Magdaléna Krybusová, psycholog Olomouc

Mgr. Magdaléna Krybusová

Uložit

Psycholog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Litovelská 1, Olomouc
Psychologická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Litovelská 1, Olomouc

Psychologická praxeLitovelská 1, Olomouc

Psychologická praxe

Ostatní služby


Litovelská 1, Olomouc

Psychologická praxeLitovelská 1, Olomouc

Psychologická praxe

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Psychologická praxe Jiný

Moc příjemná paní psycholožka s lidským přístupem. Ocenila jsem různé meditace a otevřela mi také cestu k mindfulness. Domluva s ní byla vždy skvělá, vychází vstříc časově. Určitě můžu doporučit!

A
Umístění: Psychologická praxe Jiný

Paní psycholožku jsem vyhledala po obzvláště stresujícím období na vysoké škole. Pomohla mi probrat věci, co ve mně kupí už delší dobu, ať už to byla samotná škola nebo zkušenosti z minulosti. Bylo pro mne osvěžující se moct vypovídat někomu nestrannému. Odcházim od ní s novým pohledem na sebe sama i na život, který vedu, takže moc děkuji.

S
Umístění: Psychologická praxe individuální psychoterapie

Paní psycholožka je velmi milá a empatická. Moc se mi líbí i její ordinace. Oceňuji dochvilnost, flexibilitu, dostupnější cenu a taky hlavně ochotu pomoct. V mnohém mi pomohla a dívám se teď na hodně věcí jinak. Určitě můžu jen doporučit.

K
Ověřeny pacient
Umístění: Psychologická praxe psychologické konzultace

Mladá paní psycholožka velice empatická a ochotná, snaží se pomoci. Cenově dostupná, pokud je to možné vychází vstříc i časově. Vhodné pokud se potřebujete podělit o své potíže. Umí také meditace.

T
Umístění: Psychologická praxe Jiný

Konzultace s paní psycholožkou jsou vždy obohacující, díky metodám které používá a díky ochotě pomoci, dochvilnosti, klidné povaze a hlavně kvůli empatii paní psycholožky jsem dokázal najít řešení ke svým problémům. Určitě doporučuji služby paní psycholožky všem lidem, kteří potřebují pomoci.

N
Umístění: Psychologická praxe individuální psychoterapie

Psycholožka Magdaléna Krybusová je velmi empatická vůči svým klientům. Díky její klidné a vyrovnané osobnosti v kombinaci s použitými technikami jsem lépe porozuměla svým problémům a našla pro ně patřičná řešení. Její práce je velmi efektivní a to je pro každého klienta to nejdůležitější.

L
Umístění: Psychologická praxe psychologické konzultace

Paní psycholožka přichází s neobvyklými, ale účinnými řešeními. Naučila mě nové a přínosné techniky. Oceňuji zájem o klienta, ochotu a časovou flexibilitu.

M
Umístění: jiné místo Jiný

Konzultace s paní psycholožkou pro mě byly díky jejímu profesionálnímu přístupu v mnoha ohledech obohacující a inspirativní. Velmi oceňuji především její komunikativnost, ochotu, empatii a opravdový zájem mi v nelehkém období dospívání pomoci.

M
Umístění: jiné místo Jiný

Konzultace s paní psycholožkou jsou pro mě vždy obohacující. Nejvíce oceňuji respektující přístup a ochotu pomoci. Musím také vyzdvihnout dochvilnost a zájem o klienty. Často díky konzultacích přijdu na řešení problému z jiného úhlu pohledu. Techniky, které paní psycholožka používá, jsou očištěné a zklidňující. Takže jedině doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti