Alej Svobody 80, Plzeň

Absolutně nejlepší zubař, s kterým jsem se kdy setkala. Při samotném chirurgickém výkonu ze mne díky panu doktoru spadla naprosto veškerá nervozita a strach, tak přátelský a profesionální přístup se dnes už téměř nevidí. Během výkonu mě se vším seznámil a ani po výkonu jsem se nemusela na nic ptát, na vše upozornil. Zbytečně nepředepíše antibiotika, opravdu šetrný doktor, který nebere pacienta jako "další z pracovních úkonů".. Vážně se klaním. A děkuji!

Naprosto souhlasím s předchozím příspěvkem.Jsem ráda,že jsem se,snad včas, dostala z klinikv v Praze do FN Plzeň a setkala se tam právě a naštěstí
s tímto lékařem, neb nikoho podobného a lepšího jsem dosud nepotkala.
DĚKUJI!!!

S Mudr.Hostičkou jsem se setkala ve velmi nepříjemné životní situaci(těžký úraz syna).Mohu s čistým svědomím napsat,že tento pan doktor je nejúžasnějším lékařem,se kterým jsem se setkala.Jeho citlivý přístup k pacientovi a hlavně jeho rodinným příslušníkům byl milým pohlazením.Obdivuji jeho pracovní nasazení,zodpovědnost.Se stomatologem jsem se před tím setkala pouze při běžném ošetřování.MUDr. Hostička mně dokázal svou prací,že se vlastně ještě dějí zázraky.Svůj vděk nelze popsat několika písmenky.Tak jenom DĚKUJI za všechno.
Jana Chaloupková,Toužim