Havlíčkova 12, Plzeň

Umístění: Ordinace Jiný

Tento lékař se neumí chovat ke svým pacientům.Třikrát mi vynadal, že jsem byl v čekárně o několik minut dříve se slovy , že do billy taky nechodím o 30 minut dříve než otevírají.Hřeší na to že zubařů je málo.Místo aby dobře dělal svou práci, tak naprosto nevhodně poučuje a zbytečně mluví. Neumí poučit svou sestru o vhodném chování k pacientům.V čekárně mi nechala před všemi vyndat protézy a položit na talíř - to se takhle nedělá!

Umístění: Ordinace ošetření kořenových kanálků

nejprofesionálnější zubař, kterého jsem kdy v životě potkala. I sestřičky, které u něho pracují, jsou slušné a příjemné. Pana dr. Peška mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Ordinace Komplexní zubní péče celé rodiny

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu doktoru Peškovi za vynikající a příkladnou péči, kterou zahrnuje celou naši rodinu poslední cca 4 roky. Stav našeho chrupu se zlepšil tak výrazně, že to významně ovlivnilo kvalitu našeho života ve velmi pozitivním slova smyslu. Srovnáváme-li péči našeho předchozího dentisty z nejmenované střediskové obce v jižních Čechách a péči pana doktora Peška, je rozdíl tak propastný, že se těžko hledají slova. Zároveň však vyvstávají slzy vzteku, že jsme jeho služeb nevyhledali již dříve. Mezi léčbou zaříkáváním a profesionální aplikací nejmodernějších lékařských metod a materiálů jsou nůžky rozevřené stejně, jako mezi londýnským hostelem bez dveří u toalet a hotelem Tichota z Hrabalova románu Obsluhoval jsem anglického krále... Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do budoucna!

K panu MUDr. Marianu Peškovi jsem se dostala poté, co jsem hledala stomatologa, který by mi odborně a šetrně pro organismus kompletně vyměnil amalgámové dentální výplně za mnohem zdravější alternativu, protože můj původní zubař, jsa si vědom mých diagnóz, odmítl pro tuto náročnou proceduru použít kofferdamovou membránu, která významně minimalizuje nebezpečí masivního zanesení organismu toxickou rtutí z odvrtávaných amalgámů. Pan doktor Pešek se ochotně ujal tohoto nelehkého úkolu a odvedl skvělou práci. Oceňuji tak profesionální - přesnou, šetrnou, bezbolestnou a bezpečně provedenou práci (s použitím kofferdamové membrány, výkonné savky a pod kontrolou mikroskopem), jejímž radostným důsledkem bylo kromě okamžité úlevy od bolesti zubů a eliminace dalších forem diskomfortu v ústní dutině i významné zlepšení mého zdravotního stavu po několika měsících od výměny poslední amalgámové plomby (potvrzeno objektivně na základě odborného lékařského vyšetření). Vážím si svého zdraví, a proto preferuji pouze skutečné odborníky, disponující nejen špičkovým technickým zařízením, ale i profesními zkušenostmi, kteří reflektují moderní trendy medicíny a zaujímají individuální přístup k pacientovi. Pane doktore, ještě jednou moc děkuji, a svěřuji se i nadále do Vašich lékařských rukou.

Dokud jsem k panu doktorovi chodila a platila jeho vysoké částky a němala jsem vážnější zdravotní problém, bylo vše vpořádku, Pak mi chtěl trhat osmičku, ale bohužel problém s tímto zubem jsem skutečně neměla a nenechala jsem si ho vytrhnout. Dnes je zub v pořádku a jsem ráda, že jsem se panem doktorem nenechala zmanipulovat.
Pak jsem měla vážnější problém a pan doktor najednou neměl na mě čas a když se se dožadovala pomoci bylo mi řečeno, že mám nestandartní zdravotní problémy. Pak doktor je dobrá škola, a jsem ráda, že jsem pochopíla, že má rád standartní zdravotní problémy, za které mu zaplatíte nemalé částky.

Rychle a kvalitně

Velmi kvalitní stomatolog. S pacientem komunikuje, vysvětluje problém, doporučuje řešení atd... Po přechodu od "školní" zubařky a následně paní Zvolánkové si nemohu stěžovat. Mírnou nevýhodou jsou vyšší ceny, ale za kvalitní péči si člověk rád připlatí.

Ano, je dobrý.