Sam.ordinace prakt.lékaře stomatologa
Plzeňská 3103, Kladno

Umístění: Sam.ordinace prakt.lékaře stomatologa Jiný

Dobrý den, k paní MUDr. Magdaleně Krejčíkové chodím cca 34 let je to paní Doktorka na úrovni a hlavně skvělá žena která ví co má dělat kdyby takhle i ostatní měly takový přístup na světě by bylo lépe. S pozdravem Václav Strnad

Umístění: Sam.ordinace prakt.lékaře stomatologa

Paní doktorka je opravdu neodborná, po více jak 2 měsících
a 2 návštěvách neudělá pořádnou plombu,
vypadávají i korunky po 2 dnech, ale pořád se platí. Někteří
zubaři, zubařky si s pacienty dělají co chtějí, protože je zubařských odborníků velký nedostatek.... a pacienti jsou rádi, že je vůbec někdo vezme. NEDOPORUČUJI !

Výborná zubařka s milým přístupem, 21 let k ní chodím a vše v naprostém pořádku ( a to nemám zrovna výstavní chrup...)

Velice příjemná, ochotná, velice profesionální , s výsledky práce jsem vždy velice spokojen už 25 let.

Zodpovědná, vzdělaná a příjemná paní doktorka. Poradí a vyléčí.

Paní doktorka má sice příjemné vystupování, ale odbornost minimální. Moje dcera ji navštěvovala pravidelně 2x ročně od dětství a ve 23 letech, když přešla k jiné zubařce, jí byl zjištěn hrozný stav zubů. Paní doktorka Krejčíkova vyloženě zanedbala péči o chrup mé dcery!!!! I jiní její pacienti mi řekli, že po odchodu od zubařky Krejčíkové, se následující zubaři zhrozili, jakou paseku jim v puse zanechala !!!!!

Velice profesionální. Příjemné vystupování. Takto si představuji práci zubního lékaře.

K paní doktorce chodíme s celou rodinou řadu let. Nikdy nic nezanedbala. Rozhodně nesouhlasím s posledními dvěma komentáři. Je velice příjemná a pečlivá a nikdy se nám nestalo, že bychom objednaní čekali v čekárně dlouhou dobu - má to dobře rozvržené.

Túto pani zubárku nikomu nedoporučujem.Nepríjemná,neochotná a neodborná

Paní doktorka je velice příjemná, profesionální a pečlivá. Jsem velmi spokojena. Chodíme k ní s dcerou několik let a vždy vše probíhá bez problémů. Oceňuji také, že dokáže vše jasně a srozumitelně vysvětlit.
Vřele doporučuji.