Ladislava Haraštová, gynekolog Brno

Gynekolog

Vídeňská 55, Brno
Ordinace odborného lékaře gynekologa

Umístění: Ordinace odborného lékaře gynekologa Jiný

Paní doktorka Haraštová je nejlepší gynekoložka, se kterou jsem se ve svém životě setkala, i proto ačkoli jsem se z Brna přestěhovala do Prahy, za ní dojíždím. Má skvělý přístup, je velmi milá a vždy se vám snaží vyjít vstříc.

Paní doktorka Haraštová je podle mého názoru výborný odborník, jsem s její prací velmi spokojená. Vždy mi poradí a zodpoví na otázky, které mě zajímají, určitě bych neměnila za jinou paní doktorku.

Paní doktorka je velmi arogantní a namyšlená... Prohlídky u ní jsou drsné...Nelíbilo se mi její chování ke mně jako pacientce, která má obavy a strach.Neumi si vcítit do role druhého.Preventivni prohlídky u ní jsem neustále odkládala na nejpozdější terminLJakmile se prohlídka blížila, začaly mi pracovat nervy,v čekárně mi srdce bušilo až v krku..... Lékařsku jsem změnila a jsem velice ráda...

Neumím si představit lepší přístup gynekoložky než jaký má paní doktorka Haraštová. Je přímá, zodpovědná, vše vysvětlí, doporučí nejlepší variantu, samotné vyšetření vůbec není nepříjemné jako u jiných lékařů :-) Rozhodně doporučuji! Nikdy jsem neměla lepší gynekoložku!

Jsem naprosto spokojená, vždy mi vše vysvětlí. Dá se rozumně domluvit na prohlídce. V případě pochybností oděšle ke specialistovi ke konzultaci. Odborník jak má být!

Výborná lékařka a odbornice na svém místě. Vždycky bývám před každým vyšetřením (byť i preventivním) velice nervózní, ale paní doktorka si po celou dobu se mnou povídá a snaží se přivést mě na jiné myšlenky. Oceňuji její vřelý a sympatický přístup, je velmi lidská a nemám s ní pocit studu nebo obavy, že bych se jí nemohla svěřit s jakýmkoli zdravotním problémem z této oblasti. Spolu s velmi milou a přívětivou sestrou vytvářejí skvělý tým, který mohu s nejlepším svědomím doporučit.

Volím neutrální hodnocení, protože s paní doktorkou jsem se setkala pouze jednou. Vyšly mi pozitivní těhotenské testy, a protože jsem si chtěla být jistá, vydala jsem se hned po zjištění ke své gynekoložce. Ta měla však dovolenou a lístek na dveřích odkazoval právě na paní Haraštovou. Těhotenství bylo první a neplánované, proto jsem byla plna dojmů a ověření pro mne bylo velmi důležité. Proto mi velmi ublížil přístup paní doktorky Haraštové, která mi na to řekla: "A to jste nemohla týden počkat?" (až skončí mé lékařce dovolená), čímž mi dala najevo, že jí velmi obtěžuji. V průběhu vyšetření byla velmi chladná. I přes to, že mi v závěru formálně pogratulovala k osmému týdnu těhotenství, a jsem měsíc po porodu, vzpomínka na setkání s ní je stále ve mně. Chápu, že každý den člověk nemá náladu, zvlášť pokud se setká s prací navíc, ale možná by měla být trochu empatičtější. Její poznámka byla vzhledem k situaci nemístná a navíc naprosto bezpředmětná a zbytečná!

Vynikající lékařka, odbornice s vstříácným, ale razantním přístupem, doporučí a vysvětlí vše. Nemohu než chválit.

Pro gynekology u nás bylo u mě vše v pořádku, až pani doktorka mě dlouhodobě léčila a taky vyléčila. Snaží se mně vždy a ve všem pomoci, za to jí velmi děkuji. Chodím k ní již řadu let, nevadí mně 60 km dojíždění, chodí k ní i moje dcery a nemůžeme si ji vynachválit. Jste rozhodně nejlepší.

Dobrý den, léta chodím k paní doktorce, je profesionálně na výši a velmi zodpovědná. Díky její péči a neodbytnosti a přísnému přístupu / neboť jsem lempl /, jsem konečně přišla na to, že nemám potíže gynekologického rázu, ale chronický zánět slepého střeva, který na každou koupel reagoval bolestmi v podbřišku. A jsem zdravá