Praktický lékař pro dospělé
Vratislavická 55/1, Liberec

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Brilantní lékařka, která je se mnou 35 let trpělivá.

Paní doktorka je super, na pacienta si udělá vždy čas, vše vysvětlí a má lidský přístup což už se dnes jen tak nevidí. Chodím k ní už přes 20 let, nikdy nic nezanedbá a cokoli se jí nezdá, ihned řeší a napíše doporučení na odborná vyšetření a není jí líno zvednout telefon, zavolat tam, zasvětit jiného doktora do problému a pacienta rovnou objednat. Rozhodně bych neměnila. Škoda jen, že už nepřibírá nové pacienty. Bože chraň nás pacienty, až jednou paní doktorka půjde do důchodu.

Chcete-li zažít anděla,pak navštivte její ordinaci.Přijemná a lidská v každém ohledu.Manželé Čásároví

K paní doktorce chodím já i můj manžel asi 20 let a nikdy bych neměnila. Je naprosto bezvadná, milá, hodná , nemůžu si ji vynachválit. Nechápu tady názor, že je náladová. Já jsem nyní v invalidním důchodu, ale před tím jsem u ní byla několikrát za měsíc a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by byla nepříjemná. Bez problémů dá doporučení k odbornému vyšetření, vždy dobře poradí. U mě nejlepší doktorka. Dlasková Vlasta

Paní doktorka je výborná a svým pacientům se věnuje. Navíc má lidský přístup a to se dnes již jen tak nevidí. Jsme u ní již řadu let a jsme velmi spokojeni.

Myslím,že tato hodnocení mohou být užitečná i pro ostatní pacienty i lékaře.Komu se paní doktorka nelíbí může jít jinam.Já jsem spokojený.Josef Nohýnek.

Nedoporučuji paní doktorka je velmi náladová, možná občas má i dobrou náladu, nemá ráda nemocné pacienty, kterým by se musela věnovat a velmi obtížně se od ní dostává doporučení na odborné vyšetření, nemá ráda komplikované nemocné pacienty rada se jich zbavuje, napíše vám to co ji nadiktujete, má komplikovaný osobní život, takže potřebuje jen body, ale pak odborné vyšetření, když potřebujete musíte si ho zařídit přes známý jinak máte smůlu.

Chodím k paní doktorce celou dobu co tam ordinuje a jsem s ní maximálně spokojen.Jsem rád,že chodím právě k ní,protože má zájem o každého pacienta ho vyléčit nebo mu pomoci.Neměnil bych za žádnou cenu i když bych to měl blíž domova.
Vděčný pacient Vítek Bohuslav

Velký obdiv a spokojenost. I když má paní doktorka své bolesti a trápení jako každý, vyslechne vždy každého bez mrknutí oka. Pečlivá, svědomitá, lidská. Dokud tu bude ordinovat, nebudu měnit.

paní doktorku znám léta a neměnila bych...mám k ní důvěru já i moji synové....je vstřícná i mimo službu v ordinaci, nikdy neodmítne pomoc v kteroukoliv hodinu,moc si jí vážím...