Arnoštova 288, Přelouč

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je mojí lékařkou více než patnáct let a jsem za to ráda. Je precizní, profesionální a vstřícná. Nyní už ji navštěvují i moje dcery. Díky jejímu pozitivnímu, empatickému a citlivému přístupu k nim rozhodně strach ze zubaře nemají. A za to jí velmi děkuji.

Umístění: Ordinace

Do ordinace paní doktorky Roušarové jezdím už přes 20let a nikdy bych neměnila.Ze začátku jsem jezdila s obrovským strachem a bolavým chrupem,ale paní doktorce se podařilo svou péčí a přístupem dát do pořádku všechny mé zuby a snížit můj strach ze zubaře na přijatelnou míru.
A to nemluvím jen za sebe ,ale i za celou mou rodinu.
Hošková Renata

Umístění: Ordinace pravidelná kontrola zubů

Do ordinace paní Roušarové jezdíme několik let (kolem 20) a nikdy jsme si nemohli stěžovat, jelikož přístup a kolektiv je tu opravdu suprový. Ke svým klientům se chovají mile, přátelsky a prostředí je velice útulné a působí skvělým dojmem. Musím jen chválit :)

Umístění: Ordinace extrakce zubu

Nejlepší paní zubařka. Ordinace nová čistá, paní doktorka toho zvládá za sebe i za sestru. Velmi milý přístup a skvělá práce, doporučuji. Trhala mi dvě osmičky a vše v pořádku bez bolesti a odchazela jsem s úsměvavou náladou. Doporučuji.

Umístění: Ordinace

Nemůžu vynachválit. Paní doktorka mi zachránila 2 zuby, které by jiný zubař bez váhání vytrhl. Navíc při trhání zubu moudrosti si poradila tak bravurně, že i při zahnutém kořenu zubu ho dokázala (s pomocí dvojnásobné výměny kleští) vyndat, aniž bych musela jít na chirurgický zákrok. Je skvělá. Sice si člověk počká delší dobu v čekárně, ale stojí to za to. Já za ní dojíždím několik desítek kilometrů a stojí mi to za to. Chodíme k ní celá rodina. Pamatuje si naše jména, je úžasně empatická a hodná.

Dnes jsem byl poprvé u této paní Doktorky. To velké D píšu úmyslně. Nevím jak to přesně popsat, ale tak pečlivý ale i citlivý přístup jsem zatím u žádného zubaře nezažil. Když vás zákrok začne bolet tak paní doktorka hned pokud může změní postup. Potřeboval jsem poradit ohledně bělících zubních past, tak mi paní doktorka poradila ať žádnou takovou nepoužívám a hned mi doporučila nejvhodnější zubní pastu pro mé zuby. Zařízení ordinace působí velmi moderně včetně laserového screeningu. Čekací doba je možná delší, ale to jen kvůli vytížení této ordinace a pečlivostí paní doktorky, takže to nelze brát jako nějaký minus. Nechápu jak někdo může mluvit o drahých cenách! Já porovnávám s Prahou, kde mí kolegové platí za amalgánovou plombu přes 400 Kč, zde jsem za plombu neplatil nic. Za screening jsem také neplatil nic, čili nevím proč si někdo stěžuje na cenu...

U paní doktorky se člověk cítí skoro jako doma.S úsměvem vás vítá,-to nás viděla i prvně.Hned to dodá pro vaši duši klid a pohodu.Zeptá se co vás trápí,-plno lidí si stěžuje,ale když neřeknou co je trápí..Máte-li strach z neznámého a bolesti,vše vám vysvětlí a když něčemu nerozumíte,opět to vysvětlí až pochopíte.Luky bolel zoubek z případu na lyžích..Dle snímků vše bylo v pořádku.Jiný doktor by vás poslal domů,ale paní doktorka zkusila laser a když viděla,že pomáhá,tak v tom pokračovala,až Luky zoubek již nebolel.Když si není jistá,tak se dokáže poradit jinde,-prostě není namyšlená a tak hrdá jako většina...Syn ji má moc rád,s dětmi to umí.Nekřičí,má vlídné slovo a úsměv.Ordinaci má moc dobře vybavenou a čistou.Lidem se snaží zuby léčit a opravit jak nejlépe umí.Prostě je perfektní jako odborník a k tomu navíc je strašně milá a příjemná.Já osobně k ní ráda chodím a drahá ve srovnání s jinde vůbec není!!!.A jak si tady stěžujete na čekání,-tady čekáte na ošetření,léčení..což se nedá odhadnout jak dlouho to potrvá.Zubařů je málo a lidí moc!Jak dlouho čekáte na úřadech jen na razítka?Buďte rádi,že paní doktorka je pečlivá!

Paní doktorka je opravdu pečlivá a velice ochotná, bez obavy se s ní můžete podělit se svými problémy. Nic nebagatelizuje, je užasně pečlivá. A pokud si tu někdo stěžuje, že je drahá, tak bych doporučoval podívat se do jiných ordinací- např. v Třemošnici. Myslím, že by pak každý mluvil jinak. Doporučuji.

Paní doktorka Roušarová je moc fajn. Vždy se mi věnuje s maximální péčí, je komunikativní, ohleduplná a neustále veselá :-) Jen různé drahé přípravky by mohla "vnucovat" v maličko menší míře.

Vážení, strávená doba v čekárně se obvykle pohybuje kolem 3 hodin a za každé i banální ošetření si paní doktorka účtuje nehorázné peníze a vnucuje předražené prostředky k ústní hygieně. V ordinaci jsou obvykle nejméně dva pacienti najednou - což je velice nepříjemné.