Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Po operaci krční páteře a pobytu na LDN u Milosrdných bratří - tedy stejná budova, kontrola po 4měs.,kdy mě MUDr.seřvala,že nechodím na kontroly. Přitom operaci v úvodu zprávy zmiňuje,tedy velmi dobře věděla,z jakého důvodu jsem se dříve nemohl dostavit! Nepustila mne vůbec ke slovu a zdrav. problémy ohledně diabetu mám léčit u svojí obvodní lékařky. Již předem vypsanou zprávu mi strčila do ruky,aniž by některý,z vypsaných úkonů provedla,které jsou v lékařské zprávě obsaženy - tedy vůbec neodpovídal krevní tlak,který jsem měl vysoký,zrovna tak váha,která je o 10kg nižší a další.. Kdybych věděl,že takto bude pokračovat léčba,tak se k ní nebudu belhat o berlích. Rozhodně to není lékařka,u které bych pokračoval v léčbě,jelikož žádná není. Každý ať si na tuto lékařku udělá svůj názor. Jen doufám,že nemocnici u Milosrdných bratří,nebudu muset ještě někdy navštívit,protože jaká nemocnice,takoví lékaři.