Bystřice 1501, Bystřice
Praktický lékař pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

velmi dobrá lékařka, vstřícná, sympatická, svědomitá, velice profesionální přístup, určitě doporučuji

Čekání je sice většinou delší (to tak ale u kvalitních doktorů bývá, protože mají hodně pacientů), na druhou stranu doktorka i sestřička jsou velmi milé a příjemné a za to čekání to stojí.

Perfektní přístup, konečně praktický lékař u kterého si nepřipadám jako obchodní artikl. Paní doktorka je velmi empatická, umí vyslechnout, poradit a udělat si na pacienta čas. Oceňuji, že se snaží v rámci možností prosazovat šetrnější nebo i přírodní medikamenty a ne hned na problém napsat antibiotika.

Skvělá doktorka,empatická,přijemná,všě vysvětlí,uplně jsem spokojená .zdravotní sestra je taky skvěla

Neskutečně dlouhé čekání a příjde mi,že víc vyšetřuje zdravotní sestra,než lékařka,což se mi nelíbí.A buď mám smůlu,nebo je to tak častěji,ale co k nim příjdu,mají jednodenní dovolenou.

Skvělá lékařka,maximální spokojenost,milá,vstřícná,vše vysvětlí.

výborná lékařka

po odbornem znalectvi je uspokojiva prz vi co říká.a časem se jeji kavlifikace budou jen zlepšovat.Myslím si že časem bude se stát řada až na venek aby clověk měl tu čest sni konzultovat samotné onemocnění...:)

Svědomitá,empatická, vstřícná, příjemná,komunikativní...

Vstřícný přístup k pacientům, podrobné a hlavně srozumitelné vysvětlení problematiky