Praktický lékař pro dospělé
Dr. Milady Horákové 391/1, Liberec

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka zastupovala mou lékařku. Měla jsem si zavolat po týdnu nemoci, řekla jsem, že je mi ještě zle.Pani doktorka na mè křičela v telefonu, že je hezky a chci být doma. Řekla mi že s virozou stači být týden doma. I tato informace je nesmyslná. Její způsob jednáni byl velmi nevhodný. Má lekařka mi sdělila,že je to je na 3 neděle nemocenské. Myslim že by se pani doktorka měla přiučit empatii.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Paní MUDr. Bočkovou mám již 30 let. Je u ní celá naše rodina a NIKDY jsme něměli žádný problém, co se týká nekomunikace, nebo opominutí či zanedbání, která jsou popisována. Naopak vždy vstřícná a naslouchající. Pomohla vždy i s nestandardními požadavky. prostě skvělá doktorka. tak bych to shrnul.

Pani doktorka je velice zkusena, vstricna umi naslouchat pacientum. Jeji diagnostika a lecba je vzdy na profesionalni urovni. Za to ji patri velke diky. Vsem mohu jen doporucit. Nikdy bych nemenila.
Jindriska Vrastilova

Já s ní nikdy neměl problémy. U mě dobrý. Když se jí něco nelíbí, raději mě pošle ke specialistům, kteří mají větší zkušenosti a přístroje. Také bych neměnil.

V podstatě je docela dobrá pomůže jsem spokojen.

Byla jsem u ní po delší době včera. Velmi mě překvapila vstřícností a ochotou. Vyšetřila mě a poslala i na rtg.

Já si na p.doktorku nemohu naprosto stěžovat, vždy vyslechne, poradí, pošle na odborné vyšetření, aby se něco nezanedbalo. Dojíždím za ní 25km a nikdy bych neměnila...J.K.

U paní doktorky ( jestli se dá takhle oslovovat) jsem byla na zastoupení jiné doktorky.Několik dní mě bolel žaludek,tak jsem jí nejdřív zavolala.Paní doktorka mě arogantně odpálkovala,že nemá tak dlouhé ordinační hodiny jako moje doktorka a že mam přijít druhý den.Když jsem tam přišla,tak neuměla ani pozdravit.Neprohmatala mi břicho ani se nějak víc nezajimala.Hodila mi na stůl nějaké prášky,řekla že to jsou nervy a i když jsem jí před tím upozornila že plně kojím tak mi zdělila že se nic neděje.Pak mě sprdla že jsem si měla klidně vzít helicid a že si mam přečíst příbalový leták.Když jsem si teda přečetla léky které mi hodila na stůl,tak tam DŮRAZNĚ zakazovaly používat je těhotním,při kojení a mladším dětem.Tak jsem radši zavolala svému gynekologovi,tak se uplně zhrozil a zakázal mi je.Na paní doktorku podám stížnost a moje doporučení zní.Pokud Vám něco bude,běžte raději k VETERINÁŘI,určitě Vám více pomůže než ona.Pokud jí tak strašně každý obtěžuje,tak at jde makat někam do fabriky,protože taková doktorka tam nemá co dělat.

Paní doktorka není moc ochotná.Nerada tam chodím,připadám si že obtěžuju.Nezjišťuje co vás bolí,ani se nepodívá do krku,rovnou napíše lék.

již jsem ji vyměnila a jsem tomu ráda,když jsem měl cholesterol 6,8 řekla mi ,že ho mám v normálu zatímco odborný lékař mě sdělil,že ho mám jak barák to v jednom dni a z jednoho lejstra a informace či neinformace tohoto typu,byly u ní normální nemá citlivý a vůbec zodpovědný přístup k pacientovi,mám za to,že pacienti u ní setrvávající mají dříve blíže do hrobu.