Marek Koudelka, gynekolog Brno

MUDr. Marek Koudelka

Uložit

Gynekolog Více

20 názorů

Uložit


Adresa

Hlinky 122, Brno
Reprofit International

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Jen díky panu doktorovi máme dvě dcery. Po cca 6-ti pokusech v konkurenčních klinikách, kdy v jedné jsme měli pocit jako ve velkovýrobně a navíc s lékaři bez zkušeností (obilňák) a ve druhé si nechali zaplatit i za pozdrav a léčba byla špatně nastavená (unica), to byla neskutečná změna. Na druhý pokus to klaplo no a druhá dcera je zázrak hned napoprvé :-) Doporučuji všem, kdo váhají. Po odborné stránce i lidské pro mě jednička.

X
Ověřený profil

Nám osobne veľmi pomohol. Snažili sme sa o bábätko 5 rokov, a v Reprofite nám to vyšlo hneď na prvýkrát. Dodnes ak máme nejaké pochybnosti prípadne dotazy k liečbe, rád poradí. My sme mu emailom zaslali skenované lekárske správy a on nám rád poradil, prípadne posúdi problém ohľadom výsledkov cez email. Komunikácia je jednoduchá a stručná a podstata veci je pekne vysvetlená. Pre nás výborný pán doktor ktorého len môžme doporučiť, a to nie len on ale celý kolektív REPROFITU. Véľká vďaka

K
Ověřený profil

Za nás rozhodně doporučujeme! Perfektní a hlavně lidský přístup, umí povzbudit i poradit. Lékař na svém místě :-)

M
Ověřený profil

Chodím k panu doktorovi krátce, ale i přes to musím říct, že je úžasný. Bezvadný přístup, nemá dolárky v očích jako tomu bylo v Unice a Repromedě. Je lidský a k ženě má opravdu hezký přístup. Mluví srozumitelně a na rovinu.Pokud může, věřím, že pomůže každému k vytouženému miminku. Rozhodně ráda doporučuji a děkuji těm, kteří ho doporučili mě:o))) Klinika je na velmi vysoké profesní úrovni.

N
Ověřený profil

nejlepší PAN DOKTOR pod sluncem.

O
Ověřený profil

Prosím člověka,který má špatné zkušenosti s doktorem markem Koudelkou,aby mi prosím napsal důvod negativních zkušeností,jsem k němu s paní objednán,rád bych věděl. Děkuji. lextalionis@seznam.cz

O
Ověřený profil

Nevím kdo tady napsal,že pan doktor Koudelka je slabý,ale máme k němu jít na zákrok,tak by asi bylo dobré rozepsat důvod atd,ať víme,díky.

opravdu skvělý člověk, který podrží, podpoří, utěší a dodá sílu a optimismus. Odborník na svém místě. A celý reprofit je pod jeho vedením úžasný. Díky, pane doktore.

Ověřený profil

šikovný pan doktor :-) díky něj na první pokus mám doma půlročního šmoulíčka.Můžu jen doporučit, jen bych vytkla, že pan doktor rychlejí mluví a mě to přišlo, že mi něco uchází ale určitě to bylo tím, že jsem tam byla hodně nervózní i když se k nám všichni chovali krásně. Brzy přijdeme opět :-)

N

co se dá říct, k takovému odborníkovi. Všichni lékaři mě nutili k umělému oplodnění a jediný on mi dával šanci. Poznal, že otěhotním sama i když po 10 letech čekání, ted´mi spinká v postýlce malej darebka, díky PANE DOKTORE!!!Nemyslí jen na peníze........ víc takových odborníků

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti