Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Soukromá gynekologická ambulance
Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

96 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Soukromá gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorka nikdy nenechala nic náhodě. Díky její preciznosti se přišlo na vývojovou vadou plodu v těhotenství. Prošla se mnou další těhotenství, které nebylo lehké. Dnes již mám díky paní doktorce dvě zdravé děti. Budu ji navždy vděčná.

P
Umístění: Soukromá gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorku,vřele doporučuji. Je to úžasný člověk. Nenechá nic náhodě vše vyšetří. Děkuji p.doktorko,narodila se mi krásná dcera Denisa.Vasi zásluhou. Děkuji Pavla

Ověřený profil

Souhlasím, paní doktorka je velice příjemná, dobrá, doporučuji. Souhlasím také, že k ní musíte projít kolem ne právě příjemné sestry.Ale důležitá je pro mě paní doktorka. Mít ještě super sestru, to bych možná chtěla už moc.


E
Ověřený profil

Skvělá doktorka! I kdybych měla dojíždět, nevymenim ji


K
Ověřený profil

S paní doktorkou LUSTIGOVOU,jsem velmi spokojená . Vzhledem k mé hormonální nesrovnalosti mám gynekologické problémy celý svůj život. Dokonce mi již od mých 20let doktoři říkali ,že nebudu mít možná ani děti. Za svůj život jsem vystřídala hodně gynekologů a mohu říct , že paní doktorka je z nich pro mě nejlepší. Je milá a žádný problém nezlehčuje. Snaží se vždy pomoci. Dokonce i s její podporou se mi podařilo ve 33 letech otěhotnět a přívést na svět zdravé dítě. Paní doktorku mohu jedině doporučit.


K
Ověřený profil

Jsem již několik let naprosto spokojena. Paní doktorka mě doprovodila i na cestě těhotenstvím a to vždy s nadstandardní péčí a milým úsměvem. Tereza


J
Ověřený profil

Paní doktorka je výborná, milá, pečlivá! Díky ní jsem si těhotenství maximálně užila, nijak mě nestresovala - (jak to moje bývalá doktorka dělala)! Sestřička je také moc milá! Jsem moc ráda, že jsem k paní doktorce přešla a určitě u ní zůstanu!


S
Ověřený profil

I přestože jsem se přestěhovala z Brna do Prahy, nedám na paní doktorku dopustit a na prevenci za ní pravidelně dojíždím. Je výborná! Milá, usměvavá a snaží se vytvořit v rámci možností příjemnou atmosféru. Škoda, že se takto nechovají i ostatní lékaři.


J
Ověřený profil

Paní doktorka je velice příjemná, ale péči i dobrou náladu u ní kazí velmi arogantní a nesympatická sestra.


S
Ověřený profil

Paní doktorka je velice příjemná má profesionální přístup je hodná, když se mnou řeší nějaký problém mám pocit jako by se mnou mluvila kamarádka, paní doktorku znám již velice dlouho ještě pracovala v sanatoriu Helios,k paní doktorce chodí i moje maminka a za žádnou jinou doktorku by jsme ji neměnily, všem vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň, som slovenská študentka ale potrebovala by som nutne ísť na prehliadku. Chcem sa opýtať či to je možné, resp. či mi stači europsky preukaz poistenca. Alebo ako sa to dá vyriešiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
pacientky. S pozdravem Knedlová

MUDr. Lenka Lustigová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti