Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Krymská 41, Praha
Arthrocentrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Arthrocentrum Jiný

Takovou lékařku člověk jen tak nepotká. Vlídná, příjemná, komunikativní, snaží se pomoci od problémů. Škoda že takových lékařů není více.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Arthrocentrum Jiný

Naprosto úžasná paní doktorka! Hrozně mne mrzí, že jsem k ní nechodila už dřív, protože jsem si mohla ušetřit spoustu trápení a bolesti. Nebylo snadné odhalit moji diagnózu, trvalo to nějakou chvíli, ale paní doktorka Musilová opravdu aktivně pátrala po příčinách mých problémů a díky tomu se nyní můžu konečně léčit. Nepřeháním, když řeknu, že paní doktorka zlepšila kvalitu mého života o 100%.


E
Ověřeny pacient
Umístění: Arthrocentrum Jiný

Nejlepší doktorka, jakou jsem měla možnost poznat za svou intenzivní pacientskou praxi. Naslouchá, zajímá se o komplexní anamnézu, nejen o svůj obor, spolupracuje s dalšími odborníky, posílá na všechna dostupná vyšetření, je empatická, milá a input pacienta je pro ni relevantní. Nemůžu vytknout ani delší čekací lhůty, na některé lékaře se vyplatí počkat, zvlášť když víte, že lékař natahuje vyšetření z upřímného zájmu o potřeby pacienta, ne proto, že by si nebyl schopný zorganizovat čas. Kdyby byl každý lékař ochotný jako MUDr. Musilová, žití s diagnózami by bylo pro spoustu chronicky nemocných mnohem jednodušší.


G
Ověřeny pacient
Umístění: Arthrocentrum

Tak vstříckého lékaře, jako je paní doktorka Musilová, jsem již dlouho nepotkala. Čím je člověk starší, tak tím víc si takového lékaře váží.
Paní doktorko děkuji Jitka Kadlecová


H
Ověřeny pacient
Umístění: Arthrocentrum Bolesti

Mudr.Musilová-super lékař!!!!! Přístup k pacientovi,vysvětlení co a jak,nabídka jak pomoci od bolesti,fakt úžasná lékařka a věnuje se což je opravdu vzácností.Děkuji.


Ověřeny pacient

Velmi oceňuji přístup veškerého personálu celého Arthrocentra v Krymské i Žitomírské. Vděčnost vyjadřuji především lidskému přístupu, který ubolení lidé tolik potřebují, rychlé pomoci ve stavu nouze, chválím rehabilitační sestřičky i paní doktorky, které jsou vždy ochotné pomoci a poradit.


D
Ověřeny pacient

Jen veliký hlupák změní ordinaci kde je spokojen. Důvod sestra? Že špatně vytáhla jehlu? Tím to asi nebude. Věřte mi , že dobrých revmatologů je strašně málo i já jako lékař z jiného oboru tu hledám dobrého revmatologa ke kterému bych posílal své pacienty na vyšetrení. Až se seznámíte s dalšími , přijdete s kytkou a naberete se sám v čekárně.
Neutrálni hodnocení jelikož vlasně MUDr. vůbec neznám.


H
Ověřeny pacient

Doktorka byla vynikající, udělala všechna vyšetření, bohužel odešla na mateřskou. Negativně hodnotím Sestřičku, která u ní pracuje a bude asi pracovat dál, nepříjemná, nekomunikativní, neochotná, 2x jsem byl na odběru krve, přemlouvala mě, ať přijedu v jiný den a když jsem jí nevyhověl, vytáhla mi jehlu tak blbě, že jsem měl modřinu jak mapu Itálie 10 dní, proto přecházím jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Absolutní jednička a nejen jako lékařka. Doktorka Musilová bylo to největší štěstí, které jsem se svými potížemi mohla potkat. Nejen že je lékařka, je to i člověk se srdcem na správném místě. A jako diagnostik je skutečně hvězda - po návštěvách desítek odborníků nám s doktorkou stačila hodina rozhovoru a bylo jasno.


Ověřeny pacient

MUDr. Musilovou považuji za jednu z nejen odborně nejlepších lékařů/lékařek, které jsem kdy potkala, ale také i za velmi příjemnou a vnímavou osobu, které podle všeho není jedno, jak se pacientovi daří a co s ním bude poté, co odejde z její ordinace.
Mám 84-letou maminku, špatně pohyblivou, nedoslýchavou a občas i lehce zmatenou, a tak velmi brzy v ordinaci zjistím, co je ten který lékař zač. Doktorka Musilová v jednání s mojí maminkou všechny kolegy strčí do kapsy - a ještě je schopna maminku podrobně vyšetřit, všechno jí i mně vysvětlit a stanovit nejvhodnější léčbu.
Děkujeme!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti