Umístění: HORGYN, s.r.o. Jiný

Vždy příjemná paní doktorka a sestřička. Jen trochu problé s objednáním, vždy mezi např. 10 a 11 hod. Někdy člověk poměrně dlouho čekal. Jinak velmi příjemné prostředí

Chodím k paní doktorce již mnoho let a vždy jsem byla spokojená. Nikdy nic nepodcenila, vše vysvětlí, vždy určila správně diagnózu a pomohla od obtíží. Také péče během těhotenství byla perfektní. Navíc má v ordinaci tu nejlepší sestřičku, jakou znám.
Jediné, co není perfektní, je většinou dlouhá doba strávená v čekárně, ale na dobrého doktora si ráda počkám.

Absolutní spokojenost. MOhu jen doporučit!

Již delší dobu jsem s paní doktorkou Čoupkovou nespokojená. Klasické prohlídky probíhají tak, že absolvujete nepříjemné vyšetření, které přece nemůže bolet, pak, když to dobře jde a když si vzpomene, vám prohlídne prsa ještě bolestivěji, do toho tam třikrát projde sem tam sestřička, takže absolutně žádné soukromí a klid. Teď v těhotenství mi ani nenabídla možnost zaplatit si za ultrazvuk, který už pojištovna nehradí a rovnou mi dělá bolestivý prohmat tak, že to malý z toho muselo mít absolutní šok. Hlavně že se to nazývá poradna, ale nic vám neporadí, prohlídka trvá tři minuty a nazdar.

Obě paní doktorky jsou perfektní a sestřička je skvělá stále usměvavá a příjemná.

Paní doktorka je milá, vstřícná, pečlivá, chápající. Stejně tak sestřička Lenka-usměvavé sluníčko. Když jsem zapomněla v ordinaci recepty, ještě ten den mi je poslala poštou. Mé pozdnější těhotenství díky paní doktorce proběhlo naprosto perfektně a hlavně-vysvětlila mi vše dopodrobna a trpělivě, nemusela jsem se tedy ničeho obávat. Každý problém okamžitě vyřešila. Občas chvilinku čekám, ale na kvalitní ošetření počkám ráda, navíc v čekárně je teplo, krásné prostředí, časopisy...po odborné i lidské stránce nemám nejmenší výtku.

Vždy jsem byla spokojená (stejně tak moje máma a babička). Sestra i paní doktorka jsou vstřícné a ochotné. Čekání je někdy delší, ale ne vždy - na dobrého lékaře ráda počkám.

Citlivý, skvělý přístup při problémech i těhotenských radostech.

Paní doktorka Čoupková je vynikající odbornice, léčí s přihlédnutím na rodinné zatížení což není v našich končinách obvyklé. Je velmi pečlivá, svědomitá a zároveň příjemná a milá.

Jsem naprosto spokojená všem paní doktorku doporučuji skvělý přístup a péče