Lucie Petrásková, zubař Ostrava

Zubař Více

Nivnická 21/326, Ostrava
MrovecDent

Názory

Paní Petrásková je sice sympatická zubařka, u které jsem se cítil dobře, ale provedla mi bez ptaní zákrok, kvůli kterého mě teď bolí zuby a jsou citlivé na teplo/studeno.

Během první návštěvy v roce 2013 mi totiž vrtačkou objela zuby tak, aby se mezi ně dal strkat takový ten malinký kartáček, který zubaři rádi prodávají. Před zákrokem mi oznámila "teď vám trochu očistím zuby" a domů jsem jel se zakrvácenou pusou, což okomentovala slovy "krvácejí vám dásně".

Přední dolní zuby jsem měl vždycky tesně u sebe, teď mám mezi nimi mezery, které hnědnou a zuby bolí a jsou zvláště citlivé a studené a teplé.

Nerad někomu dávám špatné hodnocení. Je to spíš varování - mějte se napozoru před takovýmto "čištěním zubů", které umořňuje zubařovi prodat malé kartáčky a vám poškodí zuby na celý život.

Paní MUDr Petráskové nepřestanu děkovat za vysoce profesionální, složité ošetření mého zubu pod můstkem na havířovské pohotovosti. Paní doktorko, už dlouho mě nikdo tak mile nepřekvapil jako Vy. Moc, moc Vám děkuji.Anna Kratochvílová

u paní doktorky jsme necelý rok a zatím obrovská spokojenost. profesionální přístup paní doktorky i sestry, vše vysvětlí, během zákroku informuje co dělá. s dětmi to dle mé zkušenosti umí obě perfektně, dcerka měla ve 2,5 letech první kaz a zvládla opravu zoubku díky přístupu obou perfektně bez jediné slzičky a problému.

Paní doktorka je milá, příjemná..... bohužel ještě nemá tolik praxe, neumí se chovat k dětem, trošku neprofesionální přístup. Lenka

Ohromné díky paní MDDr.Lucii Petráskové za ochotu , profesionální přístup a vstřícnost k pacietům . Manželka je také pacientkou paní doktorky Petráskové a nemůže si ji vynachválit . Oba moc děkujeme. Olga a Jiří Cyganovi .

Všem,kteří váhají změnit svého stomatologa.Vážená paní doktorka Petrásková je úžasná a poprvé mohu říct,že se k zubaři nebojím.Velice milá,vše vysvětlí,nikdy nemáte pocit,že obtěžujete.Je usměvavá a ochotá.práci odvede rychle a kvalitně.Také sestřička je velmi milá a také sestra na recepci je Vám kdykoliv ochotna pomoci a vyjít Vám vstříct.

Výborná paní doktorka.Umí to i s dětmi

Poprvé v životě se těším na příští návštěvu zubního lékaře.
Paní doktorka je velice milá, usměvavá, vše vysvětlí, na případné dotazy ochotně odpoví.
Taktéž sestřička se podílí na bezvadné atmosféře a vůbec všichni členové ordinace, se kterými jsem přišel do styku.

Paní doktorka je ta nejlepší, kterou jsem mohl potkat.
Objevila mi spoustu kazů, které citlivě spravuje a zachraňuje. Lidský, citlivý přístup, poprvé jsem se u zubaře nebál. Za touto zubařkou budu jezdit klidně i přes půl republiky.

S obavou jsem šel poprvé k paní doktorce.Více než hodina v křesle uběhla v naprosté pohodě.Citlivost při ošetření-komunikace - atmosféra v ordinaci i díky sestřičce, vše na 1*.