MUDr.

Lenka Lustigová verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog

Kontaktní informace

 • Soukromá gynekologická ambulance

  Palackého tř. 1-3, atreál VFU, 61242 Brno, jihomoravský

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nejnovější názory

 • Souhlasím, paní doktorka je velice příjemná, dobrá, doporučuji. Souhlasím také, že k ní musíte projít kolem ne právě příjemné sestry.Ale důležitá je pro mě paní doktorka. Mít ještě super sestru, to bych možná chtěla už moc.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Jana Strmisková
  Jana Strmisková
  Gynekolog
  Tyršova 42, Brno
  S paní doktorkou jsem spojená, je pečlivá, velmi milá a má lidský přístup. V případě akutnějších potíží mě ihned… Více

  Nazari Henrietta
  Nazari Henrietta
  Gynekolog
  Bayerova 11, Brno
  Paní doktorka je pro mě ženská na pravém místě. Jsem u ní již dlouho, včetně těhotenství. Miluji její přístup v… Více

  Jan Miklica
  Jan Miklica
  Gynekolog
  Zahradníkova 494/2, Brno
  Přístup pana doktora i jeho sestřičky vstřícný a uklidňující.Vyšetření bylo důkladné a velmi šetrné,šla jsem s… Více

  Věra Ondrušová
  Věra Ondrušová
  Gynekolog
  Zahradníkova 494/2, Brno
  Musim rict, ze pani doktorka je jednak pro klientka, takze na rozdil od ostatnich mluvi a komentuje.. A je pecliva… Více

  Roman Laštůvka
  Roman Laštůvka
  Gynekolog
  Moravcova 261/5, Kroměříž
  -příjemné prostředí ordinace -profesionální vystupování lékaře -minimální čekací doba -výhoda objednání pře… Více

  Otázky pacientů

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů
  Lenka Lustigová
  Lenka Lustigová
  Gynekolog
  Brno
  Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
  pacientky. S pozdravem Knedlová

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  95 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Souhlasím, paní doktorka je velice příjemná, dobrá, doporučuji. Souhlasím také, že k ní musíte projít kolem ne právě příjemné sestry.Ale důležitá je pro mě paní doktorka. Mít ještě super sestru, to bych možná chtěla už moc.

  • E

   Skvělá doktorka! I kdybych měla dojíždět, nevymenim ji

  • K

   S paní doktorkou LUSTIGOVOU,jsem velmi spokojená . Vzhledem k mé hormonální nesrovnalosti mám gynekologické problémy celý svůj život. Dokonce mi již od mých 20let doktoři říkali ,že nebudu mít možná ani děti. Za svůj život jsem vystřídala hodně gynekologů a mohu říct , že paní doktorka je z nich pro mě nejlepší. Je milá a žádný problém nezlehčuje. Snaží se vždy pomoci. Dokonce i s její podporou se mi podařilo ve 33 letech otěhotnět a přívést na svět zdravé dítě. Paní doktorku mohu jedině doporučit.

  • K

   Jsem již několik let naprosto spokojena. Paní doktorka mě doprovodila i na cestě těhotenstvím a to vždy s nadstandardní péčí a milým úsměvem. Tereza

  • J

   Paní doktorka je výborná, milá, pečlivá! Díky ní jsem si těhotenství maximálně užila, nijak mě nestresovala - (jak to moje bývalá doktorka dělala)! Sestřička je také moc milá! Jsem moc ráda, že jsem k paní doktorce přešla a určitě u ní zůstanu!

  • S

   I přestože jsem se přestěhovala z Brna do Prahy, nedám na paní doktorku dopustit a na prevenci za ní pravidelně dojíždím. Je výborná! Milá, usměvavá a snaží se vytvořit v rámci možností příjemnou atmosféru. Škoda, že se takto nechovají i ostatní lékaři.

  • J

   Paní doktorka je velice příjemná, ale péči i dobrou náladu u ní kazí velmi arogantní a nesympatická sestra.

  • S

   Paní doktorka je velice příjemná má profesionální přístup je hodná, když se mnou řeší nějaký problém mám pocit jako by se mnou mluvila kamarádka, paní doktorku znám již velice dlouho ještě pracovala v sanatoriu Helios,k paní doktorce chodí i moje maminka a za žádnou jinou doktorku by jsme ji neměnily, všem vřele doporučuji.

  • A

   Pani MUDr. Lustigová, je velmi znala ve svem oboru. Kdyz se zeny chcete na neco zeptat, tak se zeptejte. To, ze na neco vy cekate a pak neni podle Vas, tak proc se ji proste nezeptate? Pak tady akorat pomlouvate. Chodim k ni jiz x let, a kdyz se mi neco nezda nebo ze zapomnela, tak se ji proste a jednoduse zeptam a tim mam klid. Pokud k ni nerada chodite, ze treba neco zanedbala, tak vyzkousejte nekoho jineho, aspon uvolnite misto jine pacientce. Nyni jsem tehotna a nemuzu se na nic stezovat, kdyz mam problem, kdykoliv mi pomuze s odpovedi napr.po tel, jak pani MUDr., tak i setricka, kdyz se nechate odbyti, tak vase vec

  • P

   Dobrý den, jak je to s poplatky u paní doktorky? děkuji za odpověď