Libuše Havlíčková, zubař Ostrava

MUDr. Libuše Havlíčková

Uložit

Zubař Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vratimovská, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již od doby, kdy měla ordinaci ve Vítkovické nemocnici a jsem s ní velice spokojená. Do své péče ochotně přijala celou naši rodinu a svým citlivým a milým přístupem odbourala u dcerky strach ze zubaře. Je hodná, usměvavá, příjemně si s ní člověk popovídá. Nejvíce si ale cením toho, že se paní doktorka snaží nemocný chrup především vyléčit a opravit a vytržení volí až jako poslední variantu. Nemohu jinak, než vřele doporučit a poděkovat tím za její péči.

Jsme velice spokojena z lidského i zdravotního hlediska.

Chodím k paní doktroce již od základní školy ,v tu dobu mi opravila všechny plombované zuby,později mi udělala korunku a nyní k ní chodím se svými 2 dětmi.Jsem moc spokojená,k dětem se chová hezky a snaží se jim opravit zoubky,aby jim vydrželi co nejdéle.

M

od té doby,co jsme byli u naší paní zubařky poprvé se na vyšetření těšíme,pro pocit
z příjemné atmosféry,starostlivého přístupu k dětem a vždy veselé nálady,která dává zapomenout na drobné bolístky.Děkujeme a vřele doporučujem všem.

K

Jsem s paní doktorkou velice spokojená
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

N

pani dr. nema cit neciti s pacientem, protoze sama nemela problemi -se zuby. tak podle toho pracuje je ktomu detcka a tam uplne je nepristupna...nema vliv na decka nevim nevim .promne neni dobra . nedoporucuji !!!!!!!!!!!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, marbě shíním zubního lékaře. Jsem z Ostravy, seniorka, chodící o franc. holích. Bydlím v Ostravě - Hrabové. Můžete mi, prosím poradit? Děkuji

Dobrý den,
zubní lékař v Hrabové ordinuje na Šídlovci,vzhledem k Vašim problémům s chůzí by bylo nejvhodnější chodit do ordinace tam.

MUDr. Libuše Havlíčková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti