Umístění: Stomatologie Kladno s.r.o. Jiný

Paní zubařka je mou nejlepší zubařkou co jsem kdy měla. Její práce je velmi precizní a namyšlená opravdu není. S jejím výkonem, který se odráží na mém chrupu jsem velmi spokojená. Dala mi do pořádku pěknou škálu zubů od bývalé zubařky a nedám na ní dopustit. Mám fobii ze zubařů ale k ní chodím opravdu velmi ráda.

Umístění: Stomatologie Kladno s.r.o.

Milá a šikovná zubařka, vše vysvětlí, zákrok vždy rychlovka, jinam mě už nedostane nikdo ani heverem. Konečně zubařka, které důvěřuju.

Absolutně nedoporučuji. Špatně udělaná drahá protetika( po konzultaci se 4 odborníci se shodli, že je to udělané ǔplně nevhodně pro můj problém), přilepení korunky cementem za 3 minuty práce 700 kč a třeti den spadla! Celkově je i velmi arogantní , namyšlená . Nikdy bych k ní nešla, pokazila a odflákla (i dost drahé věci) ) úplně vše- i na mé přání nanesený lak na krčky vydržel chvǐli a byl udělaný velice śpatně. Opravdu jsem nic horśího nepoznala.. Pokud máte své zuby rádi a nechcete jen vyhodit nemalé peníze za špatnou práci, nenavštěvujte ji..

První zubařka ke které se těším, nic není problém, vše vysvětlí, a potom bezbolestně opraví. Hlavně se mě líbí pečlivost s kterou vše provádí, a dává si na všem záležet. Díky ní zase začnu snad věřit českému zdravotnictví.

Velmi, velmi nedoporučuji. Špatná práce- nekvalitní. Protetiku už vůbec ne. Ale ani drobné práce nedoporučuji. Velmi odbyté a po zásahu problém namísto očekávaného výsledku........ I chování ne zrovna příjemné. Na to že si klient vše platí sám ( velmi draze) bez pojišťovny opravdu zarážející.

Skvělý přístup k dětem - čtyřletému synovi trhala v celkové anestezii 6 zubů (a další spravila). Měli jsme z toho všichni strach, ale ona (stejně jako sestřičky a anesteziolog) byla naprosto úžasná.

V Jihlavě nám první zubař řekl, že mléčné zuby nemá smysl vůbec ošetřovat.
Pak malému jeden zkažený zub v Brně otevřeli a měsíc nato vytrhli.
Mezitím nás na jihlavské pohotovosti vyhodili s tím, že je syn nevychovaný - když nechtěl na křesle spolupracovat (jen nám předepsali antibiotika na zánět).
V Brně - Černopolní byli sice moc fajn, ale objednali nás na zákrok v CA víc jak 5 měsíců dopředu (což by znamenalo dávat dál denně na bolest s panadol nebo nurofen).

K paní doktorce jsme přijeli a za čtrnáct dní (20.12.) zdárně ukončila naše víc jak půlroční trápení...
Má laskavý přístup k dítěti, nám vše vysvětlila a navrhla optimální řešení. Moc děkujeme.