tak.

Nedoporučuji a varuji ostatní pacienty , protože vykonává manipulaci páteře u starých lidí, a tím je mrzačí a zbavuje se odpovědnosti za to.
Je to vrchol arogance .

Obdivuji rehabilitační sestry, které dokáží pracovat hned s několika klienty najednou. Pacient tak má výhodu, že může sledovat a porovnávat aplikaci procedur na jiné pacienty, někdy i s výkladem jejich zdravotních problémů. Jako další inovaci doporučuji využívat jednotlivá zařízení více klienty najednou, např. na stole může pohodlně cvičit více lidí najednou, a to i vleže.