Privátní ženská lékařka
Cejl 72, Brno

K paní doktorce jsem chodila přes 6 let a kdyby neodešla do důchodu, chodila bych i nadále. Čekací doba sice byla, ale paní doktorka byla úžasná odbornice a věděla co je nutné a co ne. Ráda si povídala, ale ve srovnání s ostatními názory nemohu říct, že to byl vždy a pouze jen její monolog. Pokud mne něco zajímalo - měla jsem nějaký problém či dotaz, vždy mi bylo odpovězeno a vysvětleno. Na druhou stranu, vždy když opravdu o něco šlo, nikdy to člověku nezamlčela. Takže co se týče jejího povídání na úkor prohlídky a léčby, jak jsem se tu dočetla, v mém případě nemohu stoprocentně souhlasit. Hodnotím jako dobře.

Byla jsem pacientkou paní dr.Hanákové.Je příjemná,ochotná a poradí..Dokonce mi pomohla se záněty-vyléčila mě a už několik let mám od této nepříjemné nemoci pokoj!Jediné co je špatné tak dlouhé čekací doby i když jste objednaná..A vadilo mi,že v roce 2002 neměla ultrazvuk.Na ultrazvuk vybírala peníze od pacientek,ale nenutila je.Na ultrazvuky posílala pacientky k Milosrdným.Já tam pak i na její doporučení rodila.Vzhledem k tomu,že mi nezměřila pánev a dr v porodnici také ne tak jsem rodila 23hodin a šla na císařský řez...Mám totiž úzkou pánev a mimi mělo 4kg!No z tohoto důvodu jsem odešla k dr.Dvořákovi a jsem hodně spokojená.Takže špatná není,ale mohla by být více důslednější.

Také paní doktorku nedoporučuji. Běžné úkony zvládá, ale krev si od ní brát nenechte, byl to horor. Paní doktorka při odběru krve žílu prořízla, až se mi z vylité krve udělala boule, pak mi to obtočila leukoplastí, že se ruka nedala ani ohnout v lokti a poslala pryč. Když jsem jí volala, že chci přestoupit jinam, tak mi řekla, že vzhledem k tomu, že jsem na začátku těhotenství, tak to také nemusí dopadnout dobře, byla jsem úplně v šoku. Naštěstí se její předpověď nenaplnila. Chodím teď k jiné paní doktorce a připadám si jako v ráji.

Paní doktorku opravdu nedoporučuji, dlouhá čakací doba, po příchodu do ordinace mě nepustila ke slovu , na ultrazvuk vybírala peníze do pokladničky několik let, stále se vychloubala jak umí jazyky, lyžovat a setkává se pouze s elitou , při vyšetřování stále vyřizovala jiné pacientky, a diagnozy se lišily od zkutečnosti

Velmi poctivá lékařka, jsem vždy spokojená. Věnuje pacientovi tolik času, kolik je třeba.

Bohužel uvedená negativní hodnocení mohu jen potvrdit. Paní doktorka je sice velice příjemná a ochotná, vyšetřuje velice jemně, ale o její nynější odbornosti opravdu nejsem přesvědčena. S pacientkami si ráda povídá, resp. vede monolog a musíte být velice asertivní, abyste se dostali ke slovu a ona vás poslouchala a odpověděla vám. Velice výstižná byla poznámka, že se především odvolává na známá jména a vyvolává tím ve Vás dojem, že je s nějlepšími kapacitami jedna ruka.O čekacích dobách je zbytečné psát víc, jsou velice dlouhé zbytečným "vykecáváním se" paní doktorky. Po těhotenství jsem od ní okamžitě odešla, naštěstí jsem věděla, kdy mám jít na jaká vyšetření a vše si pohlídala sama. Kdybych změnila lékaře dříve, mohla jsem si možná ušetřit hodně trápení, nakonec jsme stejně absolvovali IVF, které mohlo klidně přijít i dříve, jenže jsem se nechala hloupě uchlácholit. Rozhodně nedoporučuji.

velmi pečlivá, ochotná a příjemná. Chodíme k ní celé ženské osazenstvo naší rodiny a všechny jsme nadmíru spokojeny, takže za 9 ženských z toho 5 maminek od celkem 6 dětí(rozmezí 1 - 5 let) říkám, že paní doktorka je sice starší, pomalejší a upovídanější, ale že by to mělo nějáký negativní dopad na kvalitu její práce si rozhodně nemyslí ani jedna z nás.

Paní doktorka je příjemná milá paní, co se týče vyšetření jsem spokojena, je to moje první gynekoložka (25let) a zatím jsem neměla potřebu měnit. Jen ty čekací doby jsou někdy hrozné - protože mám pak problém v zaměstnání, když se hodinka natáhne na delší dobu...ale to je z jiného soudku. Dnes mi diagnostikovala těhotenství, takže jsem sama zvědavá jak to dopadne, kartu mi chtěla vypsat hned,ale já spěchala, takže za týden a POZOR DÁMY, ultrazvuk již v ordinaci má, takže není žádný problém. Jinak jsem spokojená a uvidíme jak bude probíhat těch 9 měsíců.

věřím, že paní doktorka bývala v oboru špičkou, a že se v porodnictví vyzná. Je milá, ochotná, mě dělala vždy vyšetření, stěry, prohmatání prsu a subjektivně bych řekla, že dobře. Vše je OK dokud nemáte problém. Vadilo mi také to, že mi neodpověděla, když jsem se na něco zeptala. Zamluvila to, ne že by nevěděla, spíš si prostě povídá a povídá a povídá a tak nějak pořád to svoje (chata, hory, bavlněné kalhotky a hlavně noste tílka, moira to je ale objev panečku atd.), ale to vám nepomůže, že? Nyní jsem změnila lékaře, mám okamžitou diagnózu problému už z přijímací prohlídky (podle Mudr. Hanákové bez problému). Dlouhou čekací dobu nebudu komentovat, kdo je spokojen, počká si. Nedoporučuji.

K MUDr. Hanákové jsem chodila před lety a byla to katastrofa!Už v čekárně jsem čekala přes hodinu a když jsem se konečně dostala na řadu tak jsem se ani nedostala ke slovu, protože paní doktorka mi nedala šanci. Nehledě na to, že neměla ani sestru, takže během vyšetření vyřizovala telefony a ostatní pacientky co klepaly do ordinace. Takže jsem se poptala známých a chodím již několik roků k MUDr. Vlčkové do Starého Lískovce a jsem velmi spokojená.