Arthrocentrum
Krymská 41, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Arthrocentrum Jiný

Paní doktorka je skvělá a velice pečlivá! Je skvělé mít možnost jít s problémem za někým takovým. :)

Umístění: Arthrocentrum Jiný

Nespatřuji v této lékařce nic mimořádného, rychlé vyšetření, nic konkrétního, nic neříkající,hlavně předat napsanou zprávvu, děsný spěch, opakovaně, já bych uvítala více empatie, pochopení a péče

Umístění: Arthrocentrum Jiný

Takovou lékařku člověk jen tak nepotká. Vlídná, příjemná, komunikativní, snaží se pomoci od problémů. Škoda že takových lékařů není více.

Umístění: Arthrocentrum Jiný

Naprosto úžasná paní doktorka! Hrozně mne mrzí, že jsem k ní nechodila už dřív, protože jsem si mohla ušetřit spoustu trápení a bolesti. Nebylo snadné odhalit moji diagnózu, trvalo to nějakou chvíli, ale paní doktorka Musilová opravdu aktivně pátrala po příčinách mých problémů a díky tomu se nyní můžu konečně léčit. Nepřeháním, když řeknu, že paní doktorka zlepšila kvalitu mého života o 100%.

Umístění: Arthrocentrum Jiný

Nejlepší doktorka, jakou jsem měla možnost poznat za svou intenzivní pacientskou praxi. Naslouchá, zajímá se o komplexní anamnézu, nejen o svůj obor, spolupracuje s dalšími odborníky, posílá na všechna dostupná vyšetření, je empatická, milá a input pacienta je pro ni relevantní. Nemůžu vytknout ani delší čekací lhůty, na některé lékaře se vyplatí počkat, zvlášť když víte, že lékař natahuje vyšetření z upřímného zájmu o potřeby pacienta, ne proto, že by si nebyl schopný zorganizovat čas. Kdyby byl každý lékař ochotný jako MUDr. Musilová, žití s diagnózami by bylo pro spoustu chronicky nemocných mnohem jednodušší.

Umístění: Arthrocentrum

Tak vstříckého lékaře, jako je paní doktorka Musilová, jsem již dlouho nepotkala. Čím je člověk starší, tak tím víc si takového lékaře váží.
Paní doktorko děkuji Jitka Kadlecová

Umístění: Arthrocentrum Bolesti

Mudr.Musilová-super lékař!!!!! Přístup k pacientovi,vysvětlení co a jak,nabídka jak pomoci od bolesti,fakt úžasná lékařka a věnuje se což je opravdu vzácností.Děkuji.

Velmi oceňuji přístup veškerého personálu celého Arthrocentra v Krymské i Žitomírské. Vděčnost vyjadřuji především lidskému přístupu, který ubolení lidé tolik potřebují, rychlé pomoci ve stavu nouze, chválím rehabilitační sestřičky i paní doktorky, které jsou vždy ochotné pomoci a poradit.

Jen veliký hlupák změní ordinaci kde je spokojen. Důvod sestra? Že špatně vytáhla jehlu? Tím to asi nebude. Věřte mi , že dobrých revmatologů je strašně málo i já jako lékař z jiného oboru tu hledám dobrého revmatologa ke kterému bych posílal své pacienty na vyšetrení. Až se seznámíte s dalšími , přijdete s kytkou a naberete se sám v čekárně.
Neutrálni hodnocení jelikož vlasně MUDr. vůbec neznám.

Doktorka byla vynikající, udělala všechna vyšetření, bohužel odešla na mateřskou. Negativně hodnotím Sestřičku, která u ní pracuje a bude asi pracovat dál, nepříjemná, nekomunikativní, neochotná, 2x jsem byl na odběru krve, přemlouvala mě, ať přijedu v jiný den a když jsem jí nevyhověl, vytáhla mi jehlu tak blbě, že jsem měl modřinu jak mapu Itálie 10 dní, proto přecházím jinam.