MUDr. Ladislava Bartošová

Pediatr Více

Dobřichovice 1 adresa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Březová 341, Dobřichovice

P.doktorka Bartosova byla nejlepsi na celem svete! Nenahraditelna kapacita jak v lekarstvi tak v komunikaci s lidma.. po telefonu vzdy vedela s kym mluvi jeste pred vyslovenim prijmeni coz znamenalo ze kazdeho pacienta zvlast dobre znala,nic zbytecne neprehanela jako to delaji ostatni doktorky a honi maminky po vysetreni ktere pak stejnak nic nenajde. Milovala jsem ji a moje deti taky! Chci ji zpet protoze byla pro me deti to nejlepsi! Psychicky nas vzdy podrzela vzhledem k tomu ze byl syn narozen v 7mesici tak to bylo casto potreba. Dekuji ji za vse a brecim pri vzpomince na ni!

Paní doktorka a sestřička Ivanka jsou moc trpělivé a hodné. Málokdy dlouho čekáme , snaží se.
Paní doktorka nám poskytne potřebné informace a nabídne možnosti léčení . Chodíme k ní s oběma holčičkami a jsme moc spokojené.
Jen sestřička Katka by mohla být příjemnější. Ale i tak mohu jen doporučit.

Tak tuto paní doktorku nedoporučuji. Odmítla mi ošetřit syna, že prý má jednání. Byly jsme u ní v pátek ve 12:10 a na dveřích měla napsáno, že má do 12:45. Ani nevstala od stolu a jenom na mě zavolala, že nemá čas a že má jednání ať přijdeme jindy a sestře řekla aby to vyřídila. Syn měl teplotu, bolelo ho břicho, hlava a zvracel, byl bílý jako stěna. Sestra mi v čekárně řekla abych to vyřešila dietou. Tak jsem jí odpověděla, že to nebudu řešit dietou ale tím, že si beru karty a už mě tam víckrát nikdo neuvidí.

K paní doktorce Bartošové chodím již od narození, jsem s ní velmi spokojená, vždy mě vyléčila. ;)

Nejlepší..

Tato paní lékařka je opravdu nejlepší kterou známe, využíváme její služeb již několik let. Nikdy jsme od ní neslyšeli to nejde, vždy příjemná a usměvavá, její přístup k pacientům je velmi příkladný. Obě děti nemají nejmenší problém s tím, když máme jít na prohlídku, a k paní doktorce mají velmi pozitivní vztah.
DOPURUČUJI!

Po přestěhování do Dobřichovic jsem si na doporučení zvolila paní doktorku.
Jsem s ní velmi spokojená, vždy nás pečlivě vyšetří a odpoví na moje dotazy.
Ikdyž je čekárna často plná, paní doktorka i sestřička vždy vše zvládají s úsměvem.
Doporučuji všem!

S přístupem a odbornou znalostí jsem maximálně spokojená.

Velmi milá paní doktorka

Doporučuji.
Paní doktorka je moc milá, je na ní vidět, že má děti opravdu ráda, její přístup k nim mě velmi mile překvapil.
Nic nezanedbává, ale zároveň z ničeho nedělá "velkou vědu" a vždycky mě uklidní a dokáže poradit.