Souhlasím, paní doktorka je velice příjemná, dobrá, doporučuji. Souhlasím také, že k ní musíte projít kolem ne právě příjemné sestry.Ale důležitá je pro mě paní doktorka. Mít ještě super sestru, to bych možná chtěla už moc.

Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno
Soukromá gynekologická ambulance (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 2 Více

Skvělá doktorka! I kdybych měla dojíždět, nevymenim ji

S paní doktorkou LUSTIGOVOU,jsem velmi spokojená . Vzhledem k mé hormonální nesrovnalosti mám gynekologické problémy celý svůj život. Dokonce mi již od mých 20let doktoři říkali ,že nebudu mít možná ani děti. Za svůj život jsem vystřídala hodně gynekologů a mohu říct , že paní doktorka je z nich pro mě nejlepší. Je milá a žádný problém nezlehčuje. Snaží se vždy pomoci. Dokonce i s její podporou se mi podařilo ve 33 letech otěhotnět a přívést na svět zdravé dítě. Paní doktorku mohu jedině doporučit.

Jsem již několik let naprosto spokojena. Paní doktorka mě doprovodila i na cestě těhotenstvím a to vždy s nadstandardní péčí a milým úsměvem. Tereza

Paní doktorka je výborná, milá, pečlivá! Díky ní jsem si těhotenství maximálně užila, nijak mě nestresovala - (jak to moje bývalá doktorka dělala)! Sestřička je také moc milá! Jsem moc ráda, že jsem k paní doktorce přešla a určitě u ní zůstanu!

I přestože jsem se přestěhovala z Brna do Prahy, nedám na paní doktorku dopustit a na prevenci za ní pravidelně dojíždím. Je výborná! Milá, usměvavá a snaží se vytvořit v rámci možností příjemnou atmosféru. Škoda, že se takto nechovají i ostatní lékaři.

Paní doktorka je velice příjemná, ale péči i dobrou náladu u ní kazí velmi arogantní a nesympatická sestra.

Paní doktorka je velice příjemná má profesionální přístup je hodná, když se mnou řeší nějaký problém mám pocit jako by se mnou mluvila kamarádka, paní doktorku znám již velice dlouho ještě pracovala v sanatoriu Helios,k paní doktorce chodí i moje maminka a za žádnou jinou doktorku by jsme ji neměnily, všem vřele doporučuji.

Pani MUDr. Lustigová, je velmi znala ve svem oboru. Kdyz se zeny chcete na neco zeptat, tak se zeptejte. To, ze na neco vy cekate a pak neni podle Vas, tak proc se ji proste nezeptate? Pak tady akorat pomlouvate. Chodim k ni jiz x let, a kdyz se mi neco nezda nebo ze zapomnela, tak se ji proste a jednoduse zeptam a tim mam klid. Pokud k ni nerada chodite, ze treba neco zanedbala, tak vyzkousejte nekoho jineho, aspon uvolnite misto jine pacientce. Nyni jsem tehotna a nemuzu se na nic stezovat, kdyz mam problem, kdykoliv mi pomuze s odpovedi napr.po tel, jak pani MUDr., tak i setricka, kdyz se nechate odbyti, tak vase vec

Dobrý den, jak je to s poplatky u paní doktorky? děkuji za odpověď

Skvělá doktorka! I kdybych měla dojíždět, nevymenim ji

Dobrý den, jak je to s poplatky u paní doktorky? děkuji za odpověď

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám dotaz ohledně endometriozní cysty ( 3 cm ) na pravém vaječníku. Byla mi nalezena pred 5 měsíci na pravidelné gyn. kontrole, Dosud nijak neléčena. Na poslední kontrole pred měsícem, nebylo zaznamenáno nějaké extremní zvětšení cysty. Nemám žádné extemni¨bolesti pouze občasný tlak v místě zmiňovaného vaječníku. Cyklus mám v celku pravidelný - cca 28 dnů , občas kratší co 21 dnů. Mám jedno dítě a v budoucnu bych chtěla mít ještě jedno. Lékař mi navrhuje nasadit terapii lékem Visannette 2 (Dienogest) min. na půl roku. Očekává, že se cysta zmenší a nebude nutný chirurgický zákrok, pořípadně bude proveden pouze drobnější zákrok. Já osobně mám obavy z léčby, nebotˇ může mít i plno nežádoucích vedlejších účinků (špatné psichycke rozpoložení a spaní, váhový nárust, atd.) Žiji v trvale v zahraničí a tímto dotazem se chci poradit i s odborným lékařem v ČR, tedy s Vámi. Paní doktorko, jak by jste postupovala v mém případě Vy??( hormonalní antikoncepce, chirurgicky zakrok nebo lék Visannette?) Je nebezpečné otěhotnění teď, když je tam endometriozní cysta 3cm? Předem Vám mnohokrát děkuji za vaši odpoveď!

MUDr. Lenka Lustigová

• Dobrý deň, som slovenská študentka ale potrebovala by som nutne ísť na prehliadku. Chcem sa opýtať či to je možné, resp. či mi stači europsky preukaz poistenca. Alebo ako sa to dá vyriešiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
    pacientky. S pozdravem Knedlová

MUDr. Lenka Lustigová