Adresy (2)

Gynmeda Brno
Lidická 63a, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Vzdělání
1992 - 1998 Lékařská fakulta Masarykovy univerzity Brno - všeobecné lékařství
2007 - 2014 Postgraduální studium na lékařské fa...

Více

40 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Gynmeda Brno Jiný

Příjemné prostředí, moc milý a ochotný personál. Vše naprosto profesionální, a to tak, jak si to ve zdravotnickém zařízení 21. století představuji.

H
Ověřený profil
Umístění: Gynmeda Brno Jiný

Na klinice jsem byla velmi mile překvapena přátelským a profesionálním přístupem celého týmu a nečekaně hladkým průběhem zákroku, kterého jsem se zcela zbytečně velmi obávala. Můj pozitivní dojem ale narušilo kouření personálu v bílých pláštích, který jsem potkala před vchodem. Sama jsem nekuřačka a asi proto jsem cigaretový kouř cítila i v prostorách kliniky a to podle mě k prvotřídnímu lékařskému zařízení, jakým Gynmeda je, opravdu nepatří... Jinak ale top.

H
Umístění: Gynmeda Brno Jiný

Velmi oceňuji profesionalitu pana primáře a celého týmu kliniky. Na vyšetření, které se běžně provádí v celkové anestezi jsem hledala alternativu a neváhala jsem na brněnskou kliniku cestovat přes celou republiku. Od prvotního kontaktu se mi dostávalo informací a péče podle mých představ. Samotný zákrok byl opravdu bezbolestný a měla jsem pocit, že jsem zde jako pacientka vítaná.


E
Umístění: Gynmeda Brno Jiný

Nejmilejší doktor, co jsem zažila. Až se to zdálo neuvěřitelné. Vše podrobně vysvětlí, problém chce řešit co nejdříve, nic neoddalovat. Zákrok byl bezbolestný, přístup celého personálu vynikající plus příjemné prostředí kliniky.


I
Umístění: Gynmeda Brno Jiný

Naprostá spokojenost s celým týmem kliniky. Byla jsem na zákroku ( Konizaci) a pan doktor Rotter velice příjemný, vše vysvětlil a zákrok zcela bezbolestný. Sestřičky také milé. Mohu jen doporučit!!


M
Ověřený profil
Umístění: Gynmeda Brno Jiný

Děkuji za názor ostatních, pomohlo v rozhodování. Byla jsem na zákroku u p. Dr. Rottera, naprostá spokojenost, profesionální a přitom lidský přístup. Můžu jen poděkovat, že jsem nepodstoupila zbytečně plnou anestezii. Krásné prostředí, milé sestřičky....


E
Ověřený profil
Umístění: Gynmeda Brno Jiný

Prijemne prostredí ordinace, velmi milé sestričky. Pan doktor podrobně vysvetlil provedení zákroku. Po celkové anestesii jsem odchazela po 2 hodinach uplně v pohode domů. Moc dekuji celému týmu. Doporučuji.


K
Umístění: jiné místo Jiný

Jsem velice spokojená, krásné čisté prostředí, a pan dochtor i sestřičky hodny.
Doporučuji super jednání a vše pan dochtor vysvětlí dopodrobna...


P
Umístění: Gynmeda Brno Jiný

Pan doktor Rotter je profesionál. Milí vše vysvětlí, hodný a to nejen k pacientkám ale i k sestrám. MOHU JEN DOPORUČIT!


M
Ověřený profil
Umístění: Gynmeda Brno konizace děložního hrdla

Mohu jen vřele doporučit! Pan doktor je milý, profesionální a hlavně jemu ani sestřičkám nechybí lidský přístup. Zákrok (konizace) byl proveden rychle, bezbolestně a není třeba se vůbec ničeho obávat. Děkuji a velmi ráda doporučím ve svém okoli. M.K.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda by bylo možné se u vás vyšetřit jelikož před třemi lety mi bylo diagnostikovano prekancerozu delozniho cipku proto bych chtela celkově odborné vyšetření děkuji Za odpověď

Dobrý den,
není problém, objednejte se cestou recepce 7.3.4. 4.2.1.5.4.0
dr.Rotter

Prim. MUDr. Leopold Rotter

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.