Arnoštova 288, Přelouč

Umístění: Ordinace Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky vzala me a hlavně pomohla i kdyz nejsem jeji pacient. Jedina daleko siroko co me vzala a opravdu pomohla a byla velmi mila.

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi pečlivé vyšetření, ošetření, vysvětlení a nadstandardní přístup k 8 letému dítěti. Syn po cestě domů chtěl návštěvu co nejdříve zopakovat. Paní doktorka ordinuje v krásném prostředí. K lidem přistupuje nejen profesionálně, ale i velice lidsky.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce jezdím přes 20 let , nyní kvůli přestěhování až z České Lípy, je velice precizní , spolehlivá , vždy se snaží pomoci . Mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Dobrý den, včera jsem byl u paní doktorky Roušarovi a jsem velice spokojen, v této době velká úcta lékařům a sestrám. Děkuji.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je mojí lékařkou více než patnáct let a jsem za to ráda. Je precizní, profesionální a vstřícná. Nyní už ji navštěvují i moje dcery. Díky jejímu pozitivnímu, empatickému a citlivému přístupu k nim rozhodně strach ze zubaře nemají. A za to jí velmi děkuji.

Umístění: Ordinace

Do ordinace paní doktorky Roušarové jezdím už přes 20let a nikdy bych neměnila.Ze začátku jsem jezdila s obrovským strachem a bolavým chrupem,ale paní doktorce se podařilo svou péčí a přístupem dát do pořádku všechny mé zuby a snížit můj strach ze zubaře na přijatelnou míru.
A to nemluvím jen za sebe ,ale i za celou mou rodinu.
Hošková Renata

Umístění: Ordinace pravidelná kontrola zubů

Do ordinace paní Roušarové jezdíme několik let (kolem 20) a nikdy jsme si nemohli stěžovat, jelikož přístup a kolektiv je tu opravdu suprový. Ke svým klientům se chovají mile, přátelsky a prostředí je velice útulné a působí skvělým dojmem. Musím jen chválit :)

Umístění: Ordinace extrakce zubu

Nejlepší paní zubařka. Ordinace nová čistá, paní doktorka toho zvládá za sebe i za sestru. Velmi milý přístup a skvělá práce, doporučuji. Trhala mi dvě osmičky a vše v pořádku bez bolesti a odchazela jsem s úsměvavou náladou. Doporučuji.

Umístění: Ordinace

Nemůžu vynachválit. Paní doktorka mi zachránila 2 zuby, které by jiný zubař bez váhání vytrhl. Navíc při trhání zubu moudrosti si poradila tak bravurně, že i při zahnutém kořenu zubu ho dokázala (s pomocí dvojnásobné výměny kleští) vyndat, aniž bych musela jít na chirurgický zákrok. Je skvělá. Sice si člověk počká delší dobu v čekárně, ale stojí to za to. Já za ní dojíždím několik desítek kilometrů a stojí mi to za to. Chodíme k ní celá rodina. Pamatuje si naše jména, je úžasně empatická a hodná.

Dnes jsem byl poprvé u této paní Doktorky. To velké D píšu úmyslně. Nevím jak to přesně popsat, ale tak pečlivý ale i citlivý přístup jsem zatím u žádného zubaře nezažil. Když vás zákrok začne bolet tak paní doktorka hned pokud může změní postup. Potřeboval jsem poradit ohledně bělících zubních past, tak mi paní doktorka poradila ať žádnou takovou nepoužívám a hned mi doporučila nejvhodnější zubní pastu pro mé zuby. Zařízení ordinace působí velmi moderně včetně laserového screeningu. Čekací doba je možná delší, ale to jen kvůli vytížení této ordinace a pečlivostí paní doktorky, takže to nelze brát jako nějaký minus. Nechápu jak někdo může mluvit o drahých cenách! Já porovnávám s Prahou, kde mí kolegové platí za amalgánovou plombu přes 400 Kč, zde jsem za plombu neplatil nic. Za screening jsem také neplatil nic, čili nevím proč si někdo stěžuje na cenu...