Lucie Musilová

Fyzioterapeut, Revmatolog

Kontaktní informace

• Velmi oceňuji přístup veškerého personálu celého Arthrocentra v Krymské i Žitomírské. Vděčnost vyjadřuji především lidskému přístupu, který ubolení lidé tolik potřebují, rychlé pomoci ve stavu nouze, chválím rehabilitační sestřičky i paní doktorky, které jsou vždy ochotné pomoci a poradit.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Jen veliký hlupák změní ordinaci kde je spokojen. Důvod sestra? Že špatně vytáhla jehlu? Tím to asi nebude. Věřte mi , že dobrých revmatologů je strašně málo i já jako lékař z jiného oboru tu hledám dobrého revmatologa ke kterému bych posílal své pacienty na vyšetrení. Až se seznámíte s dalšími , přijdete s kytkou a naberete se sám v čekárně.
      Neutrálni hodnocení jelikož vlasně MUDr. vůbec neznám.

• Doktorka byla vynikající, udělala všechna vyšetření, bohužel odešla na mateřskou. Negativně hodnotím Sestřičku, která u ní pracuje a bude asi pracovat dál, nepříjemná, nekomunikativní, neochotná, 2x jsem byl na odběru krve, přemlouvala mě, ať přijedu v jiný den a když jsem jí nevyhověl, vytáhla mi jehlu tak blbě, že jsem měl modřinu jak mapu Itálie 10 dní, proto přecházím jinam.

• Absolutní jednička a nejen jako lékařka. Doktorka Musilová bylo to největší štěstí, které jsem se svými potížemi mohla potkat. Nejen že je lékařka, je to i člověk se srdcem na správném místě. A jako diagnostik je skutečně hvězda - po návštěvách desítek odborníků nám s doktorkou stačila hodina rozhovoru a bylo jasno.

• MUDr. Musilovou považuji za jednu z nejen odborně nejlepších lékařů/lékařek, které jsem kdy potkala, ale také i za velmi příjemnou a vnímavou osobu, které podle všeho není jedno, jak se pacientovi daří a co s ním bude poté, co odejde z její ordinace.
      Mám 84-letou maminku, špatně pohyblivou, nedoslýchavou a občas i lehce zmatenou, a tak velmi brzy v ordinaci zjistím, co je ten který lékař zač. Doktorka Musilová v jednání s mojí maminkou všechny kolegy strčí do kapsy - a ještě je schopna maminku podrobně vyšetřit, všechno jí i mně vysvětlit a stanovit nejvhodnější léčbu.
      Děkujeme!

• Souhlasím s názory zde uvedenými. Takových skvělých lékařů je opravdu málo,sama jsem takovou lékařku dlouho nepotkala!!! A protože je skvělá a má o své pacienty skutečně zájem , lidé se do ordinace jen hrnou!! Je potom těžké vše zvládnout, ale ona to nějak dokáže, je prostě neuvěřitelná!! Skutečně nejlepší !!

• Vynikající odbornice,která má komplexní přístup k pacientovi.To se projevuje nejen v určení diagnozy,ale v návrzích dalšího léčení.Není ji na obtíž i komunikovat s odtatními specialisty a pracovišti ve prospěch pacienta.Výborný,lidská přístup k pacientovi,mluví s ním,vysvětluje.A navíc oceňuji u ní,že jako maminka má i v tomto pochopení pro pacientky.Když jsem přišla na své pracoviště na GŘ banky,vzmohla jsem se na to,že jsem řekla:takového lékaře jsem dosud nepotkala.

• Nejlepší lékařka kterou jsem kdy poznala. K pacientům přistupuje velmi laskavě a po odborné stránce je to špičková specializovaná revmatoložka, která nemá konkurenci. Doporučuji všem.

• Mudr. Musilová je opravdu vynikající lékařka

• Výborný diagnostik,který je schopen posuzovat nemocného komplexně vzhledem k ostatním diagnozám.Má vynikající přístup k lidem,je ochotna i konsultovat problémy s lidmi,zprostředkovat vyšetření např.na orthopedické klinice,faxem objednat na rehabilitačních pracovištích.Je vynikající a tot mohu zodpovědně tvrdit,protože znám naše zdravotnictví a účastnil jsem se dalšího vzdělávání lékařů a jejich atestací.Mohu jen doporučit a poděkovat prof.Trnavskému,že má ve své Arthrocentru v Praze 10 takovou lékařku.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní