paní doktorka ke mně měla vždy skvělý přístup s vždy byla ochotna mi pomoci, i když jsem nebyl přímo její pacient. Palec nahoru a ještě jednou veřejné díky. A navíc je hezká :-)

Umístění: MDDr. K. Báčová, zubní lékařka s.r.o.

Paní zubačku i sestřičku mám upřímně velice ráda. Paní doktorka je velice milá, ochotná a ví, co dělá. V její ordinaci se vždy cítím bezpečně a práce, kterou na mých zubech odvádí je precizní. Nemám ráda umrtvovací injekce a cením si toho, že mi je nenutí, ale zároveň se při vrtání starostlivě ptá, zda to moc nebolí a jestli to zvládám. Mám-li problém, je ochotná mi pomoci, za její péči ji děkuji!

Umístění: MDDr. K. Báčová, zubní lékařka s.r.o. Opakovaná ztráta výplně

Paní doktorka je milá a komunikativní, ale bohužel to není vše v tomto oboru. Opakovaně jsem docházela s problémem ztráty mezizubních výplní a opakovaně nedržely. A když někdy držely tak mezizubní prostor opakovaně bolel. Bohužel takto si nepředstavuji kvalitně odvedenou práci.

Moc milá a hodná paní doktorka. Citlivá a pečlivá. Je to jediná zubařka ke keré se nebojím chodit :-) Pokud mě čekalo složitější vrtání, hned mi nabídla umrtvení, s čímž jsem se dřív nikde nesetkala...