Arnoštova 288, Přelouč
Sam. ordinace PL- stomatologa s labor. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Sam. ordinace PL- stomatologa s labor.

K paní doktorce chodím už řadu let a neměnila bych. Jsem velice spokojena s její péčí a přístupem. Dle mého názoru je to člověk na svém místě, je pečlivá, příjemná a lidská.

Proti odbornému ošetření nic nemám,ale jinak po organizační stránce katastrofa.Není přece normální čekat na ošetření 3 hodiny.A to pokaždé.V čerkárně se člověk dozví,že 3 pacienti jsou objednány na stejnou dobu.Vzhledem k tomu,že se vyměnily sestry,bude toto v kompetenci paní doktorky.Je to bezohledné vůči pacientům.Nešlo by s tím něco udělat? H.Č.

Ž
Umístění: Sam. ordinace PL- stomatologa s labor. Zánět dásní, bolesti hlavy

K paní doktorce jsem přišla s velkými bolesti hlavy, zubů a dásní. Výsledek po vytržení zubu moudrosti. Nebyla jsem její pacientka a přesto se mi začala věnovat. Předepsala mi vitamínové injekce a vitamíny, ošetřila dásně a doporučila mi zubní pastu a ústní vodu. S léky byl problém kvůli kojení. Celkově se o mě postarala, byla hodná a starostlivá. Docházela jsem k ní několikrát týdně a díky její péči se můj zdravotní stav zlepšil. Moc jí za vše děkuji. Dnes k ní chodíme celá rodina.

Umístění: Sam. ordinace PL- stomatologa s labor.

K paní doktorce chodím již více jak 25 let a dala mi zuby do pořádku. Vděčím ji za to, že ve svých 62 letech mám stále své zuby, tomu se říká odborník. Jestli se chvíli čeká tak to je tím, že má jako každý dobrý a odborný lékař hodně pacientů. Za svůj názor se nestydím a dovedu ho podepsat - na rozdíl od anonymů. Semerád

Názor přidán dne 01.03.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Take mam bohuzel spatne zkusenosti. Chodila jsem snad od mala k pani Backorove, i v posledni dobe pani Rousarove. Chodila jsem tam pravidelne i rada, presto ze mam trauma ze zubaru.V nedavne dobe uz jsem neprekousla cekani v ordinaci nekolik hodin, nastavna jsem odesla k jine pani Zubarce, ta mi zjistila, ze mam celou pusu kazu. Coz mi nejde do hlavy, kdyz me zuby byly vzdy chvaleny...Ted trpim jak blazen a premyslim o napsani stiznosti primo pani Backorove.

Mohu jen doporučit. Dnes mi pani doktorka velmi pomohla. Narozdil od jinych arogantnich doktoru, kteri mi vynadali uz jen za to ze jsem za nimi prisel a zub mi doslova ****** - napsali ze cisti kanalky, ktere jsou jiz vycistene a dokonce zaplnene! a to nemluvim o tom ze mi do pusy sahali holyma a neumytyma rukama a vrtackou mi provrtali zkrz jeden zub i ten vedle - Doktorka Bačkorová s dcerou jako jedine vedeli co maji delat a toho 5ti deniho utrpeni s bolestivym zanetem zubu me zbavily ihned. Navic si na me nasli cas hned druhy den, aby mi pomohli a zuby dolecily. To ze se musi dyl cekat je mi uplne jedno, jeto aspon dukaz toho ze doktorka dela svoupraci peclive. Jeji pristup k pacientovi je naprosto perfektni! Mluvi s pochopenim a vzdy dobre vysvetli co cloveku je a co bude delat a peclive zvazuje vsechny alternativy nez se rozhodne neco udelat. Takze vrele doporucuji!!

Nevím, já jsem od školy strašpytel co se týče stomatologa, na paní doktorku si nemůžu stěžovat. Přestěhovala jsem se z moravy a musela si najít stomatologa a na doporučení jsem se objednala a vše proběhlo v pořádku, ikdyž jsem člověk co má panický strach ze stomatologa.

Názor přidán dne 06.09.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

K paní doktorce jsem také přestala chodit, snad je napůl profesionál, ale to čekání, než příjdete na řadu, zbytečně se dlouho vykecává v ordinaci, v tomto případě bezohledná, vlastně od ní odešla celá moje rodina, mě nadělala více škody, než užitku, nedoporučuji!!!