Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: jiné místo Utz

Paní doktorka mne měla jako zástup,byla jsem u ní 2x. Nejen, že do ordinace pravidelně přišly se sestrou až skoro po hodině začátku otevírací doby, bez omluvy, bez listecku na dveřích. Velmi nepříjemná, velmi neochotna. Ihned jsem pochopila, že obtěžuji. Než jít ještě někdy k ní, raději si zajdu do nemocnice.

já osobně jsem s paní doktorkou spokojená,nemám s ní nejmenší problém,ale chtěla jsem zaregistrovat i svou dceru a po sdělení( jinak moc fajn )sestřičky,že registrační poplatek činí 500kč,bohužel hledám pro dceru jinou doktorku.škoda.

Moc milá doktorka, špatné zkušenosti nemám nijak velké, ale trošku zanedbala pár věcí v těhotenství, díky kterým jsme měli problémy. Není špatná, ale nedůvěřuji jí a raději odcházím

Neznám báječnější a zodpovědnější paní doktorku. Po odborné stránce perfektní, jako člověk hodná, milá, nepovyšuje se, prostě báječná.

Ze strany pani doktorky jsem nekolikrat zazila velmi neprijemne chovani. Byla to ma prvni gynekolozka a zvlast pri prvnim vysetreni se ke me chovala az hrube. Vysetreni bolelo a pani doktorka mne uzemnila slovy, ze to prece nic neni, ze to musim vydrzet. Kdyz jsem po trech letech vysadila hormonalni antikoncepci, tak se na mne temer rozkrikla, ze ji preci brat musim, ze diky ni mam pravidelnou menstruaci. Bohuzel jsem take trpela zanety, na ktere predepisovala stale ty same leky, ktere nepomahaly. Verim, ze i diky tomu jsem s nimy bojovala nekolik let.Nyni mam moznost srovnani a je mi jasne, ze tak, jak se ke mne chovala pani doktorka Larysa Korkh, by se lekar k pacientovi rozhodne chovat nemel.

Já osobně si ji nemůžu vynachválit lepší paní Doktorku jsem si ani nemohla přát.Mám jí hrozně moc ráda,vždy spolu skvěle pokecáme a pokaždé s úsměvem a má skvělou sestřičku prostě jsem ráda,že jí mám.Tak si jen přeju aby vydržela co nejdéle protože s předchůdkyněmi to byla katastrofa jako byla pí doktorka Guzaničová a Novotná :-(

Pani doktorku,v zadnem pripade nedoporucuji. Je sice mila,usmevava a prijemna jak tady mnozi pisete,ale to je asi tak vsechno. Vysetreni neni dukladne, prijde mi ze skoro zadne. Ma docela laxni pristup.

Paní doktorka je poctivá, nic nezanedbává, každý broblém hned řeší, dokáže poradit a je hodná, vždy příjemná a citlivá... Mohu jen všem vřele doporučit!!!

Paní doktorka je velmi příjemná a sestřička taktéž.
Jsem velmi spokojená a mám knim naprostou důvěru.

moc doporučuji velmi hodna a strašně mila p.doktorku mohu jen doporučit nemam sni žadny problemy