Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Vystřídali jsme čtyři logopedy během dvou let a bez výsledku. Paní doktorka naučila syna perfektně mluvit za dva měsíce. Děkuji.

Velmi příjemná paní doktorka. Během jednoho roku jsem se naučila správné výslovnosti "R". Po 30ti letech. Ze začátku jsem byla skeptická, že to vůbec dovedu. Během sezení si s paní doktorkou nenuceně povídáte, takže je to takové nenásilné procvičování. Vřele doporučuji.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den mám problém s mluvou přesně r,ř a občas mi nejde rozumět hlavně když jsem ve stresu, je mi 17 let myslíte že je tu šance se to odnaučit (jako malý jsem chodil ale myslím jsi že to nepomohlo)

Dd, doporučuji objednat se k nezávazné konzultaci a podrobit se vyšetření artikulace. Rozhodnutí pokračovat v následné terapii pak bude záležet na Vás.
Ludmila Kotlínová, klinický logoped

PhDr. Ludmila Kotlínová

Dobrý den, mám 2,5 letého syna. Je učenlivý, naučil se čísla do 10, písmena podle slov, slovní zásobu má pěknou, ale říká jen slova o 2slabikách, delší slova zkracuje na dvouslabičná. Věty netvoří. Je lepší navštívit logopeda? Děkuji Markéta

Vývoj řeči dítěte má své zákonitosti, zrají mozkové struktury, spontánně se vyvíjí artikulační mechanismy.
Sledujte svého syna a intuitivně reagujte, tak jako dosud. Pro potvrzení svého správného přístupu můžete kontaktovat klinického logopeda a konzultovat případnou změnu.
Ludmila Kotlínová

PhDr. Ludmila Kotlínová