Ladislava Haraštová, gynekolog Brno

MUDr. Ladislava Haraštová

Gynekolog

61 názorů

Adresa

Vídeňská 55, Brno
Ordinace odborného lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
61 názorů

V
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace odborného lékaře gynekologa Jiný

Paní doktorka Haraštová je nejlepší gynekoložka, se kterou jsem se ve svém životě setkala, i proto ačkoli jsem se z Brna přestěhovala do Prahy, za ní dojíždím. Má skvělý přístup, je velmi milá a vždy se vám snaží vyjít vstříc.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Haraštová je podle mého názoru výborný odborník, jsem s její prací velmi spokojená. Vždy mi poradí a zodpoví na otázky, které mě zajímají, určitě bych neměnila za jinou paní doktorku.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi arogantní a namyšlená... Prohlídky u ní jsou drsné...Nelíbilo se mi její chování ke mně jako pacientce, která má obavy a strach.Neumi si vcítit do role druhého.Preventivni prohlídky u ní jsem neustále odkládala na nejpozdější terminLJakmile se prohlídka blížila, začaly mi pracovat nervy,v čekárně mi srdce bušilo až v krku..... Lékařsku jsem změnila a jsem velice ráda...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Neumím si představit lepší přístup gynekoložky než jaký má paní doktorka Haraštová. Je přímá, zodpovědná, vše vysvětlí, doporučí nejlepší variantu, samotné vyšetření vůbec není nepříjemné jako u jiných lékařů :-) Rozhodně doporučuji! Nikdy jsem neměla lepší gynekoložku!


B
Ověřeny pacient

Jsem naprosto spokojená, vždy mi vše vysvětlí. Dá se rozumně domluvit na prohlídce. V případě pochybností oděšle ke specialistovi ke konzultaci. Odborník jak má být!


B
Ověřeny pacient

Výborná lékařka a odbornice na svém místě. Vždycky bývám před každým vyšetřením (byť i preventivním) velice nervózní, ale paní doktorka si po celou dobu se mnou povídá a snaží se přivést mě na jiné myšlenky. Oceňuji její vřelý a sympatický přístup, je velmi lidská a nemám s ní pocit studu nebo obavy, že bych se jí nemohla svěřit s jakýmkoli zdravotním problémem z této oblasti. Spolu s velmi milou a přívětivou sestrou vytvářejí skvělý tým, který mohu s nejlepším svědomím doporučit.


K
Ověřeny pacient

Volím neutrální hodnocení, protože s paní doktorkou jsem se setkala pouze jednou. Vyšly mi pozitivní těhotenské testy, a protože jsem si chtěla být jistá, vydala jsem se hned po zjištění ke své gynekoložce. Ta měla však dovolenou a lístek na dveřích odkazoval právě na paní Haraštovou. Těhotenství bylo první a neplánované, proto jsem byla plna dojmů a ověření pro mne bylo velmi důležité. Proto mi velmi ublížil přístup paní doktorky Haraštové, která mi na to řekla: "A to jste nemohla týden počkat?" (až skončí mé lékařce dovolená), čímž mi dala najevo, že jí velmi obtěžuji. V průběhu vyšetření byla velmi chladná. I přes to, že mi v závěru formálně pogratulovala k osmému týdnu těhotenství, a jsem měsíc po porodu, vzpomínka na setkání s ní je stále ve mně. Chápu, že každý den člověk nemá náladu, zvlášť pokud se setká s prací navíc, ale možná by měla být trochu empatičtější. Její poznámka byla vzhledem k situaci nemístná a navíc naprosto bezpředmětná a zbytečná!


K
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka, odbornice s vstříácným, ale razantním přístupem, doporučí a vysvětlí vše. Nemohu než chválit.


M
Ověřeny pacient

Pro gynekology u nás bylo u mě vše v pořádku, až pani doktorka mě dlouhodobě léčila a taky vyléčila. Snaží se mně vždy a ve všem pomoci, za to jí velmi děkuji. Chodím k ní již řadu let, nevadí mně 60 km dojíždění, chodí k ní i moje dcery a nemůžeme si ji vynachválit. Jste rozhodně nejlepší.


B

Dobrý den, léta chodím k paní doktorce, je profesionálně na výši a velmi zodpovědná. Díky její péči a neodbytnosti a přísnému přístupu / neboť jsem lempl /, jsem konečně přišla na to, že nemám potíže gynekologického rázu, ale chronický zánět slepého střeva, který na každou koupel reagoval bolestmi v podbřišku. A jsem zdravá


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti