Porubská 549, Ostrava

Ordinace zubního lékaře

Umístění: Ordinace zubního lékaře extrakce zubu

5 hvězdiček je málo!!!!Lékařka a sestřička jsou andělé...V dnešní době už jen tak nenajdete profesionální a lidský přístup k pacientovi.. Já si vytrpěla se zuby dost.. Hlavně bolestivé, nešetrné zákroky a panická hrůza z návštěvy zubní mě dovedli k tomu, že mám teď velké problémy. Naposledy obrovský zánět v dolní čelisti a problém tak velký, že si s ním nedokázali poradit ani kvalifikovaní zubaři na FN v Ostravě (kde nebyli schopni zub vytrhnout bezbolestně)Pomohli mi až zde.Velké opravdu velké díky!!!!!!!!!! Zub je pryč a s ním i obrovská úleva..Můj panický strach zmizel spolu se zubem a už se nebojím další návštěvy.... Slovy nedokážu popsat jak moc jsem šťastná, že jsem PACIENTEM TÉTO ORDINACE.. Děkuji........ Melichaříková

Umístění: Ordinace zánět zubu a okostice

Paní doktorka je velmi nešetrná, ani na chirurgii se mnou nezacházejí, jako jsem si odtrpěla u této doktorky na pohotovosti. Pohotovost v Ostravě, kde ordinuje tato zubařka už nikdy nenavštívím. Kdybych ještě někdy potřebovala a nebyla schopna vydržet ke své výborné lékařce, raději pojedu do Olomouce.

Umístění: Ordinace prevence zubního kazu

nebyla jsem spokojena s přístupem, ošetřením ani s organizací, objednaní jste na 11h, na řadu přijdete ve 12:30 a ani se neomluví...nevíte, jestli bude ordinovat paní Holušová nebo někdo jiný, shrnuto - staré způsoby ošetření, neochota a arogance...nedoporučuji...

Mám panickou hruzu ze zubaře a zanedbávam léčbu zubu tak že mě to včera dohnalo na pohotovost kde jsem se setkala z paní zubařkou a klobouk dolu neměla jsem problém sednout do křesla a otevřit pusu mluvila a mluvila bohužel ze zubem nic nešlo udělat ale ihned zvedla telefon zavolala někam a zřídila mi termín u lékaře který mi zbytky zubu vytáne.Takže moc děkuji paní doktorce a děkuji

Q

S paní doktorkou mám několik zkušeností z pohotovosti v Ostravě. Bohužel měla vžy otřesný a arogantní přístup k pacientům, ordinovat začala vždy se spožděním, po celou dobu co jsem byla na křesle jen nadávala, její ošetření bylo dost nešetrné,do papíru napsala zákroky, které ani nedělala.

Dobrý večer,dnes jsem navštívila potřetí pohotovost v tomto týdnu a musím říct, že jsem byla velice mile překvapena, paní doktorka i sestřička skvělá a příjemná (oproti mými předešlými návštěvami s jinými lékaři). Proto jim chci touto cestou poděkovat a přeji jen samé spokojené pacienty.

W

Paní doktorka je fajn. Je s ní na zubařském křesle legrace. Když si neví rady,pošle Vás k odborníkům. Je milá a příjemná. Nemohu si ji vynachválit.

Moje zkušenosti s paní doktorkou jsou velice dobré. Byl jsem u ní na ošetření cca 3x a pokaždé mi normální lidskou řečí bez "důležitých odborných termínů" řekla co mi je a co se s tím dá dělat. Její práce byla vždy kvalitní / pokaždé jsem tam byl s jiným problémem/. Co se týká sestry, nyní je tam mladá, milá a energická slečna.

nevím jak ve své ordinaci, ale na pohotovosti nic moc... zřejmě ji noční služby nebaví, přístup k pacientovi mi přišel "co tady chceš? sedni... vypadni" ...ošetření nešetrné

Byla jsem u pí. doktorky 2 x. Jednou v ordinaci a 1 na pohotovosti. Vždy pefektní profesionální i lidský přístup. Vždy řekne co bude dělat, a to rychle, a pokud to jde, tak i bezbolestně. Lékařka u které jsem přestala mít strach ze zubaře. Můžu jen doporučit!