Lenka Lustigová, gynekolog Brno

MUDr. Lenka Lustigová

Gynekolog Více

94 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno
Soukromá gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
94 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Souhlasím, paní doktorka je velice příjemná, dobrá, doporučuji. Souhlasím také, že k ní musíte projít kolem ne právě příjemné sestry.Ale důležitá je pro mě paní doktorka. Mít ještě super sestru, to bych možná chtěla už moc.


E
Ověřeny pacient

Skvělá doktorka! I kdybych měla dojíždět, nevymenim ji


K
Ověřeny pacient

S paní doktorkou LUSTIGOVOU,jsem velmi spokojená . Vzhledem k mé hormonální nesrovnalosti mám gynekologické problémy celý svůj život. Dokonce mi již od mých 20let doktoři říkali ,že nebudu mít možná ani děti. Za svůj život jsem vystřídala hodně gynekologů a mohu říct , že paní doktorka je z nich pro mě nejlepší. Je milá a žádný problém nezlehčuje. Snaží se vždy pomoci. Dokonce i s její podporou se mi podařilo ve 33 letech otěhotnět a přívést na svět zdravé dítě. Paní doktorku mohu jedině doporučit.


K
Ověřeny pacient

Jsem již několik let naprosto spokojena. Paní doktorka mě doprovodila i na cestě těhotenstvím a to vždy s nadstandardní péčí a milým úsměvem. Tereza


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná, milá, pečlivá! Díky ní jsem si těhotenství maximálně užila, nijak mě nestresovala - (jak to moje bývalá doktorka dělala)! Sestřička je také moc milá! Jsem moc ráda, že jsem k paní doktorce přešla a určitě u ní zůstanu!


S
Ověřeny pacient

I přestože jsem se přestěhovala z Brna do Prahy, nedám na paní doktorku dopustit a na prevenci za ní pravidelně dojíždím. Je výborná! Milá, usměvavá a snaží se vytvořit v rámci možností příjemnou atmosféru. Škoda, že se takto nechovají i ostatní lékaři.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná, ale péči i dobrou náladu u ní kazí velmi arogantní a nesympatická sestra.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná má profesionální přístup je hodná, když se mnou řeší nějaký problém mám pocit jako by se mnou mluvila kamarádka, paní doktorku znám již velice dlouho ještě pracovala v sanatoriu Helios,k paní doktorce chodí i moje maminka a za žádnou jinou doktorku by jsme ji neměnily, všem vřele doporučuji.


A
Ověřeny pacient

Pani MUDr. Lustigová, je velmi znala ve svem oboru. Kdyz se zeny chcete na neco zeptat, tak se zeptejte. To, ze na neco vy cekate a pak neni podle Vas, tak proc se ji proste nezeptate? Pak tady akorat pomlouvate. Chodim k ni jiz x let, a kdyz se mi neco nezda nebo ze zapomnela, tak se ji proste a jednoduse zeptam a tim mam klid. Pokud k ni nerada chodite, ze treba neco zanedbala, tak vyzkousejte nekoho jineho, aspon uvolnite misto jine pacientce. Nyni jsem tehotna a nemuzu se na nic stezovat, kdyz mam problem, kdykoliv mi pomuze s odpovedi napr.po tel, jak pani MUDr., tak i setricka, kdyz se nechate odbyti, tak vase vec


P

Názor přidán dne 18.04.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý deň, som slovenská študentka ale potrebovala by som nutne ísť na prehliadku. Chcem sa opýtať či to je možné, resp. či mi stači europsky preukaz poistenca. Alebo ako sa to dá vyriešiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
    pacientky. S pozdravem Knedlová

    MUDr. Lenka Lustigová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti