Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Pan doktor Tamele je velmi pečlivý lékař, vše vysvětlí a pacientovi se opravdu důkladně věnuje. Mohu jenom doporučit.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. alergologická konzultace

Úžasný pan doktor velice milý, profesionál s lidským přístupem.Chodim
k němu už řadu let a jsem velmi spokojená.Velice milá sestřička.S objednáním není nikdy problém, čekací doba žádná ????.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Je mi líto pane doktore, ale mě jste nepřesvědčil.
Klasický test na ruce pan doktor vyhodnotil velmi rychle, ve spěchu - tedy test na alergie na nic.
Pan doktor mi nenavrhl ani nezmínil žádná řešení léčby, v podstatě mi předepsal inhalátor a prášky a nazdar. Co na tom, že se od ostatních lékařů dozvíte o možnosti léčby imuniterapie a dalším.
Vyšetření, které vypadalo, jakoby pak doktor někam spěchal a chtěl mě mít odbytou.

Skvělý alergolog kterého velice doporučuji!!
Pan doktor pracuje velice pečlivě, čekání na objednání není dlouhé :)

S panem doktorem nemám příliš dobrou zkušenost- po stránce osobní. Absolutně není možné se mu dovolat- a když jste v ordinaci, chápete proč. Telefony prostě ignoruje on i sestra, nikdo je nezvedá. K čemu je mi sebelepší doktor, když není možné se s ním zkontaktovat? A kvůli každé drobnosti letět osobně na kliniku- v dnešní době?!!! A to nepočítám fakt, že kvůli své laxnosti mi nechal propadnout vakcínu, kterou jsem si sama doplácela (ta jedna dávka mě vyšla na 200Kč). Kromě neschopnosti źvednout telefon není schopen napsat dopis, doporučení...

Pan doktor Tamele je jeden z mála výborných lékařů.Pomohl mi překonat veškeré zdravotní problémy,kdykoli potřebuji,pomůže.Chodím k němu už léta a neměnila bych.Díky pane doktore a děkuji,že jste.

Dobrý den
.chodíme k panu doktorovi Tamelemu již nekolik let celá rodina a vždy je velmi laskavý a pomůže nám,Sestřička je také velmi milá a ochotná ,
Přeji jim hodně síly a pohody v životě,

Je to lékař kterého na rozdíl od jiných zajímal muj problém,ačkoliv nebyl k jeho léčení specializován.
Byl jediný kdo mne ochotně vyslechl a odeslal k patřičnému odborníkovi.
Gastrologickým vyšetřením se objevilo že mám rakovinu.
VČASNÝM VYŠETŘENÍM A OCHOTOU POMOCI mi pan Dr. Tamele ZACHRÁNIL ŽIVOT.
Obdobně řešil i problémy mé manželky když jsem jí doslova vyrval z "taky péče" lékaře,který jí léčil tak že po 3/4 roku jeho péče se nebyla schopna mimo jiného ani postavit na nohy a vyjít schody do patra...
Ačkoliv má p.Dr. ordinaci naplněnou až hrůza tak manželku přijal a do 3 měsíců byla uplně v pohodě.Že šlo o následky přisátí jednoho blbého klíštěte poznal prakticky okamžitě.
Doslova a do písmene nám oběma zachránil životy.Děkujeme a můžeme jen vřele doporučit všem.
A na závěr aspoň trochu k jeho sestřičce - oba patří prostě k sobě - její ochota a vstřícnost je naprosto super a výborně tak doplňuje lékařův odborný přístup.
Člověk si u nich v ordinaci připadá jako vítaný host a ačkoliv je mu šoufl tak se do ordinace těší.
Děkujeme ze srdce - mi oba jim oběma.
Irena a Jan Suchomelovi Praha

Zvlášní bohémský styl, ale veliká ochota a profesionalita

ok.