Umístění: Krušnohorská poliklinika s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem velice spokojena. Mockrát mi pomohla. Při poslední návštěvě si dala velkou práci, aby mi odstranila zkažený kořen pod korunkou. Bylo to nepříjemné, trvalo to hodně dlouho, ale paní doktorka byla trpělivá a velice milá. Zachránila mě jistě od dalších potíží. I sestřička je velice příjemná a milá.

Umístění: Krušnohorská poliklinika s.r.o. Jiný

,,Děkuji" za neřešení problému s citlivostí zubu, pod jehož plombou se vyklubal rozsáhlý sekundární kaz. Paní doktorka odmítla udělat RTG se slovy, že se jedná o citlivou vystouplou stoličku. No naštěstí v jedné pražské klinice mají rozum a svou práci dělají kvalitně, a tak čekám na rozsáhlý zákrok. K paní Kráčmerové už nikdy víc.

Hodnotím NEGATIVNĚ!!!! Práce paní doktorky není kvalitní!!! 7měsíční léčení jednoho zubu skončilo tak, že momentálně ležím v ústecké nemocnici na chirirgii s těžkým zánětem okostnice a mám chycenou krev! Hlavně, že si jezdí skoro pořád po seminářích,bere dovolené a musej jí zastupovat ostatní doktoři, ale aby odvedla nějakou dobrou práci, to se teda říct nedá! UŽ NIKDY VÍC!!!!!! NEDOPORUČUJI!!!!

Dnes mohu říci, díky bohu BÝVALÁ pacientka.Co odešla stará sestřička,paní Iva, jde to celé z kopce.Nová sestra se neumí zachovat jako profesionál.Sedíte v čekárně s bolestí a slyšíte i přes zavřené dveře jak hnusným způsobem se vyjadřuje o lidech jak o kuse něčeho..... jéééééé toho tam zase je.Nenechá člověka pořádně ani domluvit po telefonu,na pacienty s bolestí v čekárně kouká jak vrah,no jo práce na víc.... Upadla péče i paní doktorky, která mě pře pár dny dost nepříjemným způsobem sdělila že se mnou nic neudělá (den před mi nasadila antibiotika) vůbec jí nezajímalo že jsem měla opuchlý obličej,oko mi téměř už nebylo vidět,tvořila se už i modřina.A ve finále mi zabouchla dveře před obličejem.Paní doktorka mě osobně řekla že nějakou dobu nebude.... a přitom ordinuje, regulérně se zapírá, pač má zřejmě strach že s bolestí se vrátím.Bohužel nemohu za to že se mi vrací záněty opakovaně ještě dřív než nastane termín na který jsem objednaná na trhání a to skoro za 2 měsíce.Ano stalo se že jsem kolikrát musela zrušit objednání kvůli nemoci dětí a jejich ošetřování,ale toto bych opravdu nečekala.Mohu říct: nebojte nevrátím se.Velké DÍKY patří jiné paní doktorce ,která mi poskytla první pomoc. Jelikož toho dne bych nejspíš večer už ležela v nemocnici.Nikdy bych nevěřila že k této paní doktorce budu nucená napsat negativní komentář a velice mě to mrzí, měla jsem jí ráda.

S PANÍ DOKTORKOU JSEM VELMI SPOKOJENÁ.MÁ VELICE MILÝ PŘÍSTUP K LIDEM,VŽDY SE SNAŽÍ POMOCI.DOJÍŽDÍM ZA NÍ I NADÁLE PO PŘESTĚHOVÁNÍ DO JINÉHO OKRESU A NEMĚNILA BYCH.DĚKUJI J.KRÁTKÁ

Nechápu jak nějaký debil vysloveně si na tuto paní doktorku může stěžovat.To že se někomu dostane do úst infekce se může stát i neopatrnou péčí o svou dutinu ústní a to že paní zubařka se snaží zuby léčit a netrhá na požádání je asi tím že je LÉKAŘKA a né TRHAČKA.Mě osobně mockrát pomohla,a to že mi bylo kolikrát ouvej.Například když mi rádoby doktor na paracelsusu kde je pohotovost vytrhl dost nešetrně zub a já pak měla nejen bolesti kvůli kterým jsem šla do mdlob, ale i mnoho dalších vyšetření mě čekalo , dále odhalila u mě sinusutidu a okamžitě mě poslala na orl, móu babičku zachránila od otravy krve.takže pro mě je to lékařka na správným místě.

Paní doktorku mohu doporučit.Má velmi lidský přístup,což je také důležité

Paní doktorka je super! Mě pomohla po letitých problémech!

Je to moc dobrá zubařka k jine když mě bolí zuby nejdu radši trpím,a když ma dovoleno nebo je výkend..prostě velmi dobrá zubařka

paní zubařka je sice hodná,ale mě osobně zničila jednu už druhou stoličku..furt jsem k ní chodila s tím,že mě to bolí a nebo že mi ze zubu vypadla korunka a to bylo třeba jednou do 2 měsíců.když jsem tam jednou přišla,tak tam ani nebyla...teď chodím k zubaři a je to úplně o něčem jinym.zub mi vytrhl,a divil se že to neudělala paní zubařka