Sam. ordinace PL - stomatologa
Opletalova 15, Chrudim

kolega:Tato hodnocení jsou značně subjektivní. Pokud klient přijde jen na prevenci a odstranění kamene, odchází zpravidla nadšen. Není to nic náročného. Šikovnost doktora se ukáže třeba při extrakci zalomené dolní stoličky. A někdy sem klienti píší nesmysly : např. že doktor si vzal 20 Kč. To je nesmysl. Pokud to byl regulační polatek,ten je 30 Kč. Na nic jiného lékař nemá nárok.A zmatek panuje mezi klienty ohldně protetiky, ale to bychom zahýbali moc do podrobností...

Musím reagovat na příspěvek z 11. března. Nevěřím, že MUDr. Krausová odmítla ošetřit syna s akutním zánětem....avšak věřím, že toto ošetření odmítla její bývalá sestra, ta byla vskutnu nepříjemná a velice neochotná...po celou dobu jsem se divila, že tak šikovná a milá lékařka může zaměstnávat takovou jepici. Naštěstí nyní zaměstnává novou, příjemnou sestru. Co se týče paní doktorky samotné, považuji ji za velice schopnou, profesionální a hlavně příjemnou, což pacient od zubního lékaře více než očekává. Za celých 12 let, co k ní docházím, jsem neměla jedinou reklamaci, navíc provádí úkony, které si jiné zubní laborantky draze účtují, zcela zdarma včetně poradenství...Neznám lepšího zubního lékaře!!!! a to se považuji za náročného pacienta..

Vždy se moc těším, až mi sundá zubní kámen a připomene chyby, kterých se při péči o svůj chrup dopouštím. Vím, že je to pro mé dobro a proto si jí vážím.

Na protetiku dobrá,co se protéz týče,ale jiné zubní náhražky,nic moc,přehnaně drahá a zejména bílé výplně.Klasické amalgámové výplně nejsou kvalitně namíchané a vytvořené,2x do měsíce jsem musela přijít si dát novou výplň,protože mi opakovaně vypadla nebo se minimálně drolila.Po její extrakci zubu moudrosti jsem skončila ještě v noci na pohotovosti s neuvěřitelnou bolestí,kde mi museli vyčistit ránu po zubu a nasadit antibiotika.
Také by mě zajímalo,proč paní doktorka při své práci nepoužívá rukavice a dělá vše holýma rukama!!!! Jen na vyrtžení zubu,kdy teče krev si bere rukavice.Mám pocit,že pouhým omytím pod tekoucí vodou se bakterie z člověka snadno přenesou na dalšího a člověk se sklonem k tvorbě aftů má afty po každé návštěvě.
Také odmítá podat bázlivým pacientům anestetika při sanaci,což způsobuje odliv pacientů a zejména mladší(dětští)klienti z návštěvy stomatologa mají trauma již velmi rychle díky jejímu necitlivému přistupu.
Také bych doporučila vyměnit okamžitě sestru,která je neochotná v objednávání a komunikaci po telefonu,když má pacient obtíže a chce se jen domluvit,eventuelně přeobjednat. A přitom by stačilo,promiňte,paní doktorka má práci,zkuste zavolat později nebo počkejte,domluvíme se..nikoliv...my teď nemáme volno a nemáme čas..nebo..my jdeme na oběd!!!!!
Nedivte se,že nejsem spokojena a nejen já se svými dětmi,ale hlavně manžel,jsme odešli k jinému stomatologovi,který bolestivější výkony provádí automaticky v analgezii a DĚTEM BEZPLATNĚ nebo dospělým pouze za 20 kč příplatek,s odůvodněním,že i jemu se lépe pracuje.

Byl jsem nyní opět u paní doktorky. Fantastická. Tak milou,krásnou a citlivou ženu jsem ještě nepotkal. Paní doktorko, píšu Vám hodnocení už podruhé. Nevím jak to mám napsat. Žárlím na každého,na kterého jste se jen usmála. Jste absolutní jednička.

Milá,vlídná,usměvavá,vstřícná,vždy v pohodě. Každého občas něco trápí,ale paní doktorka nikdy nedá na sobě znát,že by měla nějaký zdravotní nebo jiný problém.Chodíme k ní celá rodina a něco jako neochota,bolest,nervozita,nejistota, jsme nikdy nezažili. Přejeme hodně spokojených pacientů. V.K.

bohužel jsem u paní doktorky byla objednaná se synem a přesto mi ho odmítla ošetřit, protože k ní nechodí oba rodiče, syn měl akutní zánět zubu, musela jsem s ním lítat po celém městě abych sehnala jiného lékaře, který mi 7-letého syna ošetří. prostě děs!

jj, fakt nejlepší, široko daleko na ni nikdo nemá

Když prohlásím, že se s dětmi chystáme na pravidelnou preventivní prohlídku, děti křičí HURÁ a těší se. Já taky. Známí a přátelé to nechápou. Péče paní doktory Krausové je odborná, vzorná a přitom milá a vstřícná. Nedám na ní dopustit. Děkujeme Jana Vašková

Jo tahle doktorka je fakt skvělá, takxy k ní chodím a nemůžu si zatím na nic stěžovat, velmi ochotná a precizní