Ostrovského 253/3 - Smíchov, Praha 5, Praha

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

900 Kč

500 Kč

300 Kč

Dentální hygienistka Kristina Bendlová, DiS.

Toužíte po zdravých zubech a krásném úsměvu?
Ráda Vám pomůžu!

Z návštěvy ordinace nemusíte mít žádné obavy. Společnými silami ji...

• dentální hygiena

Umístění: Dentální hygienistka Kristina Bendlová, DiS. odstranění zubního kamene

Ked som zacala chodit k pani Bendlovej, zubma hygiena trvala 40 min a postupne sa skracovala. Dnes trva hygiena u pani Bendlovej 20 min, clovek sa citi ako v tovarni, chapem, ze chce denne vybavit co najviac ludi, bohuzial na ukor kvality, pohodlia a pocitu, ze som dalsi clovek v kresle …. inac mi vysla vzdy v ustrety s terminom . Znami, ktori k nej chodia maju podobny pocit. Skoda!

Umístění: Dentální hygienistka Kristina Bendlová, DiS. Vstupní návštěva/dospělí

Skvělý. Nemám co vytknout, ač mi zubní hygienu dělá moje zubařka v rámci prevence, tak takhle dokonalý jako od paní Bendlové jsem to nikdy neměla. Šestiletá dcera trpí naprosto hysterickou fobii ze zubaře, byť jsme ji nepremluvily k čištění, chci tam s ni chodit pravidelně už jen proto, že přístup paní Bendlové je naprosto úžasný a věřím tomu, že si díky ní dcera brzo uvědomí, že ne každá návštěva křesla musí být nutně hrůzyplná a bolestivá. Těším se na příště. :)

Umístění: Dentální hygienistka Kristina Bendlová, DiS. Vstupní návštěva/dospělí

Paní Bendlová je úžasná. Milá, trpělivá, pečlivá, vše moc hezky vysvětlí. Moc děkuji a doporučuji! :-)

Umístění: Dentální hygienistka Kristina Bendlová, DiS. Vstupní návštěva/dospělí

Kristina je veľmi milá a dôkladná. Všetko vysvetlí a poradí, čo a ako je treba zlepšiť. Atmosféra je príjemná a rada sa ku nej vraciam :)

Umístění: Dentální hygienistka Kristina Bendlová, DiS. Dentální hygiena

Velmi příjemná hygienistka, šikovná, pečlivá, ordinace velmi pěkná, čistá. Mohu jen doporučit. Nejlepší dentální hygiena vo jsem kdy zažila.

Umístění: Dentální hygienistka Kristina Bendlová, DiS.

Velice příjemná a usměvavá paní. Vysvětlí, poradí, ukáže... na dentální hygienu navíc myslí za vás, takže vám vždy včas připomene, kdy už by vaše zuby opět potřebovaly pořádně vyčistit :-)

K paní Kristině je radost chodit. Nejen že se usmívá i v pátek v šest navečer, ale celková atmosféra u ní v ordinaci je uvolněná a příjemná. Nehledě na spokojenost s výsledky dentální hygieny, které jsou perfektní.
Určitě všem vřele doporučuju.
M.