MUDr. Květoslava Boháčová

Zubař Více

Česká Lípa 1 adresa

Praktický zubní lékař
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Nemůžu si stěžovat syna ošetřuje bezvadně a manžela taktéž i když ten je tam vařenej pečenej :)

K paní zubařce chodím již od mala a jsem s ní velmi spokojená. A od 1 roku tam začal chodit můj synovec který nemá rád lékaře, ale paní zubařky se nebojí naopak když mu dělá něco v pusince řádně mu to vysvětlí. Vždy se k nám chová mile a nikdy na nás nezvýšila hlas. Problém nebude asi v paní zubařce.

je nejlepší a nikdy na nás neřvala naopak nám vždy vše dobře vysvětlila

K paní zubařce chodím už snad 15 let a nemohu si ji vynachválit. V dětství jsem chodila k jiné zubařce, která nebyla schopná mi dát zuby do pořádku a ještě se chovala tak,že z každé návštěvy jsem měla hrůzu,což může potvrdit moje mamča. Paní doktorka Boháčová je skvělá-u ní jsem přestala mít strach ze zubařského křesla,vždy,když je nějaký problém,dokáže mi dobře poradit a vše vysvětlit. Několik let jsem žila v Praze a stála mi za to,abych k ní dojížděla,i díky její ochotě,a ochotě sestřičky,která je taktéž velmi milá,přizpůsobit se časově právě mému dojíždění(samozřejmě v rámci ordinačních hodin) Rozhodně bych neměnila a paní doktorku můžu jen doporučit!!

Hezký den všem,
já měla jako dítě se zubařem příšerné zkušenosti a říkali jsme mu "řezník". Ani si nevzal rukavice a v jednom kuse hudral, jako by děti nesnášel.

Dnes mám dvě malé holky a snažila jsem jim najít opravdovou dětskou zubní. K doktorce Boháčové chodíme rády. Má 6tiletá dcera je takový strašpytlík, ale u zubařky pusu otevře bez problémů. U mé 2leté stačilo vysvětlení a zbavila se závislosti na dudlíku. Ještě jsem nezažila takový přístup. Kdykoliv přijdeme, tak se na zubařské křeslo hrnou obě najednou. Jsem moc vděčná, že zatím máme ty nejlepší zkušenosti.

Mudr.Boháčová je odborník na správném místě.CHodím k ní několik let i celá má rodina a neměnila bych.

S paní zubařkou mám velice dobré zkušenosti. Chodila jsem k ní jako malé dítě, teď už dospělá. Přihlásila jsem k ní i svého, dnes dvouletého syna. Byly jsme s ním již na 3 prohlídkách. Nikdy na něj nezvýšila hlas, když nechtěl otevřít pusu. Naopak při první prohlídce, když nechtěl otevřít pusu, si s ním povídala až jí nakonec sám otevřel. Teď při třetí prohlídce už pusu otevřel sám, nebyl žádný problém, nechal si prohlédnout zoubky, pojezdil si v křesle. Já nemůžu říci nic špatného. Mně trhala dva zuby. I když mě to bolelo, sama to poznala a dala bez problémů další injekci. Pak jsem už necítila nic. Výborná zubařka a je vyhlášená tím, že pomáhá dalším zubařům trhat zuby, protože oni to neumí. Mohu jen doporučit. Lucie

Paní zubařku Boháčovou doporučuji všem, kteří navštěvují zubní lékaře a ošetření od nich je bolestivé,...k paní zubařce Boháčové chodím 9 let a jsem spokojená. Nikdy mě ošetření od paní zubařky nebolelo a to jsem měla velké problémy se zuby. Nikdy na mě nezvýšila hlas a neprojevovala se jako ,, šílená zubařka, která si vztek ventiluje na malé děti,,. Proto vidím problém ve Vás, které už doma své děti strašíte zubařem. Odkud by se to malé dítě asi bálo??? Takže matky nebuďte hysterické a učte děti k tomu, že lékařské prohlídky a lékařské ošetření je běžná věc. Doporučuji všem paní zubařku Boháčovou.

musím souhlasit s paní Šárkou. Sama jsem jako dítě k doktorce Boháčové chodila a vím, že její přístup k dětem je příšerný, u práce se rozčiluje, zvyšuje hlas, na děti křičí... se svými dětmi chodím jinam a jsem ráda.