Krupičkova 626, Kutná Hora
MUDr. Havlovic Jan (mapa)

Umístění: jiné místo Průběžná dlouhodobá péče o chrup.

Po asi 3-4 letech u této doktorky, jsem spokojen. Je pravda, že si člověk někdy trochu počká, v průměru odhaduju tak 3/4 hodiny, což je ale podle mě v normě. Podle mě jde o zkušenou zubařku, která je schopná najít řešení, bez nějakého váhání. Možnosti s pacientem stručně probere, je ochotná volit na žádost i levnější metody. Než mi dala chrup do pořádku, tak mě to něco stálo, ale to, co udělá zase vydrží. Přístup k pacientům má zdravě asertivní, např. netoleruje zapomínání domluvených prohlídek, což mi hned na začátku sdělila. Na druhé straně je milá, pamatuje si své pacienty i jejich zuby, atmosféra v ordinaci bývá přátelská, k čemuž přispívá i usměvavá sestra. Oceňuju odbornost a přímé a osobní jednání, přičemž toleruji občasné delší chvíle v prostorné a pohodlné čekárně. (Ordinace v Krupičkově ul., KH) Dodržet denní rozvrh, když nikdy nevíte kolik akutních případů budete řešit, nebude asi snadné. Zubařů je v okolí docela málo a musí to prostě nějak všechno zvládnout.

Vůbec nedoporučuji. Jste objednaní na 8h a vezme vás až ve 12h, čekárna plná neumí objednávat lidi. Nic vám nevysvětlí a okamžitě se pustí do práce a vy s otevřenou pusou nemáte šanci reagovat. Hlavně ji jde o peníze.

Umístění: jiné místo Průběžná dlouhodobá péče o chrup.