Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
37 názorů

S
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce již mnoho let a vždy jsem byla spokojená. Nikdy nic nepodcenila, vše vysvětlí, vždy určila správně diagnózu a pomohla od obtíží. Také péče během těhotenství byla perfektní. Navíc má v ordinaci tu nejlepší sestřičku, jakou znám.
Jediné, co není perfektní, je většinou dlouhá doba strávená v čekárně, ale na dobrého doktora si ráda počkám.


K
Ověřeny pacient

Absolutní spokojenost. MOhu jen doporučit!


K
Ověřeny pacient

Již delší dobu jsem s paní doktorkou Čoupkovou nespokojená. Klasické prohlídky probíhají tak, že absolvujete nepříjemné vyšetření, které přece nemůže bolet, pak, když to dobře jde a když si vzpomene, vám prohlídne prsa ještě bolestivěji, do toho tam třikrát projde sem tam sestřička, takže absolutně žádné soukromí a klid. Teď v těhotenství mi ani nenabídla možnost zaplatit si za ultrazvuk, který už pojištovna nehradí a rovnou mi dělá bolestivý prohmat tak, že to malý z toho muselo mít absolutní šok. Hlavně že se to nazývá poradna, ale nic vám neporadí, prohlídka trvá tři minuty a nazdar.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Obě paní doktorky jsou perfektní a sestřička je skvělá stále usměvavá a příjemná.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, vstřícná, pečlivá, chápající. Stejně tak sestřička Lenka-usměvavé sluníčko. Když jsem zapomněla v ordinaci recepty, ještě ten den mi je poslala poštou. Mé pozdnější těhotenství díky paní doktorce proběhlo naprosto perfektně a hlavně-vysvětlila mi vše dopodrobna a trpělivě, nemusela jsem se tedy ničeho obávat. Každý problém okamžitě vyřešila. Občas chvilinku čekám, ale na kvalitní ošetření počkám ráda, navíc v čekárně je teplo, krásné prostředí, časopisy...po odborné i lidské stránce nemám nejmenší výtku.


Vždy jsem byla spokojená (stejně tak moje máma a babička). Sestra i paní doktorka jsou vstřícné a ochotné. Čekání je někdy delší, ale ne vždy - na dobrého lékaře ráda počkám.


Citlivý, skvělý přístup při problémech i těhotenských radostech.


Paní doktorka Čoupková je vynikající odbornice, léčí s přihlédnutím na rodinné zatížení což není v našich končinách obvyklé. Je velmi pečlivá, svědomitá a zároveň příjemná a milá.


Jsem naprosto spokojená všem paní doktorku doporučuji skvělý přístup a péče


K paní doktorce Čoupkové i Vlachynské chodím už mnoho let, stejně jako matka i sestra, jsme všechny moc spokojené. Obě paní doktorky jsou pečlivé, vyslechnou v případě problému, vysvětlí, poradí.
Sestřička je skvělá, někdy se divím, že se pořád dokáže usmívat a být tak příjemná a hodná.
Čekací doba je dlouhá, ale na prohlídky se nemusí chodit tak často, takže jednou za čas čekání v příjemné klimatizované čekárně zvládnu.
Paní doktorku doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti