Moskevská 508, Most

Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

Paní doktorka je moc milá, všechno mi vysvětlí a je to asi jediná zubařka u které jsem se i zasmála. Má velmi lidský přístup. Vždy se zeptá jestli něco nebolí nebo není nepříjemné. Děkuji

Umístění: jiné místo Ošetření

Paní doktorce děkuji za vstřícný a trpělivý přístup k mým problémům se zuby. Byla jsem mile překvapená jak vrtání může být bezbolestné. Ošetření kanálků jsem se bála jak čert kříže, ale nakonec nebyl důvod. Doporučuji návštěvu každému, kdo je stejný strašpytel jako já.

Umístění: jiné místo Spokojenost

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti, profesionální a lidský přístup.Vždy vše ochotně vysvětlí a navrhne nejvhodnější řešení. Zákrok proběhl zcela bezbolestně, jemné a a citlivé zacházení. Všem vřele doporučuji.
Zuzula

Umístění: jiné místo

Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné, skvělý a profesionální přístup. Pomohli mi od akútní bolesti a taky strachu ze zubařů. Měla jsem převážně negativní zkušenosti u zubařů a byla jsem dost vystresovaná.Paní doktorka je opravdu milá, lidská a pečlivá.Vždy každý zákrok vysvětlí dopředu aby člověk věděl co ho čeká.

Umístění: jiné místo Bolest zubů

Dobrý den, paní doktorka mne ošetřila s bolestí zubů i když nejsem jejím pacientem. Ošetření bylo bezbolestné, proběhlo rychle a bez problémů, byl jsem velice spokojený. Rentgen udělala hned na místě v ordinaci, nemusel jsem nikam chodit. Zub mi za moment vytrhla a bylo po problému. Děkuji

Paní doktorka je příjemná a milá, chodíme k ni pravidelně už 4 roky i s dětmi. Mohu jen doporučit. Těšíme se na další návštěvu.

Paní zubařka velice příjemná,Snaží se pacientum Naslouchat.Ale zároveň je velmi Durazná na dodržování Obědnávací lhůty.