Magdaléna Krybusová, psycholog Olomouc

Mgr. Magdaléna Krybusová

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Psychologická praxe

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Psychologická praxe individuální psychoterapie

Paní psycholožka je velmi milá a empatická. Moc se mi líbí i její ordinace. Oceňuji dochvilnost, flexibilitu, dostupnější cenu a taky hlavně ochotu pomoct. V mnohém mi pomohla a dívám se teď na hodně věcí jinak. Určitě můžu jen doporučit.

Umístění: Psychologická praxe psychologické konzultace

Mladá paní psycholožka velice empatická a ochotná, snaží se pomoci. Cenově dostupná, pokud je to možné vychází vstříc i časově. Vhodné pokud se potřebujete podělit o své potíže. Umí také meditace.

Umístění: Psychologická praxe Jiný

Konzultace s paní psycholožkou jsou vždy obohacující, díky metodám které používá a díky ochotě pomoci, dochvilnosti, klidné povaze a hlavně kvůli empatii paní psycholožky jsem dokázal najít řešení ke svým problémům. Určitě doporučuji služby paní psycholožky všem lidem, kteří potřebují pomoci.

Umístění: Psychologická praxe individuální psychoterapie

Psycholožka Magdaléna Krybusová je velmi empatická vůči svým klientům. Díky její klidné a vyrovnané osobnosti v kombinaci s použitými technikami jsem lépe porozuměla svým problémům a našla pro ně patřičná řešení. Její práce je velmi efektivní a to je pro každého klienta to nejdůležitější.

Umístění: Psychologická praxe psychologické konzultace

Paní psycholožka přichází s neobvyklými, ale účinnými řešeními. Naučila mě nové a přínosné techniky. Oceňuji zájem o klienta, ochotu a časovou flexibilitu.

Umístění: jiné místo Jiný

Konzultace s paní psycholožkou pro mě byly díky jejímu profesionálnímu přístupu v mnoha ohledech obohacující a inspirativní. Velmi oceňuji především její komunikativnost, ochotu, empatii a opravdový zájem mi v nelehkém období dospívání pomoci.

Umístění: jiné místo Jiný

Konzultace s paní psycholožkou jsou pro mě vždy obohacující. Nejvíce oceňuji respektující přístup a ochotu pomoci. Musím také vyzdvihnout dochvilnost a zájem o klienty. Často díky konzultacích přijdu na řešení problému z jiného úhlu pohledu. Techniky, které paní psycholožka používá, jsou očištěné a zklidňující. Takže jedině doporučuji.