Ord. praktického lékaře stomatologa
Fibichova 2825, Most

Tato paní zubařka je dobrá zubařka.Ano,jak zde někteří píší že je arogantní,to není arogance ale říká svůj názor na naše zuby a na to jak se o ně staráme.A dělá to dobře.Dnes jsem u ní byl a přišel jsem o stoličku.Není to ale její vina,je to moje lajdáctví o péči.Já se k ní dokonce těším protože vím že mi vždy pomůže a dobře poradí.Přeji ji mnoho úspěchů v práci.

X

Vyzkoušela jsem hodně zubařů,s touto jsem spokojená co se týká bezbolestného vrtání a ošetření.Jen její ironické a sarkastické poznámky by si mohla odpustit.

Bohužel nedoporučuji,paní zubařka je velice nepříjemná a arogantní ,nechápu proč vykonává práci ,která ji evidentně nebaví :-(.

Tato paní zubařka jak již bylo napsáno velmi arogantní, nepříjemná, jedná se svými pacienty jak s nějakými pitomci. Když se člověk na něco zeptá má pocit, že jeho dotazy jsou asi příliš hloupé. V čem dávám za pravdu je to, že u ní to nebolí, ale zkuste se zamyslet nad tím, proč to nebolí a jinde jo?? Protože to nedělá pořádně. Myslím, že po chození k této paní doktorce všichni za nějakou dobu zjistíme, že nám zuby plombovala špatně a nedostatečně. Díky ní mám naprosto "úžasnou" plombu mezi předními zuby, která je vidět z kilometru. No já tedy určitě nedoporučuji!!!!

Paní Klepalové moc děkuji za úžasnou péči, odnaučila mě bát se zubaře. Je přísná, vyžaduje dodržování preventivních prohlídek, tak to má být. Také je velmi ohleduplná, citlivá, vtipná. Zoubky mi vždy opravila parádně, pečlivě.

velmi dobrá lékařka,dobrý přístup k pacientovi.už se zubaře nebojím.

Jsem velice spokojená, většina lidí se hrozí že se musí dostavit jen na preventivní prohlídku, nemám problém s žádnou návštěvou u této p.zubařky Sabina B.

Dobrý přístup a bezbolestné ošetření