Ordinace prakt.lékaře - stomatologa
Moskevská 1843, Kladno

Umístění: Ordinace prakt.lékaře - stomatologa Jiný

Já jsem s paní doktorkou velice spokojena. Přešly jsme k ní s dcerou před asi 2 lety, když bývala zubařka dceři se zubem urvala i kus dásně a mně u ní stále padaly plomby. Tato paní zubařka mi novou plombu udělala tak, že mne již 2 roky drží a to předtím vydržela max.2 dny.. Je velice vstřícná a milá, umí to s dětmi, nikdy mne nic nebolí a hlavně dá se s ní na všem domluvit, není to jedna z těch, které mají "pravdu" a přes to nejede vlak..

Celý rok jsem k ní chodila + - každých 14 dní, říkala že se bojí mi uzavřít zub tak jsem ho měla asi půl roku otevřený. A to nepočítám peníze za jízdné. Plomby v zubech se mi drolí. Nepoužívá rukavice takže jsem měla milionkrát afty a ani neříká jaký zákrok Vám bude dělat takže nevíte nic. NEDOPORUČUJI!!!

Paní doktorka je velice sympatická, má k pacientovi velice příjemný přístup a nikdy se mi nestalo, že bych s její prací byl nespokojen. Z těchto důvodů mohu paní doktorka Zíbovou jen doporučit...

X

S touto zubarkou jsem velice nespokojená,když sem k ní šla vyvrtala mi uplne jiny zub nez ten který mě bolel.vyvrtala mi tam akorát díru a ani nedala plombu .až za mesíc mam přijít.Uz odchazím k jinému lekaři

Přešla jsem k této p.doktorce jelikož bývalá zubařka mě udělala jeden zub a k tomu ještě vyndavací a zas tam dací za 2 500kč.děs.když jsem přešla k p.dokt.Zíbové s tím že bych chtěla udělat zub na pevno.vše bylo vyřízeno zaplatila jsem 700kč.a dokonce za 2zuby a to přední horní.takže mi na nich moc záleželo.mám je na pevno a jsem moc spokojená.takže p.dokt.hodnotím jako velmi dobrou.

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená... je velice ohleduplná, příjemná a má velmi lidský přístup k pacientovi!

Chodila jsem k této lékařce 3 roky. Měla jsem 2x problém. Poprvé mi navrtala trojklanný nerv, protože mi nevěřila, že mne zub skutečně bolí a podruhé jsem k ní chodila 6 týdnů, kdy mi tvrdila, že mne bolí dásně. Poté co jsem již bolestí nemohla vydržet jsem šla na pohotovost , kde na první pohled do úst lékařka poznala, že mám dva velké kazy a po vytržení zubu bylo po bolesti. Prevence zubů spočívá u této lékařky v tom, že nahlédle do úst, bez jakékoliv bližší kontroly či odstranění zubního kamene a pod. Nyní mám novou lékařku, kdy jen vstupní prohlídka zdarma trvala hodinu a jen díky ní budu mít zachráněné svoje zuby. Takže chcete-li přijít o zuby, tak u této zubařky je to záruka.

Zuby používáme každý den, potřebujeme,aby byly zdravé, mají i estetickou funkci.

pokud souhlasíte,s tím,co je napsané nahoře, čtěte i to pod tím....

1)údajně "pigmentové" skvrny na předních zubech, kvůli kterým jsem měla opravdu mindráky,byly,jak jsem později zjistila u nové lékařky,byly hluboké kazy.
2)stolička,která měla v sobě zánět,se ihned po vyvrtání uzavřela,a následkem toho mi ji zánět zničil tak,že musela jít ven.
3)3/4 roku jsem chodila s otevřeným zubem po vyvrtání plomby
4)plomby vypadávaly prakticky ihned,nejpozději však po příjezdu domů (15 minut)
5)pod plombami,které náhodou vydržely déle jak čtvrt roku se dělaly kazy.
paní doktorka neumí svoji profesi. díky její péči mám v 19cti letech prakticky ve všech zubech plomby(a to jsem ústní hygienu opravdu nezanedbávala)
v nové ordinaci,kam jsem přešla po tom co jsem zcela zbytečně přišla o zub, mi řekli že můj chrup je v hrozném stavu.
Říká se,že tahle lékařka je nejhorší na Kladně(četla jsem to tady) myslím,že je to pravda.
Je milá,ale stomatologie je špatný obor,kterým se bohužel vydala.

nyní se pokoušíme dávat můj chrup dohromady,a můžu vám říct,že do téhle ordinace už nikdy.

Musím souhlasit s přístupem - doktorka je velice milá, ale to k ošetření zubů fakt nestačí....Co se týče plomb, tak jsem u ní každých půl roku, protože všechny plomby, které mi doktorka dělala, tak mi vypadaly...Takže je čas se poohlédnout po jiném odborníkovi...
Monika

Je to absolutní katastrofa, téměř všechny plomby od ní jsem dříve nebo později ztratil, a to opakovaně.Chodím k paní doktorce již řadu let a vážně zvažuji změnu, protože doba objednání je více než měsíc a její práce opravdu mizerná.Pod plombami se mi zuby kazí a to zubní hygienu opravdu nezanedbávám.Opravdu vřele nedoporučuji !!!!!!!!!!!