Gynekolog
Halasovo náměstí 1, Brno

Umístění: Gynekolog Jiný

chodím k panu doktorovi Linhartovi už několik let a jsem nesmírně spokojená! Sestřička je vždy usměvavá a milá a vyhoví mi skrz termíny. Pan doktor je příjemný, cítím se velmi komfortně, veškeré mé dotazy zodpověděl, doporučil, poradil...vskutku není co vytknout! Děkuji.

Umístění: Gynekolog Jiný

K panu doktorovi jsem chodila v 17 letech. Pan doktor byl vždy milý a vše vysvětlil. Co ale přišlo zvláštní i mojí další gynekoložce bylo, že jsem na prohlídku u něj měla jít vždy z kabinky zcela svlečená a každou prohlídku mi byly kontrolovány prsa jestli nemám nějaké bulky.

Pan doktor je velmi milý, hodný a dokáže vždy vše srozumitelně vysvětlit. Je s ním i sranda. Doporučuju, takový se jentak nenajde.

jsem taky spokojená s panem doktorem.U mého posledního těhotenství mne poslal na cerkláž,protože jsem měla špatné těhotenství.Chodím už k němu řadu let a neměnila bych..

zatím nemám velké zkušnosti s panem doktorem,ale můžu říct,že je velmi milý,lidský a jeho přístup se mi opravdu líbí. Jde na něm vidět, že čas, který s vámi tráví ho nijak neobtěžuje. Rád vám vysvětlí cokoliv na co se zeptáte, dokonce i to na co se nezeptáte. Přestože zde čtu některé negativní názory na paní sestřičku, já osobně si na ni nemůžu stěžovat. Po telefonu i osobně je milá,přívětivá a ochotná.

Pana doktora hodnotím neutrálně, protože s ním mám negativní i pozitivní zkušenosti.
Pozitivně hodnotím, že vždy odpověděl na moje dotazy a obavy, věnoval mi čas a vše vysvětlil.
Negativně jsem vnímala, že co se týče vyšetření, tak vždy udělal jen to nejnutnější, nikdy nic navíc, i když by to bylo vhodné, např. mi chvíli před 2. porodem odmítl změřit jizvu po předchozím císařském řezu.
Od pana doktora jsem odešla, po té, co mi řekl, že pokud po 2 (nekomplikovaných) císařich znova otěhotním, tak se o mne starat nebude.

Skutečně dobrý lékař, citlivý i problémům starých pacientek. Děkuji za to, že takoví lékaři ještě jsou....

Já jsem s panem doktorem maximálně spokojená, chodím k němu už 7 let a vždy se mi snažil poradit a vyslechnou. Byť jen když jsem přecházela z jednoho druhu HA na druhý, tak mi vše vysvětlil věnoval mi svůj čas, a ne jako jiní lékaři kteří by mi jen napsali recept. Nejvíce jsem ho jako doktora ocenila tehdy, když se mi asi rok vlekly neustálé bolesti břicha, on byl jediný, který přišel s možnými důvody a také řešením (musela jsem na laparoskopii) , doporučil mi dalšího perfektního lékaře, který mě operoval. A od té doby jsem absolutně zdravá a žádná bolest břicha mě netrápí. Před ním jsem měla gynekoložku a asi po dvou prohlídkách jsem odešla k panu doktorovi, a nedá se srovnávat. Je opravdu profesionální doktor.

K panu doktorovi jsem chodila a nemůžu na něj říct nic špatného. Náladu měl vždy dobrou a byl příjemný a vyšetření bylo vždy o.k. Sestřička byla ze začátku příjemná, ale asi už tu práci dělala dlouho a hlavně tam chodilo hodně cigánek, tak se časem nálada zhoršovala. Dokonce jsem jednou viděla jak na ni jeden cigán začal sprostě kříčet proto, že jeho přítelkyni odeslala dolů do patra na vyšetření, když on šel na toaletu a sestřička z toho byla na nervy, takže jsem ji pak chápala, že měla občas blbou náladu, protože já bych těm cigánům naliskala. Co mne opravdu těšilo, že nebylo potřeba se u něj objednávat ani kvůli předepsání antikoncepce. Člověk prostě přišel a v čekárně si počkal na recept bez dlouhého čekání :) Odešla jsem jen proto, že už je pro mne ordinace moc daleko od domova.

Je pravdou, že je pan doktor velice upovídaný. Přešla jsem k němu na doporučení známé. Co se týká různých zánětů, vždycky mi pomohl.
Akorát se nám s manželem nedaří miminko a po častých návštěvách a prosbách o nějaká vyšetření mi bylo řečeno, že žádná dělat nebude a rovnou mě poslal na umělé oplodnění na soukromou kliniku. Tam při první návštěvě koukali, že mě nijak nevyšetřil a rovnou poslal k nim. Takže bych to řekla takhle, všechno u pana doktora ok až na to, když dojde k řešení problémů, ty totiž přenechává na jiné doktory..tak uvidíme, jak to bude pokračovat dál...