Reprofit International
Hlinky 122, Brno

Jen díky panu doktorovi máme dvě dcery. Po cca 6-ti pokusech v konkurenčních klinikách, kdy v jedné jsme měli pocit jako ve velkovýrobně a navíc s lékaři bez zkušeností (obilňák) a ve druhé si nechali zaplatit i za pozdrav a léčba byla špatně nastavená (unica), to byla neskutečná změna. Na druhý pokus to klaplo no a druhá dcera je zázrak hned napoprvé :-) Doporučuji všem, kdo váhají. Po odborné stránce i lidské pro mě jednička.

X

Nám osobne veľmi pomohol. Snažili sme sa o bábätko 5 rokov, a v Reprofite nám to vyšlo hneď na prvýkrát. Dodnes ak máme nejaké pochybnosti prípadne dotazy k liečbe, rád poradí. My sme mu emailom zaslali skenované lekárske správy a on nám rád poradil, prípadne posúdi problém ohľadom výsledkov cez email. Komunikácia je jednoduchá a stručná a podstata veci je pekne vysvetlená. Pre nás výborný pán doktor ktorého len môžme doporučiť, a to nie len on ale celý kolektív REPROFITU. Véľká vďaka

Za nás rozhodně doporučujeme! Perfektní a hlavně lidský přístup, umí povzbudit i poradit. Lékař na svém místě :-)

Chodím k panu doktorovi krátce, ale i přes to musím říct, že je úžasný. Bezvadný přístup, nemá dolárky v očích jako tomu bylo v Unice a Repromedě. Je lidský a k ženě má opravdu hezký přístup. Mluví srozumitelně a na rovinu.Pokud může, věřím, že pomůže každému k vytouženému miminku. Rozhodně ráda doporučuji a děkuji těm, kteří ho doporučili mě:o))) Klinika je na velmi vysoké profesní úrovni.

nejlepší PAN DOKTOR pod sluncem.

Prosím člověka,který má špatné zkušenosti s doktorem markem Koudelkou,aby mi prosím napsal důvod negativních zkušeností,jsem k němu s paní objednán,rád bych věděl. Děkuji. lextalionis@seznam.cz

Nevím kdo tady napsal,že pan doktor Koudelka je slabý,ale máme k němu jít na zákrok,tak by asi bylo dobré rozepsat důvod atd,ať víme,díky.

opravdu skvělý člověk, který podrží, podpoří, utěší a dodá sílu a optimismus. Odborník na svém místě. A celý reprofit je pod jeho vedením úžasný. Díky, pane doktore.

šikovný pan doktor :-) díky něj na první pokus mám doma půlročního šmoulíčka.Můžu jen doporučit, jen bych vytkla, že pan doktor rychlejí mluví a mě to přišlo, že mi něco uchází ale určitě to bylo tím, že jsem tam byla hodně nervózní i když se k nám všichni chovali krásně. Brzy přijdeme opět :-)

co se dá říct, k takovému odborníkovi. Všichni lékaři mě nutili k umělému oplodnění a jediný on mi dával šanci. Poznal, že otěhotním sama i když po 10 letech čekání, ted´mi spinká v postýlce malej darebka, díky PANE DOKTORE!!!Nemyslí jen na peníze........ víc takových odborníků