Libuše Havlíčková, zubař Ostrava

Zubař Více

Vratimovská, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Názory

K paní doktorce chodím již od doby, kdy měla ordinaci ve Vítkovické nemocnici a jsem s ní velice spokojená. Do své péče ochotně přijala celou naši rodinu a svým citlivým a milým přístupem odbourala u dcerky strach ze zubaře. Je hodná, usměvavá, příjemně si s ní člověk popovídá. Nejvíce si ale cením toho, že se paní doktorka snaží nemocný chrup především vyléčit a opravit a vytržení volí až jako poslední variantu. Nemohu jinak, než vřele doporučit a poděkovat tím za její péči.

Jsme velice spokojena z lidského i zdravotního hlediska.

Chodím k paní doktroce již od základní školy ,v tu dobu mi opravila všechny plombované zuby,později mi udělala korunku a nyní k ní chodím se svými 2 dětmi.Jsem moc spokojená,k dětem se chová hezky a snaží se jim opravit zoubky,aby jim vydrželi co nejdéle.

od té doby,co jsme byli u naší paní zubařky poprvé se na vyšetření těšíme,pro pocit
z příjemné atmosféry,starostlivého přístupu k dětem a vždy veselé nálady,která dává zapomenout na drobné bolístky.Děkujeme a vřele doporučujem všem.

Jsem s paní doktorkou velice spokojená

pani dr. nema cit neciti s pacientem, protoze sama nemela problemi -se zuby. tak podle toho pracuje je ktomu detcka a tam uplne je nepristupna...nema vliv na decka nevim nevim .promne neni dobra . nedoporucuji !!!!!!!!!!!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    zubní lékař v Hrabové ordinuje na Šídlovci,vzhledem k Vašim problémům s chůzí by bylo nejvhodnější chodit do ordinace tam.

MUDr. Libuše Havlíčková